Zaloguj się, aby obserwować  
slawek_03

NA CZY GRAĆ ?

42 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2006 o 18:34, slawek 03 napisał:

No i są ci co i kompa mają i konsole jednego się pytałem i mówi że konsola lepsza,lepsza.


no Rotfl użytkownik normalnie robi sobie jajca z forum. To chyba zadanie dla... Moderatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 18:34, slawek 03 napisał:

No i są ci co i kompa mają i konsole jednego się pytałem i mówi że konsola lepsza,lepsza.


Tutaj chyba jednak rządzą osobiste gusta!:) Ja grałem sporo na konsoli i jakoś nigdy nie opuszczę mojego ukochanego PC:) Zresztą tylko tutaj mam takie gieki jakie mnie wciągają.. Większość gier na konsole mnie nie ciągnie, Na czym Grać? No na PC tylko i wyłącznie:) on rządzi:) No i mój ukochany WoW:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym się poważnie zastanowił nad kupnem jakiejś konsolety ale to za jakiś rok po premierze PS3 bym wtedy było obeznany co od czego lepsze itd itp fakt że teraz wiedzie prym X ale to się jeszcze zmienić po premierze Wii i PS3. Wiadomo że jedna od drugiej jest lepsza ale co z tego jak już powiedziano na jakiejś konferencji że na dzień dzisiejszy patrzy się tylko na grafikę niż na samą grywalność gameplay a o fabule nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 18:39, Marrbacca napisał:

Sobie żarty robisz, czy jak? Przecież to nie konsola, tylko 11 zarejestrowanych domen...


Jakoś wszystko mi się ploncze. To może mi ktoś powie ile kosztuje bo zanim znajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konsola lepsza do jRPG i nawalanek - do reszty wsumie komp... no moze jeszcze do jakiej zrecznosciowy lub zrecznosciowo-logicznej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 19:32, slawek 03 napisał:

A na GBA to konsola i ciągnie nawet maniaków komputerowych.


no tak ok ale nie rozumiem gdzie tu cos co ma zwiazek z moim postem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 19:40, slawek 03 napisał:

No i tak na konsolach najlepiej się gra w bijatyki i zręczonościowe.


no ale przeciesz napisalem ze wlasnie tak jest... to Ty sie ze mna nie zgadzasz czy ja jakis watek poboczny opuscilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:06, slawek 03 napisał:

WEDŁUG MNIĘ X360 ,ALE PLAYSTATION 3 TEŻ DOBRE.


Jak możesz mówić że ps3 jest tez dobry jak go nawet nie masz jak se go kupisz to będziesz mógł dodać nowego posta i napisać w nim że ps3 jest dobry:P.

A tak poza tym pc jest najlepszy. Xbox jest troszeczke lepszy jeśli chodzi o obróbke grafiki bo ma kartę graficzną firmy Ati. A ten sprzęt co jest w Xboxie będzie w pc dopiero w 2007 roku:
Jak narazie Pc wymiata. Koniec tematu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

między konsolami to bym xboxa 360 wybrał bo na PS3 gry bedą po 100 dolarów około 400 zł ale komp rządzi w rpg i strategiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 17:02, mefek11 napisał:

między konsolami to bym xboxa 360 wybrał bo na PS3 gry bedą po 100 dolarów około 400 zł ale
komp rządzi w rpg i strategiach.


Dolar nie stoi po 4zł, tylko 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak powiem najlepiej na kompie bo gry tanie i wogule
ale jesli nie PC to
niechcesz dużo kasy wydawac a bardziej cenisz wyską grywalność niz grafike kup se PS2
jesli uwielbiasz turbo grafike i masz sporo kasy kup se xboxa 360 ale musisz wiedziec ze gry na niego leca od 200 zylców
i ostatni wariant jesli jestes cierpliwy i masz kasy tyle co lodu kup se play station 3
miłego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:19, KrisK91 napisał:

1. Nintendo Wii ;P
2. Personal Computer
3.Xbox 360
4...
5..
89. Playstation 2

A grałes na Nindendo WII ze mówisz ze najlepiej na tym grac ?? Jak dla mnie to jest tak
1.PC
2.PS2
3.PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować