Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

X-Men - film, komiksy, gry

59 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 20:01, turpis napisał:

a kto z was gral w jakas gre o x-menach??


Ja mam i grałem w X-men 2 : WOLVERINE''S REVENGE !
Bardzo fajna gra, ale jak to bywa z konwersacją z konsoli do gry na PC poczebny jest pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z komiksami nie miałem styczności... jednak pamiętam bajki na ich podstawie. Najbardziej pamiętam tę nową serię z podtytułem Ewolucja - po prostu oglądałem niemal wszystkie odcinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy znalezliscie kiedys w jakiejkolwiek gazecie plakat z x-menami? Ja tak:)czerwcowy popcorn, piekny plakat!! Na pierwszym planie, oczywiscie,Wolverine i Storm:PZnalezliscie cos podobnego??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:38, turpis napisał:

a czy znalezliscie kiedys w jakiejkolwiek gazecie plakat z x-menami? Ja tak:)czerwcowy popcorn,
piekny plakat!! Na pierwszym planie, oczywiscie,Wolverine i Storm:PZnalezliscie cos podobnego??:D


Ja na allegro zakupiłem plakat X-Men 2 (facet prowadził wypożyczalnię więc kupując film dostał plakat). Plakacik jest super jak uda mi się zrobić jego fotke to zamieszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:43, turpis napisał:

spoko!! Mam pytanko: Czy Hugh Jackman dalej chodzi z Jeniffer Aniston??


Vince Vaughn (Polowanie na druhny, Old School) chodzi z J. Aniston. A tak wogóle to nie offtopuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra tylko jeszcze jedno nie na temat: Od kiedy??
A to juz na temat: Ktora czesc filmu i komiksu podoba wam sie najbardziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:52, turpis napisał:

dobra tylko jeszcze jedno nie na temat: Od kiedy??


Nie wiem - więcej nie offtopuj

>no mowcie cos!!! odpowiedzcie na pytanie:D

Poczekaj cierpliwie a jak ktoś będzie miał coś ciekawego do powiedzienia do uwierz mi - zrobi to ;)

PS: Jako wielka fajna X-Men masz może jakieś fajne tapety z filmów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze w google wpiszesz x-men i dasz na grafe, albo na jakies ciekawe strony, np. na strone tego aktora co gra magneto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma jedno wielkie ALE względem pierwszego filmu o X-menach. Otóż strasznie mi się nie spodobała postać Sabretootha/Szablozębego. W komiksach jest on wyraźnie pokazywany jako psychopata, świr, morderca, ale nie jako bezrozumna bestia, tak jak w pierwszym filmie. Jedynie kwestie jakie od niego usłyszałem to warknięcia i pomruki nie podoba mi sie to :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w 3 się nie podobała scena kiedy Magneto rozwalał te wszystkie samochody gdzie był Juggernaut, po co to kompem robić kiedy można było elegancko kraksy zrobić na żywo, a ja jestem poprostu uczulony na rozwałkę samochodów ;] powinno objeść się bez kompa. Dalej Iceman jak wali Pyro z bani ;p też oklepane tak się ciągle tłuką i nagle pach już leży tak jak Jugg xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt - Szablozębny to faktycznie "tępy" mutant (w filmie), lecz pozostali mutanci to niemal arcydzieła - szczególnie zagrany przez Hugh Jackmana Wolverine czy Storm (Halle Berry), choć i reszta od nich nie odstaje lecz to właśnie tę dwójkę darzę największą sympatią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka komiksów X-Menów, gry żadnej nie mam, ale najnowszą część X-Menów oglądałem w kinie i jest bardzo fajna.Nie ma jakiejś takiej nudy, prawie ciągle coś się dzieje.Fajne starcia i efekty specjalne.Uważam, że nie zmarnowałem wtedy pieniędzy.Ogólnie lubię X-Menów.Mój ulubiony mutant to (z trzeciej części filmu Jean), a tak wogóle to bardzo podoba mi się NightCrawler i Wolverine. Szkoda, że w najnowszej części nie było Gambita;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo gierek: czytałem w CD-A że nowa gra na podstawie filmu świetnie zgrywa się z drugą częścią filmu X-Men (jest na screenach walka pomiędzy Wolverinem a Deathstrike!). Gra dostała ocenę 8/10 (jeśli dobrze pamiętam) i myślę że może być tym czym miał być Enter the Matrix - świetnym uzupełnieniem. Poważnie zastanwaiam się nad jej kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, słyszał ktoś o Civil War do której zostali wkręceni już X-meni?

Dla niewiedzących opowiem OCB:
-pewna grupa superbohaterów postanowiła stworzyć własne reality show o tym jak rozwalają super łotrzyków
-zaatkowali oni pewną superbande, w której szeregach był człowiek nazywjący siebie Nitro, jak go jeden z superherosów przyszpilił do busa zdetonował "się", rozwalił miasto oraz zabił 600 osób w tym dzieci
-zaczęły się protesty przeciwko superbohaterom, a rząd zaczął myślec o ustawie o rejestracji zamaskowanych postaci, każdy kto sie nie zarejestrowal a ukrywal sie pod maska oficjalnie mial zostac przestepca, Tony Stark przeciwdziałać temu ale nie udało mu się
-ustawa została zatwierdzona, Tony Stark przyznał się do swojej drugiej tożsamości tak samo jak.... Peter Parker alias Spiderman (i śliczne zdjęcie mdlejącego J.J.Jamesona
-Tony Stark na sile włączył go do oddziału zwalczającego niezarejestrowanych zamaskowanych superbohaterów
-z X-menów wiem tylko, że Bishop dołaczył do zwolenników rejestracji, a póki co z rejestracją postanowili walczyć Cyclops, Angel, Iceman, Emma Frost i ktoś tam jeszcze ale jego już nie pamiętam oraz oczywiście Logan
-co najśmieszniejsze według jednego zkomiksów o Civil War Logan odnalazł Nitro który odpowiada za zabicie 600osób ale zanim go dorwał Nitro znowu się zdetonował zostawiając z Logana adamantowy szkielet...
-Ale Logan się odrodził i dorwał świnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą gre X-men w której można walczyć Wolverinem, Nightcrawlerem albo Icemanem to jest to totalny szajs, mówie ci, lepszy jest X-men Legends 2: Rise of Apocalypse, to jest dopiero arxydzieło, a własnie jest tworzona gra o podobnych zasadach ale nie z bohaterami Xmenów tylko ale ze wszystkimi Marvelowskimi bohaterami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować