Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogromny patch 1.5 do pecetowego Ghost Recon: Future Soldier w sieci. DLC wkrótce

10 postów w tym temacie

Czy instalowałeś patcha za pośrednictwem Steama czy uPlay? Jak zaznaczone jest w newsie (patrz dodatkowo zalinkowane posty), wielkość dotyczy aktualizacji pobieranej z platformy Valve, która zawiera - najprawdopodobniej - również pliki z DLC. Stąd ten rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...] przyjrzą się większości zgłaszanym problemom [...]" - należałoby poprawić. Cały czas odwlekam kupno, a takie newsy mnie dobijają :D . Jak w końcu połatają (o ile w ogóle) - kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 11:58, borias napisał:

"[...] przyjrzą się większości zgłaszanym problemom [...]" - należałoby poprawić. Cały
czas odwlekam kupno, a takie newsy mnie dobijają :D . Jak w końcu połatają (o ile w ogóle)
- kupuję.


Ja gram w single od wersji 1.0 (multi mało pograłem) i szczerze to większych błędów nie znalazłem. Fakt, był problem z optymalizacją, ale to zmienił patch 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest inaczej,jak uruchamiasz grę to automatycznie się pobiera patch 1.1,później wogóle nic nie pobiera,ale można wybrać ikonę taką ooo gu w folderze z grą i za każdym razem jak to wybierzemy to będzie patch 1.2 i zainstaluje,później znowu włączę ten plik i dalej wyszuka 1.3,1.4 itd ale max jest 1.5 który jak zainstaluje to juz gra się nie włącza wogóle,występuje jakiś błąd,jedynie co pozostaje to odinstalować grę i na nowo zrobić install i tylko pobrać patcha 1.1 który automatycznie się pobiera i tyle,i zgadzam się z mtsach ponieważ gra pobierana poprzez steam bardzo dużo waży,bo nieto że samą grę pobierze to jeszcze patch+dlc zależy czy zakupiłeś dlc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować