Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Siódme urodziny gram.pl!

27 postów w tym temacie

W tym roku gram kończy ( a właściwie 6 X już skończył) 7 lat, z tej okazji chciałbym życzyć wszystkiego dobrego dla moderatorów, obsługi i wszystkich osób związanych z portalem - wszystkiego dobrego i dalszego działania. Oczywiście nie wszystko było różowe, jednak ten portal jest zdecydowanie inny od konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zauważyłem małą różnicę w logo w górnym lewym rogu. Włodarze gramowi chyba nie świętują bo i w sumie nie mają czego, ostatnio awaria za awarią chociaż rzekomo szykuje się nowa odsłona forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do życzeń. Wszystkiego dobrego dla redaktorów i całej obsługi portalu. Specjalne pozdrowienia dla Myszastego i jego brody... ;) Oby portal rozwijał się dobrze i cały czas pozytywnie nas zaskakiwał, a także cały czas wyróżniał się od konkurencji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę całej ekipie, od redaktorów, przez dział sklepowy i programistów aż po moderatorów wszystkiego najlepszego i jak najmniejszej liczby awarii w przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 17:53, Tyler_D napisał:

Ja tylko zauważyłem małą różnicę w logo w górnym lewym rogu. Włodarze gramowi chyba nie
świętują bo i w sumie nie mają czego, ostatnio awaria za awarią chociaż rzekomo szykuje
się nowa odsłona forum ...

na portalu z miliardem użytkowników zapowiadali niespodziankę, ale kto wie może to ten SQL Error.
ale nie chciałbym nowego forum, chciałbym aby to działało jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, braku wirusów, stabilnego kodu, działającego serwera, wielu aktywnych użytkowników i sto lat działania dla gram.pl!

Użytkownikom również życzę wszystkiego najlepszego, jak choćby powrotu oficjalnych statystyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli firma przygotowuje poprawki/usprawnienia danej strony na zywym srodowisku, a nie na osobnym srodowisku/serwerze testowym to jest to dupa, a nie powazna firma :D

Tutaj sadze, ze znowu cos sie sypnelo - nie pierwszy i nie ostatni raz, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do życzeń :D Wszystkiego najlepszego z okazji tych 7 urodzin! Obyście wytrwali na rynku jak najdłużej i ciągle mieli tak liczną, lub tylko coraz liczniejszą grupę fanów zaangażowanych w ten serwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również się przyłączam ;) Bez gramu internet byłby zbędny.. Całęj ekipie wszystkiego dobrego i uporania się z problemami życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować