Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ rozdaje darmowe kopie gry Metro 2033

98 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2012 o 21:33, Varezz napisał:

To słowo "DARMOWE" to nie do końca prawda.

Ale THQ oferuje nam kupno 6 gier w cenie 1$ czyli około 4 naszych złotych.

W ofercie jest Metro 2033,Darksiders,Red Faction Armagedon,Company of Heroes i 2 dodatki
do company of Heroes.

Cena malutka i praktycznie nieodczuwalna ale nie możemy powiedzieć że to jest "DARMO"
:P


A co do niektórych pytań na dole>>>> nie da się tego pobrać z poza Steam.
:p

prosze Cie pomysl za nim cos powiesz...Gra jest CALKOWICIE za darmo dostalem kod wklepalem w steama i mam...ZERO oplat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 20:46, Darkstar181 napisał:

To płać.
Bo to faktycznie problem założyć fikcyjne konto, a po ściągnięciu gry je skasować...

Jak na razie, na FB nigdy nie można całkowicie wykasować konta, można je co najwyżej czasowo dezaktywować. Zgodnie z obecnymi ustaleniami, FB ma prawo dożywotnio przechowywać i prztwarzać dane osobowe użytkowników. Chyba, że coś się zmieniło... Czy ten nowy regulamin przepchnięty chybcikiem przez Zuckenberga pozwala definitywnie i ostatecznie usunąć konto? Ktoś wie? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2012 o 02:13, Janek_Izdebski napisał:

Jak na razie, na FB nigdy nie można całkowicie wykasować konta, można
je
co najwyżej czasowo dezaktywować. Zgodnie z obecnymi ustaleniami, FB
ma prawo dożywotnio przechowywać i prztwarzać dane osobowe użytkowników
. Chyba, że
coś się zmieniło... Czy ten nowy regulamin przepchnięty chybcikiem przez Zuckenberga
pozwala definitywnie i ostatecznie usunąć konto? Ktoś wie? Dzięki. :)

Trzeba napisać osobną prośbę o wykasowanie danych zebranych przez serwer, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 09:36, karolekx23x napisał:

Dostałem kod, o akcji przeczytałem dziś czy te metro 2033 to jest z polskimi napisami?

Tak. Ja jeszcze miałem nadzieję, że jest w pełni spolszczone, ale to tylko napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 09:52, Abi_Dalzim napisał:

> Dostałem kod, o akcji przeczytałem dziś czy te metro 2033 to jest z polskimi napisami?

Tak. Ja jeszcze miałem nadzieję, że jest w pełni spolszczone, ale to tylko napisy.

Pierwsza gra ktora jest za darmo, najpiejw mysle za darmo to cos podejrzane ale aby polubic, konto na fb mam wiec zaden problem. Kumpel mówił ze gra swietna wiec bede miał okazje sam zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 21:43, Abi_Dalzim napisał:

Czy istnieje możliwość ustawienia polskich głosów? Czy tylko podpisy można?

Z tego co pamiętam Metro 2033 nie miało pełnego spolszczenia.
I bardzo dobrze. Wybrano metodę ze Stalkera. Rosyjskie głosy dla klimaty i polskie napisy (ewentualnie angielski dubbing, ale ten był kijowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. U mnie nie działa. Klikam w ten link, w link na sronie THQ, i nic, w Aplikację na Facebooku.. I Nic, mimo iż polubiłem Fanpage na Facebooku. Linki przenoszą mnie na stronę głowną Facebooka ( Home ). Ktoś jest w stanie coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Z jednej strony fajna sprawa, bo mimo, że mam swoją kopię tej gry na steamie, to i tak pobrałem, może sprezentuję Matro 2033 jakiemuś kumplowi, który nie posiada fb. Z drugie natomiast martwi mnie sytuacja THQ, bo nie wierzę, że takie akcje (THB, fb) są bezinteresowne. Szkoda, aby THQ upadło, bo jest to jeden z fajniejszych dużych wydawców. Nie lubię źle życzyć, ale lepiej gdyby Acti musiałby się borykać z takimi problemami, bo zwyczajnie nie wykorzystują dobrze swojej kury znoszącej złote jaja (CoD). Nawet EA czasami inwestuje w nowe projekty, tak dla poprawy wizerunku, bo spokojnie wyżyliby z takich serii jak FIFA czy Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 12:07, Perry_Cox napisał:


Z jednej strony fajna sprawa, bo mimo, że mam swoją kopię tej gry na steamie, to i tak
pobrałem, może sprezentuję Matro 2033 jakiemuś kumplowi, który nie posiada fb. Z drugie
natomiast martwi mnie sytuacja THQ, bo nie wierzę, że takie akcje (THB, fb) są bezinteresowne.

Oczywiście że nie są.
Nie bez powodu rozdają Metro 2033 oraz dodają serię Company of Heroes do akcji Humble. Niedługo wychodzą kolejne odsłony tych gier, które muszą się sprzedać ze względu na długi.
THQ ma nadzieję że gracze którzy zagrają w poprzednie odsłony chętnie kupią kolejne.

Czysty marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 18:20, gorginator napisał:

Wszystko zarąbiśćie! Pierwszy raz spotykam sie z rozdawaniem za darmo gier od tak :)


GOG rozdawał m.in. Fallouta i Broken Sworda. Myślę, że w przyszłym roku pieprzną bombę podobnego kalibru. Zresztą nadal tam można zassać darmowe klasyki takie jak Beneath The Steel Sky. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2012 o 09:52, Abi_Dalzim napisał:

Tak. Ja jeszcze miałem nadzieję, że jest w pełni spolszczone, ale to tylko napisy.

O nie, nie, to byłby błąd. Włącz sobie polskie napisy i język rosyjski, zobaczysz jaki klimat jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 14:08, PanSzpieg napisał:

O nie, nie, to byłby błąd. Włącz sobie polskie napisy i język rosyjski, zobaczysz jaki klimat jest. ;)


Tylko, że po angielsku jeszcze coś tam rozumiem z przypadkowych rozmów, a po rosyjsku to jakoś nie bardzo (nie lubiłem rosyjskiego w podstawówce, a potem nie miałem z nim kontaktu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować