Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - wrażeń ciąg dalszy

54 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2006 o 23:23, Lucas the Great napisał:

Niech zgadnę? Firefox? Pojawił się jakiś problem z powiększaniem screenów pod FF, diagnoza
w toku.
Powiększeń nie ma tylko w artykułach przeglądowych, ze względu na zatrważającą jakość i rozdzielczość
archiwalnych screenów ze starych gier - poza tym wszędzie będą działać (gdy usuniemy tajemniczy
problem z FF)


Mam opere 8.54 i też obrazki nie mogą być powiększane. Zobaczyłem chwile na IE żeby pooglądać obrazki i od razu zaóważyłem że strona inaczej wygląda (oczywiście lepiej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zajrzałem do tego wątku, bo dzisiaj już chciałem przeinstalować FF z powodu tych obrazków a teraz okazuje się, że już nie muszę i że wszystko z nim dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 02:17, Flint_V napisał:

> przegapiliscie jeszcze jednego ''kuzricka'' :P

Nigdy nie byłem dobry w przepisywaniu "dziwacznych" nazw własnych, stąd pomyłki. Przepraszam.


nie ma za co, ja tez przez piewszy okres ciagle przekrecalem te nazwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł jest w porządku, ale poprzedni jest po prostu beznadziejny. Assasin ciekawszy od rytualisty? Phi, dla nowych graczy, którzy kupili sobie tylko Factions to pewnie tak. A na dodatek plusy i minusy. Mało przyczółków? O co chodzi? Niewidzialne ściany? I co może jeszcze brak możliwości spotkania kogoś poza miastem i inne duperele? Marsz do WoWa. Żadnych plusów i minusów na temat PvP, a przecież to jest esencją tej gry. Plusy to jak dla mnie: sojusze (można sobie przechodzić do guild halla innych graczy i pomagać innym gildiom, którym brak składu), nowe skille starych postaci oraz dwie nowe profesje, trochę nowych map PvP i tytuły. Minusy: bugi w nowych guild hallach, brak zapowiedzianych 50 NOWYCH map (bo to jest zaledwie 10% tej obietnicy) i opcji reconnect.
Pisze to tutaj, bo nie moge znaleźć odpowiedniego tematu do komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 23:23, Lucas the Great napisał:

> Mam prośbę, jesli możecie to dajcie do wszystkich tego typu tekstów możliwość powiększenia

> tych malutkich screeników bo tam gó...nic nie widać
Niech zgadnę? Firefox? Pojawił się jakiś problem z powiększaniem screenów pod FF, diagnoza
w toku.
Powiększeń nie ma tylko w artykułach przeglądowych, ze względu na zatrważającą jakość i rozdzielczość
archiwalnych screenów ze starych gier - poza tym wszędzie będą działać (gdy usuniemy tajemniczy
problem z FF)

Zgadłes FF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 14:43, Delta 37 napisał:

Assasin ciekawszy od rytualisty? Phi, dla nowych graczy, którzy kupili sobie tylko Factions to pewnie tak. A na
dodatek plusy i minusy. Mało przyczółków? O co chodzi? Niewidzialne ściany? I co może jeszcze
brak możliwości spotkania kogoś poza miastem i inne duperele? Marsz do WoWa. Żadnych plusów
i minusów na temat PvP, a przecież to jest esencją tej gry.



Byłbym niezmiernie wdzięczny za niewyjeżdżanie z tekstami typu "święta krucjata przeciwko WoW". Fakt, że masz inne niz ja zdanie na temat rytualisty nie jest dowodem na to, że tekst jest kiepski, a tylko na to, że różnimy się w opiniach. Liczbę przyczółków i "niewidzialne" ściany uważam za wady GW, więc o tym napisałem, moje święte recenzenckie prawo.

I bardzo bym prosił na przyszłość o nieco inny ton. Nie znamy się na tyle, byś mógł się do mnie zwracać per "Marsz do WoWa".

Inna rzecz, że gdybyś przeczytał artykuły ze zrozumieniem, wiedziałbyś, że o PvP będzie trzeci tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila "zaczepnego". Sam przyznajesz, że masz megawysoką śmiertelność - to właśnie jest ten ból z asskiem - jako monka, to cholera mnie bierze, jak widzę tą zgarbioną postać pędzącą na moby...

Miał być ultimate killer, wyszedł suicider...

Za to Rytualistka na prawdę pomaga, czy to "damagiem"(jak to mówi mój gildiowicz :) ), czy leczeniem drużyny - bardzo polecam grę tą postacią :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 14:43, Delta 37 napisał:

i opcji reconnect.

Czy ta opcja zostala oficjalnie zapowiedziana? Bardzo by mi sie kilka juz razy przydala. Kiedys siec mi padla "na sekundke" po 1 h misji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 23:56, dark raziel napisał:

Wysłałem maila "zaczepnego". Sam przyznajesz, że masz megawysoką śmiertelność - to właśnie
jest ten ból z asskiem - jako monka, to cholera mnie bierze, jak widzę tą zgarbioną postać
pędzącą na moby...


Wiesz, to jest tak, że ma wysoką śmiertelność w drużynie henchów
w dobrze zorganizowanym zespole mu dużo przyjemniej
poza tym naprawde daje się go prowadzić skutecznie.

Dnia 23.05.2006 o 23:56, dark raziel napisał:

Miał być ultimate killer, wyszedł suicider...


Nie do końca. Coś za coś. Zadaje olbrzymie obrażenia i potrafi wyłączyć kluczową postać przeciwnika, ale musi się liczyć z zejsciem, no i wymaga opieki leczących. Wprawnie skaczący przez cienie assek jest megaskuteczny.

Dnia 23.05.2006 o 23:56, dark raziel napisał:

Za to Rytualistka na prawdę pomaga, czy to "damagiem"(jak to mówi mój gildiowicz :) ), czy
leczeniem drużyny - bardzo polecam grę tą postacią :) .


Nie lubię. Co poradzę, nie lubię postaci hybrydowych. a już zwłaszcza hybrydowych - wspierających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jest tak, że ma wysoką śmiertelność w drużynie henchów
w dobrze zorganizowanym zespole mu dużo przyjemniej
poza tym naprawde daje się go prowadzić skutecznie.


A wiesz, że jak idziesz z henchami, staniesz tak, że moby będą na granicy aggro( czyli bąbelka). Nastepnie "zcallujesz" im cel (Ctrl+Shift+Spacja), to oni rushują i zbierają damag na siebie, a Ty w tym czasie możesz sobie spokojnie działać :) ? Nie musisz ginąć. Przelazłem tak Vizunah Square Rt, z 6 henchami, bo człowiek - assasin, z którym poszedłem na misję, na samym początku uzył nie tego portalu co ja(przeciwnego). A jednak udało mi sie oczyścić cały teren :) . Henche wymagaja wprawy, aby nimi dobrze grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 00:32, Elwro napisał:

> i opcji reconnect.
Czy ta opcja zostala oficjalnie zapowiedziana? Bardzo by mi sie kilka juz razy przydala. Kiedys
siec mi padla "na sekundke" po 1 h misji...


Mi ostatnio GW rozłączyło przed zabiciem ostatniego bossa w Wizunah Square, pół życia tylko miał -_-"

Reconnect zobaczymy dopiero pod koniec lata, wraz z obszernym darmowym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 12:36, dark raziel napisał:

Reconnect zobaczymy dopiero pod koniec lata, wraz z obszernym darmowym dodatkiem.

Dzieki za info. Wyobrazam sobie, ze ta opcja musi byc trudna pod wzgledem programistycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować