Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Darksiders II - recenzja

22 postów w tym temacie

Dla mnie to slasher a ja zdobylem ponad 21 poziom w pierwsyzm przejsciu zatem napewno mozna wyzej... Mysle ze jesli ejs t grnaica to znacznie wyzje niz 21 poziom. W 1 czesci bylo wiecje walki mniej skakania w 2 jest rowno a nawet wiecej skaknia. Do tego papugowali i plagiatowali z PoP'a bo wszystkie te same animacje sa i te same patenty na skoki wspinanie nawet na podrozowanie w czasie. Mimo wszystko niema chyba drugiego sequela w historii gier ktory zaslugiwalby na miano sequel i wobec ktorego niemoze miec recenzent zarzutu ze gra nie wprowadza nowosci. Cala masa zabawy dla kolekcjonerow i farmerow. Cala masa nowosci. Zmieniono sporo dodano duzo ujeto troche. Gra jest na poczatek wydawaloby sie trudniejsza i dluzsza. W rzecyzwistrosci jest znacznie dluzsza ale jest tez latwiejsza. Walki z bosami nie wymagaja tyle myslenia co 1 a zagadki sa o stopien latwiejsze. Gra jest wspaniala ale jak zwykle fabula nie zostala wyjasniona do konca spodziewam sie ze zrobia 3 czesc z fury ktory uratuje smierc ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"niezbyt interesująca fabuła"? może komuś nie podoba się fabuła ale jak dla mnie fabuła w tej grze jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować