Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Slenderman - temat ogólny

23 postów w tym temacie

Witam. Zdziwiłem się że nikt jeszcze nie założył podobnego tematu. Mimo iż gra nie ma najlepszej grafiki, nadrabia to dźwiękiem i świadomością że po zebraniu pierwszej kartki wiemy ,że ktoś nas obserwuje.Dla nieobeznanych jest wiele filmów na youtube więc nie bede podawał linków. Zapraszam do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem raz. Z początku było fajnie, klimatycznie. Zebrałem kartkę, łaziłem, łaziłem... nic się nie działo, nie mogłem znaleźć następnej. W końcu w pobliżu był Slender, ale zwiałem i szukałem dalej. Ale szybko mi się znudziło, klimat uleciał i tylko biegałem po lesie czekając na Slendera. Kiedy w końcu się pojawił po prostu na niego wbiegłem, bo miałem dosyć... Osobiście więc nie rozumiem fenomenu tej gry. Choć sama postać Slendera, to trzeba oddać, jest całkiem pomysłowa i klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 18:35, JayL napisał:

Grałem raz. Z początku było fajnie, klimatycznie. Zebrałem kartkę, łaziłem, łaziłem...
nic się nie działo, nie mogłem znaleźć następnej. W końcu w pobliżu był Slender, ale
zwiałem i szukałem dalej. Ale szybko mi się znudziło, klimat uleciał i tylko biegałem
po lesie czekając na Slendera. Kiedy w końcu się pojawił po prostu na niego wbiegłem,
bo miałem dosyć... Osobiście więc nie rozumiem fenomenu tej gry. Choć sama postać Slendera,
to trzeba oddać, jest całkiem pomysłowa i klimatyczna.


Ja dopiero zacząłem grać ( od wczoraj ). Mi na razie klimat nie uleciał jakby co :)
A grałeś w inne części np.Sanatorium czy szpital ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieję ale mam problem. Znajduje pierwszą kartkę i przechadzam się po lesie w poszukiwaniu innych kartek. Przechodzę przez taki budynek którego ściany i podłoga jest wyłożona takimi białymi płytkami. Gdy wyjde ekran w grze zaczyna tak przerywać, "zaśnieżać się" a slendera nigdzie wokół nie ma. I nagle pokazuje mi się jego zdjęcie tej postaci. I zaczynam grę od nowa i tak jest za kazdym razem, nie moge znalezc wiecej niz jednej kartki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 18:58, snumwix napisał:

Nie wiem co się dzieję ale mam problem. Znajduje pierwszą kartkę i przechadzam się po
lesie w poszukiwaniu innych kartek. Przechodzę przez taki budynek którego ściany i podłoga
jest wyłożona takimi białymi płytkami. Gdy wyjde ekran w grze zaczyna tak przerywać,
"zaśnieżać się" a slendera nigdzie wokół nie ma. I nagle pokazuje mi się jego zdjęcie
tej postaci. I zaczynam grę od nowa i tak jest za kazdym razem, nie moge znalezc wiecej
niz jednej kartki


No to chyba złapał cię slendy, albo miałeś jakiegoś buga. Też tak kiedyś miałem, nigdzie go nie było ale właśnie zaczeło tak przerywać i pokazało się jego piękne zdjęcie wprost z legitymacji. Ale mi się to nie powtarzało. Nie wiem jak dalej Ci się to zdarza to ja ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 18:58, snumwix napisał:

Nie wiem co się dzieję ale mam problem. Znajduje pierwszą kartkę i przechadzam się po
lesie w poszukiwaniu innych kartek. Przechodzę przez taki budynek którego ściany i podłoga
jest wyłożona takimi białymi płytkami. Gdy wyjde ekran w grze zaczyna tak przerywać,
"zaśnieżać się" a slendera nigdzie wokół nie ma. I nagle pokazuje mi się jego zdjęcie
tej postaci. I zaczynam grę od nowa i tak jest za kazdym razem, nie moge znalezc wiecej
niz jednej kartki


Chyba masz jakąś uszkodzoną wersje, albo masz ogromnego pecha. Ja skończyłem las i zaczynam hospicjum życzcie mi szczęścia i czystych spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 16:49, seroero napisał:

Dobra nikt nie kocha mojego tematu ale podam kilka linków wartych uwagi
http://www.youtube.com/watch?v=Rsk_l4ZmE58
http://www.youtube.com/watch?v=5Kj6YsUJLzE
to drugie to zabawny filmik jak zabic slendera :)
Zapraszam do oglądania


Kurde sam sie bałem nawet oglądając film z twojego pierwszego linku. Juz pobieram grę zapowiada się ciekawy wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że gra Slenderman wymusza na graczu poszukiwanie kartek, otóż gdy długo szwędałem się po lesie, nie zbierając przy tym ani jednej kartki nagle włączył się ten specyficzny dźwięk jaki zaczyna wybrzmiewać z głośników po zdobyciu pierwszej kartki. Był to jakiś błąd w grze czy każdy tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że gra Slenderman wymusza na graczu poszukiwanie kartek, otóż gdy długo szwędałem się po lesie, nie zbierając przy tym ani jednej kartki nagle włączył się ten specyficzny dźwięk jaki zaczyna wybrzmiewać z głośników po zdobyciu pierwszej kartki. Był to jakiś błąd w grze czy każdy tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 20:01, seroero napisał:

Wydaje mi się że gra Slenderman wymusza na graczu poszukiwanie kartek, otóż gdy długo
szwędałem się po lesie, nie zbierając przy tym ani jednej kartki nagle włączył się ten
specyficzny dźwięk jaki zaczyna wybrzmiewać z głośników po zdobyciu pierwszej kartki.
Był to jakiś błąd w grze czy każdy tak ma ?

Kiedy długo nie znajdujesz żadnej karki, to Slender w końcu sam czai się po zabłąkanego przybysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 22:17, LubieWafle napisał:

> Wydaje mi się że gra Slenderman wymusza na graczu poszukiwanie kartek, otóż gdy
długo
> szwędałem się po lesie, nie zbierając przy tym ani jednej kartki nagle włączył się
ten
> specyficzny dźwięk jaki zaczyna wybrzmiewać z głośników po zdobyciu pierwszej kartki.

> Był to jakiś błąd w grze czy każdy tak ma ?
Kiedy długo nie znajdujesz żadnej karki, to Slender w końcu sam czai się po zabłąkanego
przybysza.


Dzięki za odpowiedź, w tym momencie jak usłyszałem ten dźwięk z nieznanych przyczyn się przestraszyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 17:06, krzysztofix_b napisał:

Jej ta gra jest naprawde niesamowita. Już czekam na Slendera the arrival. I czy ja dobrze
widze czy na drugim screenie w newsie, którego link jest poniżej, slender ma macki ??
http://www.gram.pl/news_9wziHem1_Slender_The_Eight_Pages_doczeka_sie_odswiezonej_wersji_na_PC.html


Tak prawdopodobnie slender w tej części będzie miał macki. Grafika też stoi na wysokim poziomie, zapowiada sie bardzo ciekawy tytuł.
@seroero Też tak kiedyś miałem nie znalazłem żadnej kartki (prawdopodobnie krążyłem w kółko po lesie co często się zdaża) a tu nagle te dzwieki tez mi serce zaczeło szybciej bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, może mi ktoś wyjaśnić o co w tym całym slenderze chodzi?
W sensie, na czym polega rozgrywka, co należy robić, żeby uniknąć "złapania", bo ja na razie odnoszę wrażenie, że pojawia się w losowych momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Slenderman Arrival i jakoś nie zgadzam się z recenzją gramu. 5/10 to za mało ja bym dał 6/10 :P. A wiadomo już coś w sprawie Slendermana na konsole ? Bo mówiono ,że jak się dobrze sprzeda to ma wyjść na konsole, a z ilości filmików na youtube wnioskuje że sprzedał się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie ma planów wydania The Arrival na konsole. Z tego co wiem to pracują już nad trzecią częścią, a ma ogólnie powstać sześć części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 15:05, Kraju napisał:

Póki co nie ma planów wydania The Arrival na konsole. Z tego co wiem to pracują już nad
trzecią częścią, a ma ogólnie powstać sześć części.

Ooo robi się ciekawie. Kurcze a chciałem żeby wyszedł slender na konsole bo mój komputer juz niestety tego nowego Arrivala to już ledwo ledwo bo strasznie się tnie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 15:30, seroero napisał:

Ooo robi się ciekawie. Kurcze a chciałem żeby wyszedł slender na konsole bo mój komputer
juz niestety tego nowego Arrivala to już ledwo ledwo bo strasznie się tnie czasami.


Gra ma bardzo słabą optymalizację. Na moim PC-ie, gra potrafi się ściąć nawet na najniższych ustawieniach. Może kiedyś wydadzą którąś z części na konsole. Zanim dojdą do tej szóstej części, to z dwa lata im to zajmie. Może przyszykują jakieś zbiorcze wydanie na nowe konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2013 o 15:36, Kraju napisał:

Gra ma bardzo słabą optymalizację. Na moim PC-ie, gra potrafi się ściąć nawet na najniższych
ustawieniach. Może kiedyś wydadzą którąś z części na konsole. Zanim dojdą do tej szóstej
części, to z dwa lata im to zajmie. Może przyszykują jakieś zbiorcze wydanie na nowe
konsole.

Tu masz akurat racje ten stary slender tez wcale nie miał najlepszej optymalizacji. Nawet na dobrym kompie zdarzało się ściąć. Ogólnie koleś który robił tą gre wybrał bardzo fajną ciekawą postać. Niby już jakiś czas temu powstała ta postać na jakimś forum, legendy, przerobione zdjęcia ogólnie fajnie to wymyślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować