Zaloguj się, aby obserwować  
FrostAlone

Gra na PlayStation 3 dla początkujacego.

2 posty w tym temacie

Hej. Od kilku dni szukam odpowiedniej gry dla mojego 11-letniego kuzyna, a nie chciałbym kupić takiej, która po jednym przejściu gry nadaje się do ponownego uruchomienia dopiero po kilku miesiącach jeśli w ogóle najdzie na to ochota. Nie biorę pod uwagę ograniczeń wiekowych, brutalności etc. Zależy mi na tym aby gra cieszyła przez długi czas oraz była łatwa w opanowaniu na padzie dla początkującego użytkownika PS3. Również mogą być też gry obsługiwane przez kontrolerMove. Jeśli ktoś taką wymieni niech dopisze (M).

Posiadane gry: FIFA 13, CoD:BO, HP:Insygnia Śmierci I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 20:16, FrostAlone napisał:

Hej. Od kilku dni szukam odpowiedniej gry dla mojego 11-letniego kuzyna, a nie chciałbym
kupić takiej, która po jednym przejściu gry nadaje się do ponownego uruchomienia dopiero
po kilku miesiącach jeśli w ogóle najdzie na to ochota. Nie biorę pod uwagę ograniczeń
wiekowych, brutalności etc. Zależy mi na tym aby gra cieszyła przez długi czas oraz była
łatwa w opanowaniu na padzie dla początkującego użytkownika PS3. Również mogą być też
gry obsługiwane przez kontrolerMove. Jeśli ktoś taką wymieni niech dopisze (M).

Posiadane gry: FIFA 13, CoD:BO, HP:Insygnia Śmierci I


Hehe rozwaliło mnie to dla 11 letniego kuzyna nie patrząc na brutalność i takie tam... no to może mortal kombat najnowszy tylko jego mama jesli sie tym przejmuje nie bedzie zachwycona widokiem wyrywanych kręgosłupów i przpoławianiam/odcinaniem róznych części ciała. Ja jestem za przestrrzeganiem pegi do czasu az ktos nie dorośnie mentalnie bo dzieciom to różne rzeczy do głowy przychodzą ( jak bylem maly moi koledzy po kilku partyjkach gry w tekkena napieprzali sie na osiedlu) A jest w ogóle gdzies temat o ps3 poszukaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować