Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery pytania do Krzysztofa Dzięcioła związane z polską wersją Guild Wars 2 – jak, kiedy i czy w ogóle?

71 postów w tym temacie

klisza z kinematografii numer n+73

Ty jesteś Dovahkiin! Czyli dragonborn. Musiałem ci wytłumaczyć słowo, którego znaczenia jesteś całkowicie pewien, żeby zrozumiała widownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie produkty wprowadzane na rynek Unii Europejskiej powinne być wydawane w jeżykach obowiązujących na terenie Unii Europejskiej. Jest tak np. z ustawodawstwem. Wszystkie zatwierdzone dyrektywy, ustawy itp są publikowane między innymi w języku polskim. W Brukseli siedzi setki tłumaczy, którzy codziennie tłumaczą przepisy dla mieszkańców poszczególnych krajów.
Mam nadzieję, że nie długo będzie to również dotyczyć wszystkich produktów multimedialnych wprowadzanych na teren krajów Wspólnoty Europejskiej.
Oczywiście wszystko z możliwością wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeś wyjechał, aż zaklaszczę ci. Ustawy, a gry, filmy i inne produkty multimedialne to chyba pewna różnica. Naprawdę sobie wyobrażasz, że będą siedzieć setki tłumaczy z ramienia UE, żebyś miał grę w języku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 15:06, qq_MoaR napisał:

Grałem i zdaję sobie z tego sprawę.


Więc o jakich małych pieniądzach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że CDP już spolszczenia nie wypuśći skoro gracze nie otrzymali go w trakcie premiery chociaż z drugiej strony gra jest tak popularna i gra w nią naprawd ęmasa Polaków (serwer Blactite i nie tylko) Ja osobiście uważam że solszczenie do takiej gry powinno się pojawić bezapelacyjnie, gra zyskała by naprawdę dużo na jakości. Dla mnie jedynym minusem jest brak sposzczenia mimo że angielski znam na 5 to nie raz tracę sporo czasu na rozszyfrowanie niektorych elementów gry tracąc czas a jak wiadomo czas to pieniądz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 11:21, Panoramico napisał:

Myślę że CDP już spolszczenia nie wypuśći skoro gracze nie otrzymali go w trakcie premiery
chociaż z drugiej strony gra jest tak popularna i gra w nią naprawd ęmasa Polaków (serwer
Blactite i nie tylko) Ja osobiście uważam że solszczenie do takiej gry powinno się pojawić
bezapelacyjnie, gra zyskała by naprawdę dużo na jakości. Dla mnie jedynym minusem jest
brak sposzczenia mimo że angielski znam na 5 to nie raz tracę sporo czasu na rozszyfrowanie
niektorych elementów gry tracąc czas a jak wiadomo czas to pieniądz :)



.. dokładnie o to chodzi "mimo że angielski znam na 5 to nie raz tracę sporo czasu na rozszyfrowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam nic przeciwko lokalizacji byle była wersja do wyboru, czyli jeśli chcemy grać
> w wersję angielską to gramy w angielską jeśli polską to w polską.

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%. Daję radę grać w wersję anglojęzyczną ale sprawia mi to sporo problemu a nie siadam do gry by się męczyć tylko odpocząć od spraw codziennych. Ci co chcą mieć grę po angielsku będą ją mieli więc i mniej obeznani w języku angielskim też powinni mieć możliwość zagrania. Jeśli o mnie chodzi to gra po polsku albo wogóle, wtedy wolę wydać pieniądze na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za powstaniem polskiej wersji. Gra powinna być przetłumaczona na nasz język jak to miało miejsce z pierwszą częścią. Dla mnie jedynka była przetłumaczona świetnie.
Pozdrawiam i jestem za !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować