Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOL.gram.pl - czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku #26

8 postów w tym temacie

gram.pl

Pora na kolejny odcinek naszego cotygodniowego podsumowania - tego, które stawia Was, Gramowiczów, w samym centrum uwagi. Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, płcie mieszane i płcie nijakie. Przed Wami czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku z LOL.gram.pl #26!

Przeczytaj cały tekst "LOL.gram.pl - czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku #26" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie wybieracie lola , ale ciągle wygrywają najgorsze lole -.-
widze z5 lepszych od tego który wygrał

gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tsa... a czy czasem ból nie pisze się "pain" a nie "Payne" ? Poza tym Potter to garncarz a nie ćpun. Jednym słowem.... ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 14:40, Antosz napisał:

Tsa... a czy czasem ból nie pisze się "pain" a nie "Payne" ?

A czy czasem nie wymawia się tak samo?

Dnia 30.07.2012 o 14:40, Antosz napisał:

Poza tym Potter to garncarz a nie ćpun.

Potter to tak samo garncarz, jak i ćpun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 14:51, Harrolfo napisał:

> Poza tym Potter to garncarz a nie ćpun.
Potter to tak samo garncarz, jak i ćpun.

Jako ''klewer dżołk'', albo gra słów może. Poszukałem trochę i nie znalazłem nic w żadnym słowniku slangu, ani w normalnym. W slangu występuje ''pothead''.

@Antosz: A Crysis? To, że zmeinili pisownie, nie oznacza, że nie mieli tego znaczenia na myśli. Gdyby nazwisko Payne'a się pisało normalnie, odniesnienie byłoby zbyt oczywiste.

@Berkel
Dobre. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Luzac: Też mnie korciło, żeby dać LOLa pt. "nie mam pomysłu na lola, więc cośtamcośtam", ale jednak coś wymyśliłem. Czasami wystarczy wejść w Google, wpisać "<nazwa jakiejś gry> rofl" i coś fajnego sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować