Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Awatar Legenda Aanga/Korry

2 posty w tym temacie

Witam właśnie założyłem temat o tej bajce/anime jak kto uważa. Awatar legenda Aanga jest częścia pierwszą, a Awatar legenda Korry jest jej następną częścią z innymi bohaterami lecz całość jest ze sobą powiązana( np. w Awatar legenda Korry jest syn głównego bohatera znanego z Awatar legenda Aanga ), a akcja toczy się 70 lat później (troche to zagmatwane,więc japrościej jak się da - Awatar legenda Korry to sequel Awatara legendy Aanga) . Oba seriale są emitowane na kanale nickelodeon. Zapraszam do tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 16:53, seroero napisał:

Witam właśnie założyłem temat o tej bajce/anime jak kto uważa. Awatar legenda Aanga jest
częścia pierwszą, a Awatar legenda Korry jest jej następną częścią z innymi bohaterami
lecz całość jest ze sobą powiązana( np. w Awatar legenda Korry jest syn głównego bohatera
znanego z Awatar legenda Aanga ), a akcja toczy się 70 lat później (troche to zagmatwane,więc
japrościej jak się da - Awatar legenda Korry to sequel Awatara legendy Aanga) . Oba seriale
są emitowane na kanale nickelodeon. Zapraszam do tematu .


Anga nie oglądałem, ale na Korre się natknołem ze dwa tygodnie temu i jest naprawde fajne. Bardzo podziwiam twórców za wymyślenie w tej bajce nowoczesnych sztuk walki (chodzi o to że fajnie wymyślili zasady, zaprojektowanie ringu itd. ) , które korze bardzo się podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować