• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorofil

Filmiki na youtube się wolno wczytują...

Pytanie

Witam. Od kilku dni mam problem z youtube. Filmiki na nim wolno mi się wczytują. Wcześniej to było zaledwie kwestia paru sekund by cały pasek się zapełnił. Czego to może być wina ? Możecie mi jakoś pomóc. Sprawdzałem prędkość neta i mam 10 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.07.2012 o 17:43, Chlorofil napisał:

Witam. Od kilku dni mam problem z youtube. Filmiki na nim wolno mi się wczytują. Wcześniej
to było zaledwie kwestia paru sekund by cały pasek się zapełnił. Czego to może być wina
? Możecie mi jakoś pomóc. Sprawdzałem prędkość neta i mam 10 mb.


Z tego co wiem, nie tylko u ciebie są takie problemy i nie zależy to od łącza.
Powiedz mi tylko że filmy dłużej włączają ci się wieczorami czy raczej na ogół tak jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2012 o 01:13, Reinvented napisał:

Z tego co wiem, nie tylko u ciebie są takie problemy i nie zależy to od łącza.
Powiedz mi tylko że filmy dłużej włączają ci się wieczorami czy raczej na ogół tak jest?
:)


Raczej na ogół tak jest, ale tak jak napisałem wcześniej parę dni temu jeszcze wszystko było OK. No i ten problem występuje tylko na youtube, inne stronki bufforują szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2012 o 09:37, Chlorofil napisał:

Raczej na ogół tak jest, ale tak jak napisałem wcześniej parę dni temu jeszcze wszystko
było OK. No i ten problem występuje tylko na youtube, inne stronki bufforują szybciutko.


Mam podobną sytuację wieczorami, chociaż w dzień też nie prezentuje się to ciekawie. Po prostu filmy buforują się długo i to raczej wina serwisu YouTube, i wydaje mi się że musimy to po prostu przeczekać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2012 o 19:50, Reinvented napisał:

Mam podobną sytuację wieczorami, chociaż w dzień też nie prezentuje się to ciekawie.
Po prostu filmy buforują się długo i to raczej wina serwisu YouTube, i wydaje mi się
że musimy to po prostu przeczekać. :/


Dziwne, że tylko my mamy taki problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2012 o 19:57, Chlorofil napisał:

Dziwne, że tylko my mamy taki problem :/


Niekoniecznie, kontaktowałem się z moimi znajomymi na skype i z tego co mi wiadomo mają podobny problem do naszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2012 o 20:56, Reinvented napisał:

> Dziwne, że tylko my mamy taki problem :/
>

Niekoniecznie, kontaktowałem się z moimi znajomymi na skype i z tego co mi wiadomo mają
podobny problem do naszego :)


Dobrze wiedzieć . W takim razie pozostaje nam chyba czekać . Daj znać jak coś się zmieni . Ja też nie omieszkam dać znać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2012 o 12:53, wojcio102 napisał:

Kiedyś też tak miałem. Wystarczy poczekać kilka dni i sytuacja się poprawi :)


Teraz z kolei zauważyłem coś dziwnego. Wstałem dzisiaj wcześniej rano koło 8 i odpaliłem youtube. Filmiki się wczytywały szybko tak jak zawsze było ale teraz znowu jest to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mówię Ci, poczekaj kilka dni i wszystko powinno być dobrze. Swego czasu miałem takie problemy przez dwa tygodnie. Raz filmik ładował się płynnie w HD, innym razem nawet na 360p musiałem czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować