Zaloguj się, aby obserwować  
KikoStyle

Guild Wars 2 vs Diablo 3

7 postów w tym temacie

Witam, mam straszny dylemat i ograniczoną gotówkę przez co jestem zmuszony do ciężkiego wyboru. Grałem w poprzednie odsłony tych serii i obie zagościły w mojej pamięci na długo, oczywiście po odpowiednim czasie dokupię tę drugą ale co wybrać pierwsze ? Jeżeli ktoś miał przyjemność rozegrać się w obie gry to byłbym wdzięczny za wyczerpujące porównanie, proszę tylko bez walk fanów konkretnej produkcji naprawdę mi zależy na czasie w poniedziałek zamawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę nie sprecyzowałem. . . chodzi mi o porównanie na tle fabularnym i feelingu walki. Wiem że to dwa oddzielne gatunki ale mmo oraz h''s lubię tak samo(więc ta klasyfikacja zawiodła). Myślę że jeżeli ktoś grał w obydwie gry jest w stanie mi napisać która go bardziej urzekła i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo jest słabe, ma tylko nazwę i srednią fabułę (gusta i guściki). Jeśli byłeś fanem rozdawania punktów to możesz się mocno zawieść. Gw2 daje o wiele więcej możliwości.. odkrywcze no nie? - przecież to mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=27235

W GW2 nie grałem. Jeśli chodzi o fabułę to wystarczy, że jest w GW2, co powoduje, że już przewyższa to co jest w Diablo III. Ale dobra, za jakiś czas kupisz sobie drugą. Diablo III póki co wychodzi z fazy późnych betatestów (nie ma co się oszukiwać). Ekonomia leży, każdy kolejny patch ułatwia grę no i jeszcze nie ma PvP. Z kolei w MMO im wcześniej zaczynasz tym potem jesteś w lepszej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2 bo po pierwsze starczy cię na wiele godzin. Diablo 3, na 20 ? Dalej nie ma co robić. Chyba, że kochasz grać 1000x w kampanię, która się nudzi po 2 przejściu i nawet nie. Dużo, dużo ludzi w jednym miejscu. W Diablo 3 ograniczone do 5 ? Nie pamiętam już. Jak każde mmo, GW ma pvp, większy świat. Gra o wiele bardziej rozbudowana pod każdym względem. Druga sprawa, że Diablo 3 to nie mmo. Ale skoro cena ta sama, to ja się nawet bym nie zastanawiał. Diablo 3 to teraz strata kasy, sam żałuję, że to mam. Kupuj śmiało Guild Wars 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Guild Wars 2. Gra będzie z pewnością dostawała regularnie porcje nowego contentu, pozwala na grę w dynamicznie zmieniającym się świecie (jak bardzo te obietnice twórców były prawdziwe jeszcze się zobaczy, ale na razie jest dobrze), ogromny świat i możliwość grania kilkoma rasami/klasami. Ma wspaniałe community itp... Chyba wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować