Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Chivalry: Medieval Warfare (Temat Główny)

16 postów w tym temacie

Chivalry
''Wieloosobowa gra akcji rozgrywająca się w średniowiecznych realiach.
Wcielamy się w niej w wojownika, który przyłącza się do jednej z dwóch frakcji i walczy z przeciwnikami w kolejnych bitwach.''

źródło: gry-online.pl
Obecnie mam 3lvl, najlepiej mi się gra Vanguardem albo Man at Arms, a najbardziej nie lubię knight''ów :] Moim zdaniem ta klasa jest bardzo wytrzymała i trudno ją zabić.
Oficjalna strona:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chivalry to chyba najlepszy tytuł w jaki zagrałem w 2012 roku. Kompletna niespodzianka, bo kupiłem z ciekawości, a gram praktycznie codziennie. 27 poziom, prawie 100 godzin na liczniku i wciąż mi się nie nudzi.
Co do klas to preferuję Vanguarda wyposażonego w miecz dwuręczny Claymore, ponieważ jest zabójczo szybki i zadaje spore obrażenia, a sama klasa nie jest tak ociężała jak Knight.
Często mój wybór postaci zależy też od trybu gry i sytuacji na serwerze. Jeśli widzę, że jest mało osób i sporo miejsca to lubię sobie potrenować łucznikiem. Jeśli mam ochotę łatwo i przyjemnie siekać masę wrogów to wskakuję w Vanguarda lub MaA. Natomiast jeśli widzę, że drużynie, do której dołączam mocno nie idzie, bo przeciwnicy atakują w grupie, to wybieram Knighta żeby za szybko mnie nie ubili.
Najwięcej frajdy sprawia mi chyba taktyczne ubijanie wrogów jako Man at Arms. Dzięki jego odskokom można fajnie zmylić przeciwnika i uciąć łeb przy samej szyi zdezorientowanemu oponentowi.
To co w tej grze mi się podoba, to doświadczenie, które budujemy z każdym stoczonym pojedynkiem. Przez te kilkadziesiąt godzin nauczyłem się różnych sztuczek i stylów walki, a w dalszym ciągu wiem, że nieraz przeciwnik mnie czymś zaskoczy.
Warto wspomnieć, że w tym miesiącu pojawi się duży patch dodający nowe bronie, mapy i przede wszystkim tryb 1v1. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 22:05, Zuchew napisał:

Akurat jest przecena na steamie -50%, chyba sobie jutro sprawię tą grę ;)

Uważaj bo ta promocja niedługo się kończy, żebyś zdążył :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby odpowiedzieć dokładniej. Tak i tak.
Gra zawiera pewną zawartość na CD, ale wymaga Steam, więc jeśli aktywujesz kod gry, to w sumie możesz wyrzucić pudełko i płytę.

~~
Autopromocja
Zachęcam do przeczytania mojej recenzji :)
http://bit.ly/TDRneI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce przetestować grę, to jest ku temu świetna okazja. Prosto ze Steam:
Play Chivalry: Medieval Warfare for FREE until Sunday at 1PM Pacific Time. You can also purchase Chivalry: Medieval Warfare at 50% off during this time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak to naprawić? Nie dostaję aczivka Knight Veteran- a wszystkie bronie mam na niego odblokowane (główne i dodatkowe). Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelam że czekać. Acziwmenty są póki co dość zbugowane - sam dostałem te za lvle dopiero wczoraj, mimo ze 5 i 10 wbiłem już dawno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 23:22, Sinitro napisał:

Byłaby opcja by kupić w sklepie gram.pl wersję cyfrową?

W tej chwili nie widać, ale jest na cdp.pl :)
Chciałem dziś poodcinać trochę łbów, ale zacząłem panikować i walić na oślep praktycznie, i oczywiście marnie się to dla mnie kończyło, opanowanie jest kluczem do dobrego cięcia. Z 3 miejsca spadłem na 3 od końca w FFA, rzeźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować