Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zbiórka na Star Citizen zakończona spektakularnym sukcesem

8 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Chrisowi Robertsowi, twórcy Wing Commander, udało się zebrać na Star Citizen 6 224 123 dolary – to o około 50% więcej niż w przypadku Project Eternity od Obsidian Entertainment, na które wpłacono 4 127 028 dolara.

Przeczytaj cały tekst "Zbiórka na Star Citizen zakończona spektakularnym sukcesem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na które wpłacono 4 127 028 dolara

DolarA? Serio?

SC śledzę od jakiegoś czasu i z niecierpliwością czekam na premierę. Privateer był dla mnie grą prawie idealną, a jeśli SC będzie choć w połowie tak dobrą grą, to zapowiada się hit. Szkoda tylko, że zmieniło się uniwersum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że jestem wśród tych 90 000 osób, które wsparły projekt. Mam nadzieję, że w ten sposób uda się przywrócić do życia nie tylko space simy ale również i inne gatunki, które podobno nie żyją. Teraz tylko czekam na imieniny w 2014, na które moja laska obiecała mi Joystick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu szacun, a jeszcze wczoraj zastanawiałem się czy uda nam się przekroczyć 5mln $ i jak szczęśliwie by było gdybyśmy dobrnęli jakimś cudem do 5.5mln...
Aż z radośći zacytuję tu Chrisa Robertsa "The battle is over and we - PC gamers, space sim fans, WingNuts, Lancers and the rest - have won... " :-)

ps. Co te polskie serwisy takie niedouczone GOL pisze "gigantyczny krążownik klasy Bengal" wy " gigantyczny statek transportowy Bengal" gdy zarówno z opisu angielskiego "Bengal Class Carrier" jak i prezentacji filmowej wprost wynika iż to lotniskowiec lol...

http://starcitizen.wikia.com/wiki/Bengal_Class_Carrier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować