Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marvel Avengers: Battle for Earth - zwiastun z Comic-Conu i galeria nowych screenów

4 posty w tym temacie

Hmm no byłem lekko skołowany na początku. Typowa bójka pomiędzy złoczyńcami a bohaterami a fabuła miała kręcić się wokół Secret Invasion. Super-Skrull w sumie pojawić sie pojawił ale w inwazji nie brał udziału, Hulk no on w całej historii się nie brał udziało siedział w zamknięciu po World War Hulk. No ale końcówka wyprowadziła mnie z błedu jakoby miała to być gra pozbawiona zgodności z fabułą dzięki Skrull-Cap''owi :D Infiltracja rozpoczęta :D Ciekawe czy padną te słowa "He Loves You !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile myslalem ze to jakas bezmyslna gierka na N64, ale patrze w newsa jeszcze raz i jednak na X360... A podobno mamy postep w branzy. Odcinanie kuponow i jechanie na znanych markach osiaga obecnie granice absurdu. Mysla ze wystarczy, ze nazwa to Avengers i zawartosc nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie doczekam się na Kinceta jakiejś gry z porządną grafiką, a nie jakieś gównienka dla dzieci z awatarami czy pół środki- jak gry fitness i taneczne.

O ile nie spieprzą detekcji ruchu , to jest szansa na porządniejszą gierkę. Walka będzie anemiczna bo kinect jest wolny (brak własnego CPU, a przesył w dwie strony miedzy konsolą a kinect przez USB 2.0 nie jest szczytem prędkości).

Póki co kinect się nadaje tylko do fitnesu (Yours Shape Fitness) i dla gier na imprezy (Kinect Sport 1 i 2) i na upartego w gry taneczne (Zumba Fitness czy Dance Central).
Nie mniej itak powyższe tytuły dają wiecej frajdy niż te na PS move (tam tylko łuk w champions mi się spodobał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować