Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 16:04, Kris l napisał:

> ej axedi napiszesz??
Tą co trzeba uwolnić Sartariusa?

jestem na początku godmarchi tylko z paroma planami mrocznych elfów i na poziomie 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem na mapie "Boski Mur". Jest tam zadanie o podobnej nazwie, gdzie trzeba znaleźć jakiś fragment (chyba figury czy czegoś), który znajduje się nieopodal zwalonego drzewa, koło opuszczonej kopalni obok dużej skały, pod dużą osadą. Problem polega na tym, że nie mogę znaleźć tego miejsca! Gdzie ono się znajduje?
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:08, Sztywny-pl napisał:

Mam problem na mapie "Boski Mur". Jest tam zadanie o podobnej nazwie, gdzie trzeba znaleźć
jakiś fragment (chyba figury czy czegoś) (...)


Jeśli chodzi ci o fragment mozaiki to jest on w obozie krasnoludów - jeśli w czasie "wspinaczki" pokonywałeś wszystkich to powinieneś mieć klucz do ich obozu. Znajduje się on na zachodzie na którymś z wyższych poziomów muru (jest to chyba gdzieś na półn-zachodzie mapy) - będąc w nim idź na zachód do takiej małej dolinki, tam poszukaj drzewa, najedź kursorem i kiedy zaświeci się na niebiesko po prostu kliknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:22, Aragi napisał:

jedna przy kolumnach, ta gdzie wszystkie kolumny muszą zgasnąc by otworzyć skrzynię
Nie wiem czy o to chodzi i czy to dział, bo osobiście przeszedłem to dawno temu i to metoda
prób i błędów, ale znalazłem to:

dzieki wielkie spróbuję jak tylko uda mi sie zasiąść do gry:] mam nadzieję, że kiedyś i ja się na coś przydam, niestety nie robiłam notatek:( czego teraz bardzo żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:20, Raylin napisał:

> Mam problem na mapie "Boski Mur". Jest tam zadanie o podobnej nazwie, gdzie trzeba znaleźć

> jakiś fragment (chyba figury czy czegoś) (...)

Jeśli chodzi ci o fragment mozaiki to jest on w obozie krasnoludów - jeśli w czasie "wspinaczki"
pokonywałeś wszystkich to powinieneś mieć klucz do ich obozu. Znajduje się on na zachodzie
na którymś z wyższych poziomów muru (jest to chyba gdzieś na półn-zachodzie mapy) - będąc w
nim idź na zachód do takiej małej dolinki, tam poszukaj drzewa, najedź kursorem i kiedy zaświeci
się na niebiesko po prostu kliknij.


Dokładnie: Klucz do obozu krasnoludów ma koleś (NPC) stojący przed tym obozem. Odłamek (wiosenny lub letni) jest za brama tego obozu. Musisz pójść w lewo, za budynkiem (kamieniołom lub chata kamieniarza) jest ścieżka do małej dolinki - reszta jak opisał Raylin.

Cyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z was magiem połączonym z wojownikiem, jeśli tak to napiście na jakim poziomie danych umiejętności skończyliście ? I czy dobre jest takie połączenie ? Odpiszcie ! Please

Pozdrawiam Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 18:57, Kris l napisał:

Grał ktoś z was magiem połączonym z wojownikiem, jeśli tak to napiście na jakim poziomie danych
umiejętności skończyliście ? I czy dobre jest takie połączenie ? Odpiszcie ! Please

Pozdrawiam Krzysiek


Awatar : lekki pancerz , lekka broń sieczna, biała magia - zdrowie to świetny pomysł, można wszystkie umiejętności dociągnąć do 12 poziomu na 30 poziomie bohatera (i odpowiednio 20 na 50) przy wyborze ciężkiego uzbrojenia raczej nie podniesiesz wszystkich umiejętności na maxa bo. A wybór innej magi dla wojownika pozbawiony jest sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoje pytania możesz znaleźć odpowiedzi we wcześniejszych postach:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=999
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=971
a co do szkieletów po lewej od strażników - poszukaj klucza przed zamkniętym skarbcem zerbitów (na północny-wschód od komnaty ze strażnikami; po przejściu przez pokój z pająkami idź do góry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 00:39, Karciaz napisał:

Yea dochodze juz do konica feniksa 47 poziom za 2 malpy 48 ale nieche mi sie teraz donbijaci
ciekawi mnie konicuwka :D

To lec dalej bo gra jest naprawde interesująca szczególnie na koncu chociaż strasznie trudna pod koniec własnie:/ Ja miałem lekkim 50 lev i ciezkie uzbrojenie -tarcze, bron sieczna, pancerz wszystko na 20 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się