Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer z Age of Empires III: The WarChiefs już dostępny!

22 postów w tym temacie

Zaix

Microsoft udostępnił dzisiaj pokazywany na E3 trailer z dodatku do Age of Empires III, o podtytule WarChiefs. Jeżeli chcecie się przekonać jak będzie wyglądało pierwsze rozszerzenie tej świetnej gry strategicznej, zajrzyjcie tutaj (trailer - wysoka jakość) lub tutaj (trailer - niska jakość).

Przeczytaj cały tekst "Trailer z Age of Empires III: The WarChiefs już dostępny!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom wiec moze jakis link wiesz jak juz sie zakłada tematy o Trailerze z gry to by przydał sie link zeby zobaczyć ja i podzielić sie wrażeniami.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 18:11, olki77 napisał:

Nom wiec moze jakis link wiesz jak juz sie zakłada tematy o Trailerze z gry to by przydał sie
link zeby zobaczyć ja i podzielić sie wrażeniami.:P

Znaczy mówisz, że nasze dwa linki nie działają? Sparawdzam z zewnętrznego kompa i dostaję się do pobierania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, pewnie działaja
Tylko mowie Marcinowi 91 zeby podał linka z ta zapowiedzial
A nie wiedziałem ze ona jest na stronie głownej. Ale juz wiem
Wszystko jest OK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nic specjalnego - pierwsze trailery aoe3 robiły na mnie większe wrażenie ;p.
Po prostu krótki in-game na max detalach (bądź pochodzącyz filmiku) z ładnej pespektywy. Fajnie, że pokazali wioskę indiańską w akcji razem z canoe, ale poza nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obaejrzałem trailer... I właściwie nic się nie dowiedizałem pozay tym, jak bardzo legendary, silny etc., etc, był indiański wódz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie. Tylko skąd wziąć czas na granie? Może dokupię go za wPLNy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jakiś pechowy jestem :( ten trailer ściągałem 4 razy i dopiero za 4 razem się udało go dobrze ściągnąć, bo przy poprzednich wywalało mi błędy przy wypakowywaniu
Co do samego trailera to zapowiada się, że ten dodatek będzie dużo lepszy niż podstawka, która i tak była bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować