Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Settlers Online doczeka się wydania pudełkowego

11 postów w tym temacie

generał 220 to gówno, 250 to norma obecnie, zresztą przy obecnym rynku 4k klejnotów to 20k monet, dla starszych graczy wydatek do przejścia. a ceny tych pudełek są z kosmosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cena ładna. Poprzednie pudełko (ok. 37zł) -> 2500 klejnotów, doświadczony generał, 300 monet, silos, młyn wodny. Razem w klejnotach było ok. 5000.

Co do gry to nie polecam (a gram jeszcze, bo żal mi jest wydanej kasy), bo "tfórcy" nie potrafią nawet nic zrobić (nowy kontent raz na ruski rok), a jak coś zrobią to to jest tak zabugowane, że nie da się grać (lub występują duże problemy). Support leży, mają graczy tam gdzie światło nie dochodzi. Cenzura na czacie i forum, różne dziwne akcje związane z moderatorami.

<sarkazm>Gorąco polecam!</sarkazm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 14:07, EmperorKaligula napisał:

dodali jakąś interakcje z graczami ? ataki czy cos ? bo gralem w dawna bete i tam mozna
bylo tylko budowac na swojej wyspie i handlowac.

pvp ma być na początku roku jakoś, a tak to tylko zmienili handel i dodali okno gospodarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gram W settlers online od czewrca,mój nick w grze duda222 a teraz do rzeczy.2 miesiące po rozpoczęciu gry miałem 40 lev i wyskoczył błąd serwera przez miesiąc suport przysyłał wiadomości że po następnej przerwie technicznej problem zostanie naprawiny ale po miesiącu napisali że nie można naprawić i trzeba zadząć od nowa.Więc zacząłem i teraz mam 41 lev znowu wyskoczył błąd 4 tygodnie temu z populacją przez 4 tygodnie obiecywali że naprawią wczoraj dostałem odpowiedz

Witaj duda222,

Uprzejmie informuję jedynym sposobem rozwiązania tego problemu jest ponowny reset Twojego konta.
Tutaj chciałbym przypomnieć że gra rozpoczyna się od poziomu 1, należy rownież przypomnieć że wszystkie Twoje wszystkie klejnoty ktore byly użyte na koncie zostaną zwrócone; dotyczy to też surowców

Wybór Resetu konta należy oczywiście jak najbardziej od Ciebie. Jeśli się zdecydujesz włączyć skrypt Resetu konta, proszę skontaktuj się z nami.
Pozdrawiam,
Peter
Zespół The Settlers Online

wpłaciłem trochę kasy na tę grę i dlatego przestrzegam nie dajcie się nabrać na ich sztuczki z wyciąganiem kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest wielki gniot mający na celu jedynie wyciągnięcie od Was gracze realne pieniądze. Dziwie się że empik podjął się dystrybucji tego czegoś.
Po pierwsze ta gra to wersja BETA o czym producent nawet słowem nie wspomina na pudełku. Po drugie nic nie działa w tej grze poprawnie. Znikają przedmioty bezpowrotnie. Nie można się godzinami - dniami zalogować. Dział Techniczny nie odpowiada. Blokują się konta i tygodniami brak jakiejkolwiek odpowiedzi od supportu. Potworne lagi powodują, że tracisz bezsensownie steki wojska, przygody, bufy. Kulejący handel między graczami sprawia że możesz kupić budynki „widma”, których nie ustawisz na wyspie. Kupując za realne pieniądze walutę w grze tak zwane „klejnoty” możesz ich nie otrzymać. Błędy w mechanizmie gry mogą sprawić, że po kilku miesiącach gry konto jest nie do odzyskania.
Wszystkie te przedmioty które mieszczą się w tym pudełku możecie zwyczajnie stracić i nikt z administracji tym się nie przejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest żałosna. Pełno bugów i jeszcze ta cena. Kiedyś płaciło się 99zł za grę którą kgrało się godzinami i mile wspomina do dziś a teraz za haha:
- 400 sztuk kamienia, tyle samo desek, 100 sztuk narzędzi i 20 osadników - to tak jakby dać pisarzowi jedną kartkę z zeszutu i kazać mu napisac książkę, surowce żenujące.
- 4k klejnotów - ta kwota jest smieszna a same klejnoty obrzydliwie drogie. Nawet nie kupicie za nie generała ze sklepu który kosztuje 4999keljnotów(przecena)
-No i te mapy- Nordycka przygoda- (6000XP) to chyba najtańsza z ma pna serwie nawet tak mało nie ma.
A poza tym trochę smieci dostępnych w interneci czyl:
-3 mapy taktyczne wydrukowane w instrukcji (keidyś standard, dziś exclusive)
-generał 220 pojemności , to już jest śmieszne . Nawet nie mogli dac porządnego ,bo by ich chyba skąpstwo za bardzo uwierało. i
Po prostu żałosne. W dodatku to wszystko to beta za jedyne 160zł.

Cały ten przypadek zwany Settlers Online to recepta na najgorzej wydane 160zł w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować