Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Watch Dogs, nowa marka Ubisoftu, przyjęta owacyjnie. Zobacz fenomenalny gameplay

71 postów w tym temacie

No no... może jednak nadejdzie jeszcze chwila, kiedy znowu kupię coś od Ubisoftu. Brawa, panowie z Montrealu. Naprawdę robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pepsi
Myślę, że źle zrozumiałeś trailer wprowadzający do rozgrywki, bo akcja nie rozgrywa się w 2003 lecz w 2013r. Obejrzyj jeszcze raz pierwszy film i zwróć uwagę na 2:00. Lektorka mówi: "10 lat temu jeden człowiek wyłączył cały północny zachód... dziś wszystko może być ''zhakowane''..." Poza tym w gameplayu widać nowe modele samochodów(coś jak nowe Polo w 6:55, tuż po wypadku, suvy też wyglądają dość "dzisiejszo")
Sama gra zaś wygląda fantastycznie, oby tego nie spartolili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze poblogoslaw ich za wydanie tego na PC wbrew powszechnej modzie nie robienia tego.W sumie chyba zeby osiagnac taka grafika trzeba to odpalic na piecu i to calkiem mocnym,czekam z niecierpliwoscia i chyba rowniez niestety nie obejdzie sie bez upgradu sprzetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 13:15, szaryczlowiek napisał:

Boze poblogoslaw ich za wydanie tego na PC wbrew powszechnej modzie nie robienia tego.


A skąd taka moda niby? Ostatnio na PC wychodzi chyba wszystko poza grami na które Sony daje kasę i Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 11:14, Lordpilot napisał:

Jedyne co mi się nie podoba, to wydawca ;-)

No, ale może się przełamię, bo gra zapowiada się zacnie - takie połączenie GTA, Deus
EX i Syndicate, ech klimat aż się wylewa z ekranu. No i nowa marka - a za to zawsze plus,
bo wydawcy są na ogół tak zachowawczy...

Tyle że wydaje to UBI... Strasznie mnie to boli :P


Że tak powiem, wyjąłeś mi to z ust. Mam dokładnie takie same odczucia i boli mnie to Ubi równie mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, standardowo wszyscy jęczą nad tym, że Ubi ma swój DRM ale jakoś prawie nikt nie jęczy, że aby grać w singla w StarCraft II lub Diabli III trzeba być bez przerwy podłączonym do neta, ale to jest Blizzard ;)

gra wyglada fajnie, szczególne wrażenie robi żywe miasto. ludzie na ulicach, tego życia brakuje, np. w DE HR
tyle tylko, że trochę dużo gier tego typu ostatnio wychodzi ( Max Payne 3, nowy Hitman, itp ) a jeżeli gra będzie przypominać GTA to nawet oprawa graficzna i innowacyjność jej dla mnie nie uratuje, gdyż nie cierpię tego typu gier ;)

P.S; jak dla mnie, np. AC jest niegrywalny na padzie, tylko klawiatura + mysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 14:17, lis_23 napisał:

No tak, standardowo wszyscy jęczą nad tym, że Ubi ma swój DRM ale jakoś prawie nikt nie
jęczy, że aby grać w singla w StarCraft II lub Diabli III trzeba być bez przerwy podłączonym
do neta, ale to jest Blizzard ;)


Nie kupiłem Diaboła ani SC2, nie kupię i tego, jeśli always-online DRM nie zostanie zdjęty. Gra mnie do tego nie przekona, ja i bez tego mam w co grać. Kto na tym straci? Wyłącznie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 14:17, lis_23 napisał:

No tak, standardowo wszyscy jęczą nad tym, że Ubi ma swój DRM ale jakoś prawie nikt nie
jęczy, że aby grać w singla w StarCraft II lub Diabli III trzeba być bez przerwy podłączonym
do neta, ale to jest Blizzard ;)

Dobre, dobre, dawno się tak nie uśmiałem :)
Gdzie spałeś przez ostatnie 2 tygodnie od czasu premiery Diablo III, w jaskini za miastem ? Zaglądałeś może do tematu gry, albo komentarzy związanych z grą ? Ludzie mają ochotę ukrzyżować Blizza za wiecznie przeciążone serwery, a Ty twierdzisz że nie było o tym krzyku. Jak nie było, jak ludzie grać przez to nie mogli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2012 o 14:31, Darkstar181 napisał:

Dobre, dobre, dawno się tak nie uśmiałem :)
Gdzie spałeś przez ostatnie 2 tygodnie od czasu premiery Diablo III, w jaskini za miastem
? Zaglądałeś może do tematu gry, albo komentarzy związanych z grą ? Ludzie mają ochotę
ukrzyżować Blizza za wiecznie przeciążone serwery, a Ty twierdzisz że nie było o tym
krzyku. Jak nie było, jak ludzie grać przez to nie mogli ?

Nie chodzi mi o problem z serwerami ( który u mnie występował tylko pierwszego dnia ) ale o to, ze gra sprzedaje się jak świerze bułeczki i tu nie ma jakiegoś śmiesznego bojkotu, jak w przypadku Ubi
zresztą, w przypadku gier od Ubi, tylko raz rozłączyło mnie z netem podczas gry w ACII, naprawdę, straszna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 14:36, lis_23 napisał:

Nie chodzi mi o problem z serwerami ( który u mnie występował tylko pierwszego dnia )
ale o to, ze gra sprzedaje się jak świerze bułeczki i tu nie ma jakiegoś śmiesznego bojkotu,
jak w przypadku Ubi

Bo to Blizzard. Oni mają taryfę ulgową od PCtowców, podobnie zresztą jak Valve.

EDIT: I DICE, bo z tego co widzę po ankietach w necie, to dużo osób (PCtowców) kupi Premium do BF3.

Gracze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak skakałem po filmiku, to nie wiedziałem o co tyle szumu. Tera obejrzałem cały od początku i jedyne, co mnie zastanawia, to kiedy premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować