Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Harley Quinn`s Revenge zniknęło z oferty Games for Windows Live

9 postów w tym temacie

Ciekaw jestem, czy osoby, które nabyły to DLC wcześniej są w stanie pobrać go ponownie...


Anyway, dystrybucja cyfrowa to przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 19:37, Wojman napisał:

Sprawa do Archiwum X. Jeszcze kilka dni temu wspomniane DLC kupiłem bez problemu na GFWL.


Na to pytanie w niedalekiej przyszłości tylko Fox Opssss...!!! Mulder będzie znał odpowiedź ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 19:42, Henrar napisał:

Anyway, dystrybucja cyfrowa to przyszłość :D


Nie przyszłość, tylko teraźniejszość. A GfWL powinien zdechnąć - tak będzie lepiej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat instaluję na nowo AC bo dzisiaj kupiłem owe DLC na Steamie i mam nadzieję że problemów mieć nie będę...
Cena trochę za duża, długo się wahałem czy kupić jednak nie zamierzam specjalnie GotY kupować skoro tylko to mnie ciekawi, poza tym DLC na Steamie raczej o obniżkach nie słyszały, a jak zniknie możliwość kupienia DLC osobno bo wejdzie GotY to będzie pozamiatane... ( jedynie na allegro ktoś to sprzedaje o 1, 2 zł taniej od ceny Steamowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 22:19, Sanders-sama napisał:

DLC na Steamie raczej o obniżkach nie słyszały

Słyszały. Zazwyczaj razem z grą przecenione jest DLC do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale kupuiłem dodatek i nadal nie jest dostępny, wchodzę do gry i nie mogę zagrać :/
z tego co widziałęm na youtube to powinna być dodatkowa kostka do wyboru, chyba ze na PC jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować