Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Secret World - zwiastun premierowy w sieci, a szef Funcomu... rezygnuje z posady

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

The Secret World właśnie zalicza światowy debiut i z tej okazji otrzymaliśmy premierowy trailer. Jednocześnie media obiega informacja o zaskakującej zmianie na najwyższym szczeblu w Funcomie.

Przeczytaj cały tekst "The Secret World - zwiastun premierowy w sieci, a szef Funcomu... rezygnuje z posady" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 13:48, Arhoz napisał:

Zwolniłbym się na jego miejscu. Ta gra jest beznadziejna. Chcieli coś zdziałać
ale im nie wyszło.

Naprawdę taka badziewna? Ktoś kto grał może w kilku zdaniach napisać czy warto kupić? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w wiele gier MMO, poza TSW chyba tylko LOTRO. Ale muszę przyznać że The Secret World jest naprawdę świetna i warta kupna. Czekałem na nią od dawna, ale coraz bliżej premiery miałem mieszane uczucia. Jendak okazało się że bezpodstawnie. A zwiastun miły, fajna nutka, była też w Shutter Island :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem, a w zasadzie gram. Jeśli szukasz MMO, w którym nie uświadczysz wszechobecnej cukierkowości, lubisz zagadki i mroczny klimat no i nie boisz się wyzwań to jak najbardziej polecam.

PS A ten pan zrezygnował ze stanowiska wiele dni temu więc łączenie tej informacji z premierą gry jest jak najbardziej nie na miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać w pewnym stopniu że Ragnar Tornquist przyłożył rękę do powstania tej gry. Pomieszanie fantasy z sci-fi, jestem ciekaw efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janek, grałem w betę i powiem szczerze, że ta gra ma duży potencjał. Przeszkadzały mi dwie rzeczy głównie: wszechobecne bugi oraz to, że aby podnieść niektóre questy muszę porzucić obecnie wykonywane. Ale na plus mogę zaliczyć na przykład rozwój postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 14:06, Jsatrzab napisał:

PS A ten pan zrezygnował ze stanowiska wiele dni temu więc łączenie tej informacji z
premierą gry jest jak najbardziej nie na miejscu....


this. głupio tak odgrzebywać newsy i kręcić dramę :<


Trailer bardzo fajny i klimatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Secred World ma jeden z najgorszych systemów walk jaki widziałem, jakiego miałem nieprzyjemność doświadczyć. Glównie ten element sprawił że odinstalowałem tą grę w nerwach.
Z tak beznadziejnych efektów walk, systemu mogą się jedynie cieszyć dzieci. Ci sami ktorzy grają w Metina i mówią że ta gra jest fajna. Zrobiłem kilka podejść, w sumie ze cztery postacie. Grałem w betę i w headstart usunąłem grę.
Oburzony nawet napisałem do Funcomu i zamieściłem post na oficjalnym forum. Chciałem grac w tą grę, zamówiłem w gram.pl ale nie dało się po prostu przezyć tych beznadziejnych walk, bezdupnych. Zupełny brak emocji. Strzelałem z shotguna i z karabinu, po prostu tragedia. Jakiś dziwne efekty wyssane z palca. Walisz shotgunem z rozprysku do grupy zombiaków a oni reaguja na to jakbyś rzucił w nich płatkami róży. Szkoda bo w Age of Conan system walki był dosyć ciekawy. Krew, czasami ciekawe wykończenia przeciwników. Oni tego nie naprawią, więc dla mnie ta gra jest skreślona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować