Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 23:03, RaV47 napisał:

ajć , 2 posty :P


... dwa bo myslałem ze pierwszy post sie nie dodał :p odświeżam odświeżam i nic tylko 4 strony bez mojego posta... dopiero jak dodałem następnego to pojawiła sie 5 strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też niby tania seria, a gierki z niej nie mam jeszcze ani jednej. Heh, a tytuły niezłe. Może to przez miłość do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:16, RaV47 napisał:

> http://www.cenega.pl/?ID=5395
>
> A więc musimy czekać do 6 marca.... :(

Mam nadzieje że będzie hitman trylogia ... fajnie gdyby tym 3 tutułem był 4-pak nolf 1 ,nolf
2 , gta 3 i max payne :P


Przecież wiemy co będzie! Przez pewien okres czasu (krótki) były trzy tytuły na stronie Kolekcji Klasyki, a mianowicie tytuły te to:
Hitman Trylogia
Anno 1503 Złota Edycja
GT Legends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:16, RaV47 napisał:

> http://www.cenega.pl/?ID=5395
>
> A więc musimy czekać do 6 marca.... :(

Mam nadzieje że będzie hitman trylogia ... fajnie gdyby tym 3 tutułem był 4-pak nolf 1 ,nolf
2 , gta 3 i max payne :P


Popieram zdanie kolegi też czekam na część z tych wyżej wymienionych tytulów w KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszął ktoś moze o nowych tytułach w Kolekcji Klasyki Cenegi?? Póki co wiadomo tylko co wyjdzie w $uper$ellerze (AgeofEmpire i AoMythology, PrinceofPersia i jeszcze coś ale nie pamiętam juz...), no przydałoby się zeby cos dali i w tej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja Klasyki tym razem mnie zawiodła:( Kupiłem sobie Trylogię Hitmana i na dodatek wszystkie części mają StarForce słyszałem, ze cenega ma nie korzystać ze StarForce a z niego znowu korzystają zawiodłem się na Cenege tym razem:( TYm bardziej, że to starsze gry a nie jakieś nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostanio cienko z tą cenegowską Kolekcją Klasyki wypuścili trzy gry, w dodatku z tym StarForcem...

Nie wiem czy to przez brak zainteresowania z naszej strony ;ppp mówie tak bo w temacie o EKN pełno próśb o wydanie w tej serii róznych gierek, bywa i tak, ze takich, których CDP nie ma nawet w panie wydawniczym, ogólnie nie wydaje danych tytułów, a ludzi piszą...

A tu w tym temacie nic sie nie dzieje i podobnie jest z KK, w której ostatnio nic ciekawe sie nie ukazało...

Juz dawno miał sie ukazać Max Payne 1, ale sie nie ukazała i nic nie wiadomo o tym zeby w najbliższej przyszłości wylądował na sklepowych półkach, podobnie z GTA3, ale pewnie Rockstar nawet nie ma zamiaru zgadzać sie z wydaniem reedycji swojej gry na PC i mówi, ze "gier nie bedziemy wydawać na tą platforme. I ze kolejne GTA ponąć mają ukazywać się tylko na konsole?! A co z nami pecetowcami?? którzy kupują orginalne gry??

Ja tam czekam również na AoM i AoE, bo te gry mam, no oprócz dodatku do AoM, więc nie mam zamiaru kupywać w $uper$ellerze, który też chyba jest z tym StarFuckiem...

Do Cenegi: No kiedy zrezygnujecie z korzystania z tego StarForca, bo mieliście już chyba nie korzystać z niego, a nadal wydajecie z nim kolejne gry?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 13:49, alhamabar napisał:

ciekawe czy jest szansa że do Kolekcji Klasyki wejdą gry z Supersellera np. bards tale czy
SM Pirates


Pewnie ze jest szansa... tylko problem zaczyna się gdy chodzi o okreslenie czasu wydania tych gier :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyyy.....Fable jest wydawane przez CDP a Kolekcja Klasyki jest Cenegi :P może pomyliło Ci się z EKN ??? Jeśli tak to raczej sobie poczekasz bo dopiero co Fable wszedł do Platynowej Kolekcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 14:42, Joorg napisał:

Ja czekam na FABLE! Oby wydali szybko!


Cos ci sie chyba pomyliło Fable jak juz to wyda CDProjekt w EKN, bo to on wydaje tą gre teraz jest w Platynie, a nie Cenega w KK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem teraz na stronie Cenegi, że 18 maja będzie 7 nowych tytułów z czego 4 długo wyczekiwane tytuły. I jakieś 3 wyjątkowe promocję. KK będzie wtedy obchodziła pierwsze urodziny:) Już nie mogę się doczekać. Ciekawe jak na to zareaguje CDP też mam nadzieje, że wymyślą coś ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować