Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moja prywatna gra roku - Crusader Kings 2

6 postów w tym temacie

Crusader Kings dla mnie osobiście wcale nie jest najlepszą grą Paradoxu, ba! - nie jest nawet druga na podium. EU3 to jak dotąd najlepsza gra z cyklu, nawet pomimo słabego startu. Jednak z dodatkami jest to gra kompletna, jak dla mnie cudo. Drugie miejsce w moim rankingu zajmują ex equo Hearts of Iron 3 oraz bardzo niedoceniana Victoria 2. Wiem, że Viki jest diablo pokomplikowana, wiem, że nikt nie ma w niej szans z Wielką Brytanią, może i system handlu jest w niej skopany (ja go ni w ząb nie ogarniam, więc zawsze komp się tym, zajmuje), ale z gry płynie jakaś taka satysfakcja i zadowolenie :)
Być może Crusaderowi 2 trzeba dać troszkę czasu, żeby się wciągnąć, ale ja już dwa krótkie podejścia zrobiłem i jak na razie klapa, nie podoba mi się interfejs tej gry; szczerze, to wolę bardziej jedynkę. Widocznie muszę do dwójki "dorosnąć" jeszcze, tak jak to było w przypadku pozostałych wprowadzających duże zmiany do rozgrywki odsłon, czyli EU3 oraz HoI3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem fanem strategii Paradoxu. Chyba bardziej wole gry w stylu Civilization :). No, ale cóż, każdy ma swe gusta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować