Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 potwierdzony!

86 postów w tym temacie

Gz dla tych co zakupili bf3 premium.Jeszcze nie zostały wydane wszystkie dodatki zapowiedzianie dodatki do bf3 a tu już zapowiadają między wierszami 4!Jaką macie pewność że praca na dodatkami nie zostanie wstrzymana?
Po za tym nie uważam żeby bf4 wyszedł tak szybko przecież to nie miała to być seria typu cod''a. Choć bf3 był robiony dla konkurencji mam nadzieję że ten błąd się nie powtórzy.Battlefield 4 powinien być zrobiony porządnie i rzetelnie.Gry robione konkurencyjnie są słabe i jedynie dobra reklama powoduje ich sprzedaż(Choć bf3 to kawał dobrej roboty ale polowanie na portfele graczy tak bezczelnie to gruba przesada).Mimo że cod wychodzi co roku nie jest robiony dla konkurencji i to jest jego przewaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam :)

Nawet jeśli banner jest prawdziwy (a z tego co czytałem - już zniknął) - to nigdzie nie widzę daty dostępu do bety BF4. Równie dobrze może to oznaczać, że w 2013 wyjdzie BFBC3, w 2014 kolejny MoH, a BF4 dopiero w 2015...
Niech sobie wydają, ich sprawa. Wolno im :)

Mnie to ani ziębi ani grzeje, bo życie poza firewallem zajmuje mi tyle czasu, iż na gry pozostaje go niewiele :D Głosujcie portfelami, nie trendem wśród kolegów. Pewno, fajnie się pochwalić "a ja już przeszedłem" - ale to Wy musicie wyłożyć kasę na premierówkę, nie ci, przed którymi się chwalicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 13:46, takticalpl napisał:

Dlaczego nie zrobią 2143? Taki shooter w przyszłość z Tytanami, ogromnymi mapami i wieloma
możliwościami dobierania broni jest o wiele lepszy. 2142 jest nadal najlepszym BF.

2142 to jedyny BF jakiego kupiłem oprócz 1942 i srodze się zawiodłem. Ta gra jest zbyt mocno zabugowana, żeby dało się z niej czerpać przyjemność. Jakiś czas temu wgrałem ją ponownie żeby sprawdzić, czy usunięto bug 5fps na Tytanie - nic z tego. Doszedł za to problem z migająca połową ekranu na niektórych mapach, developer jeden wie, skąd się to dziadostwo wzięło. Bylo też sporo dziwnych rozwiązań jak helikoptero-samoloty (to może i jest realistyczne w 2142 roku, ale grywalność cierpi na takim połączeniu) albo to, że jedyną słuszną bronią na zniszczenie konsoli na Tytanie są ładunki wybuchowe. Walenie z wyrzutni rakier i zmasowany ostrzał mało co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"odgrzewa kotleta". Nauczyliście się fajnej frazy i rzucacie nią jak g*wnem. Tak samo było z mw3. Chcecie by każda gra była na coraz to nowszym silniku? To zróbcie ją sami. Fabuła się liczy, jeśli jest do dupy to wtedy możecie sobie zhejtować całość do woli. Dwa lata? No i co? Nie oznacza to, że historia będzie badziewna, ale przy EA wszystko na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 18:36, gumamp napisał:

"odgrzewa kotleta". Nauczyliście się fajnej frazy i rzucacie nią jak g*wnem.

W chwili obecnej ta faza mi tutaj pasuje, ponieważ nic nie wskazuje na to, aby zapowiadało się inaczej.

Dnia 17.07.2012 o 18:36, gumamp napisał:

Tak samo było z mw3. Chcecie by każda gra była na coraz to nowszym silniku? To zróbcie ją sami.

To raczej nie jest problemem dla tych, co oczekują coraz nowszych silników, obserwując od jakiegoś czasu poczynania EA spodziewam się, że wyskoczą z nową ulepszoną wersją (może nawet nową generacją) silnika Frostbite. Choć czy będzie on lepszy i o ile % w to nie wnikam.

Dnia 17.07.2012 o 18:36, gumamp napisał:

Fabuła się liczy, jeśli jest do dupy to wtedy możecie sobie zhejtować całość do woli.

Mam co do tego odmienne zdanie, seria zawsze była bardziej nastawiona na tryb multiplayer, a tam fabuła nie jest wcale potrzebna żeby się świetnie bawić.

Dnia 17.07.2012 o 18:36, gumamp napisał:

Dwa lata? No i co? Nie oznacza to, że historia będzie badziewna, ale przy EA wszystko na to wskazuje.

Prawdopodobnie jeszcze książkę o tym napiszą pod tytułem "Battlefield 4: Rosjanin" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować