Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Adwentowa promocja gier EA w sklepie gram.pl - dzień szósty

13 postów w tym temacie

Ehhhh a ja musiałem wydać jakieś 2 stówki... Brać, póki okazja. Ja dopiero ostatnio zaopatrzyłem się w Premium a teraz nie mam czasu grać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Never, nie dam za mapy więcej pieniędzy niż za grę -.-
Po części masz racje, ale zapewniam cię że PREMIUM jest tego warte. Sam sobie kupiłem podczas promocji i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się - lepiej czekać na przeceny na Originie, bo ostatnio Premium było tam za 80 zł :) za 120 zł można było dostać podstawkę + Premium :)
A tak swoją drogą szczerze polecam Premium - mi sie dużo bardziej podobają te mapy od tych z podstawki. Może trochę to drogo wychodzi, ale naprawdę warto, bo daje mnóstwo zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę dajcie w promocji samo Premium, bo podstawkę już mam, a w sklepie u Was samo premium kosztuje 109zł, więc promocję moglibyście zrobić na 85zł jak to było w przypadku NFS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 09:09, Laston napisał:

Never, nie dam za mapy więcej pieniędzy niż za grę -.-

To nie są tylko mapy.
Do dyspozycji jest pełno nowych zestawów broni, oraz całkiem ciekawe,nowe tryby do gry. A to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem -,-
Za 115zł dostajecie podstawowę BF3 + 5 dodatków (wraz z funkcjonalnościami premium).
Myślę, że jak na ten tytuł to bardzo przyjemna cena, choć już swój egzemplarz z dodatkami CQ i B2K mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować