Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sfabrykowane gameplaye GTA V - chciałbyś, żeby tak wyglądała nowa gra Rockstara?

25 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2012 o 20:19, Ifym napisał:


> Zwykłe mody powiadasz?? To proszę znajdż mi z czego to jest mod jak taki kozak jesteś

Napisałem: ''jak dobrze poszukacie''. Do dzieła, szukaj jeśli jesteś ciekaw, co to może
być jeśli nie mod... Do GTA VC też robili takie totalne przeróbki, do GTA IV widocznie
ktoś zrobił to samo. I nie wiem co ma bycie kozakiem do szukania modów, hahahaha. ;)


Odejdź od komputera.



To nie pisz mi cwaniaczku " to zwykłe mody a wy sie spuszczacie jakby to było nie wiadomo co". Bo pewien jesteś, że to mody jak tego, że jutro słońce zaświeci. Napisałeś mod to udowodnij, że to mod. Ty dobrze szukałeś i znalazłeś?? Pewnie nawet nie chciało Ci się sprawdzić tego. Znajdziesz, to przyznam Ci racje i nawet pokłon oddam bo się myliłem. Czy raczej chciałeś zabłysnąć na forum wpisując, że to mod i obrażając innych twoim inteligentnym wpisem o spu**** się?
Pozdro stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

To teraz ty dobrze poszukaj i podrzuć link. Maniacy GTA będą ci wdzięczni jak ujrzą ich ukochane GTA w całkowicie nowej scenerii. Ja również.

Bo przecież jesteś pewny, że to mod który znajdziesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 02:02, Ichvander napisał:

Ludzie, Ifym to troll ktorego sie nie karmi :)

Ze swoimi określeniami z gimnazjum sugeruję się schować. Nie wiem gdzie tu widzisz to całe ''trolowanie'', wyrażam swoje zdanie, dla mnie durne pałowanie się to jest po prostu, modów wam szukał nie będę bo po pierwsze nie mam na to czasu, po drugie skoro umiecie napisać posta to i chyba obsłużyć google, więc polecam szukać jeśli sracie w gacie widząc filmiki z gry, ja mam lepsze rzeczy do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować