Zaloguj się, aby obserwować  
Quarion88

Znajdź mi bryke - zabawa

7289 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 21:30, Vormulac napisał:

Jako, że sam ustalałem zasady w tym temacie, zgłoszę o jego zamknięcie (jakiś wkład mam w ten
temat), a Wam, życzę szybkieego, jak Koenigsegg CCX, zakończenia wyścigu na forum.

Zgadzam się, temat do zamknięcia. Ja już od dłuższego czasu nie dawałem autek, bo widziałem jak osoby dają małe zdjątka, nie czytając regulaminu i szkoda gadać... fajny temat to był:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubie się ścigać bo spokojnie nie moge czegoś zrobić tylko byle było i już.Ale temu pseudo założycielowi życze by się utopił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jednak umiem wcisnac "Backspace". Czy wniesiesz o zamkniecie teamtu czy nie, twoja sprawa, masz prawo. Zgadzam sie nie ciąłem cytatów, może raz czy dwa dalem fotke troszke za małą. OK, nie mój interes co sobie myślisz. A to, że nie ciąłem cytatów nie znaczy wcale że prowadze jakiś wyścig. Widze, że ktoś chce jakieś auto, szukam go i wrzucam. Cytatów nie tne, pomimo że to tylko dwa ruchy ręki, ok moze Ci to nie pasowac, masz do tego prawo.

A tak na przyszłośc to ty chyba nie wiesz o istnieniu takiego auta jak MASERATI QUATROPORTE. wpisz se w google.pl i zobacz grafiki, a dowiesz sie, że istnieje taka maszyna mechaniszna jak to co napisalem, a nie to co sobie myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, człowieku. MYŚL!!!

Wpisz sobie w google Ferrari bez jednego "r". Więcej przykładów??? Może przykłady z nazwami modelów???
Wiesz co to znaczy Quattroporte??? Chyba nie, bo piszesz takie durnoty.

Dla Was google to wszystko, skarbnica wiedzy...ale ta skarbnica zawiera błędy jak się nie umie z niej korzystać albo jak się samemu nie zna nazw a liczy, że to co napiszą to w 100% prawda.....

Do moderatorów wysłałem swoją opinię. Jak zostanie rozpatrzona - tego nie wiem. Zobaczymy na dniach. Jednak z tego co widzę to tylko zostaną tu Ci co mają w d... zasady, dlatego nie wróżę przyszłości temu tematowi. Sami do tego doprowadziliście. Pisać Wam można a Wy z uporem maniak dalej robicie swoje.

Masz tu ode mnie na "do widzenia" autko - Phantom Corsair z 1938 roku.

20070216221830

20070216221900

20070216221918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:41, buraczek18 napisał:

Też nie lubie się ścigać bo spokojnie nie moge czegoś zrobić tylko byle było i już.Ale temu pseudo założycielowi życze by się utopił.


2. Co jest zabronione
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników CD Projekt lub innych osób
szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)
Nie pierwszy raz już kogoś obrażasz, a życzenie komuś żeby się utopił uważam za wybitnie naganne zachowanie.
Twój status leci w dół -3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrafisz dostosować się do panujących w tym temacie zasad to przestań się w nim udzielać i nie psuj zabawy innym.
2. Co jest zabronione
*szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)
Narazie dostajesz tylko ostrzeżenie.

Do reszty
Tematu póki co jeszcze nie zamknę, jeśli nie będzie widać ratunku dla tej zabawy to wtedy się o tym pomyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:27, cinus` napisał:

> Też nie lubie się ścigać bo spokojnie nie moge czegoś zrobić tylko byle było i już.Ale
temu pseudo założycielowi życze by się utopił.

2. Co jest zabronione
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich
słów pod adresem innych osób
wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników CD Projekt lub innych osób
szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie
innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania,
rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)
Nie pierwszy raz już kogoś obrażasz, a życzenie komuś żeby się utopił uważam za wybitnie naganne
zachowanie.
Twój status leci w dół -3


Chwileczkę po pierwsze co to znaczy -3 w dół?
Po drugie on mnie obraził pierwszy pozatym zauważ żę Vormulac psuje wszystkim zabawe .
Nawet ja to co mówi jest prawdą to nikt i tak tego nie będzie słuchał a zamieszanie zrobił takie że ten temat zupełnie zmienił tok.
A jeżeli chce być twórcą tematu to niech go napisze a nie mówi o tym że ma jakieś szczególne prawa.
I niech wymyśli coś swojego.
Jeżeli mi należy się ta kara to jemu również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, teraz zaczyna się dyskusja z moderatorami?
Zdrowiej będzie zrobić sobie przerwę.
Kto wie jak długą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:30, Vormulac napisał:

Przez swój debilizm zniszczyliście ten temat.
Kolejni ignoranci w
tym temacie? Żal mi takich typków jak Wy......

>Wasze gówniane posty

Dnia 16.02.2007 o 21:30, Vormulac napisał:

DNO.

Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że sam prowokujesz do zaniżania poziomu wypowiedzi?
Wygłaszaj swoje racje w może odrobinę mniej obraźliwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować