Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen przesunięta na 17 sierpnia 2006

54 postów w tym temacie

Moim zdaniem gry powinny być wydawane zaraz po premierze światowej gry ci ktorzy chca to to kupia, ci ktorzy nie to nie... I do kazdej gry dac jakis unikatowy kod na pobranie z serwera gram.pl jakiejs latki polonizujacej. Mysle ze to by bylo najleprze rozwiazanie, wiele osob(np ja ) sprowadza gry z zagranicy a to wiadomo wiaze sie z dodatkowymi kosztami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP przesadza... 5 miesiecy po swiatowej premierze wydawac gre? Czy ich juz doszczetnie.. rozumiem w HoMM V Ubi nie pozwolił ale co tu sie dzieje... 2 miechy na podreperowanie gry? to wam juz 3 miechy za malo? na zrobienie polskiej wersji? Jak Gothic III lub NWN II tez tak bedize... to strace szacunek do tej firmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja potwierdzilem zamowienie Jak bym wiedzial ,ze taka padaka bedzie to nigdy bym tego nie robil i po prostu je odwolal.Grrr zawiodlem sie na CDP troche .Nie chce mi sie wierzyc ,ze zrobienie polskiej KINOWEJ wersji gry moze zajac 5 miechow nawet z tym "przedluzonym okresem testowania gry".Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z rynkiem growym jest taki, że jak CD Projekt nie wyda w terminie Spellforce 2, to nikt inny też nie. Tak więc czekaj jeleniu, albo kup wersję angielską, 50% droższą. Jak się jeszcze Cenega "pośliźnie" z Dreamfall to się lekko zrobię nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 00:12, Dinkuned napisał:

CDP przesadza... 5 miesiecy po swiatowej premierze wydawac gre? Czy ich juz doszczetnie..
rozumiem w HoMM V Ubi nie pozwolił ale co tu sie dzieje... 2 miechy na podreperowanie gry?
to wam juz 3 miechy za malo? na zrobienie polskiej wersji? Jak Gothic III lub NWN II tez tak
bedize... to strace szacunek do tej firmy :(


NWN2 CDp nie będzie spolszczał, umowy już nie mają z atari bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2006 o 08:07, Mistic napisał:

NWN2 CDp nie będzie spolszczał, umowy już nie mają z atari bodajże.


Ehh nie wiedziałem ... ale przez takie rzeczy ludzie beda wolali kupic piraty niz orginalna wersje polska przeciez ta gra sie zestarzeje do tej pory przestanie byc tak atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować