Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersje cyfrowe Burnout Paradise i gier z serii Need for Speed na PC w promocyjnej cenie w sklepie gram.pl!

31 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy dobrą wiadomość dla fanów gier wyścigowych – w sklepie gram.pl za jedyne 19,90 złotych za sztukę można nabyć wersje cyfrowe Burnout Paradise oraz wybranych odsłon serii Need for Speed na PC!

Przeczytaj cały tekst "Wersje cyfrowe Burnout Paradise i gier z serii Need for Speed na PC w promocyjnej cenie w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy narzekacie na tego Origina. Według mnie usługa jest niczego sobie, a ceny są świetne. Na tej promocji kupiłem Kingdoms of Amalur i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale wy narzekacie na tego Origina. Według mnie usługa jest niczego sobie, a ceny są świetne.
Ja narzekam z kilku powodów:
1. To jest ea, a oni są znani z podejścia do klienta. Czyli wyciągnąć jak najwięcej kasy i rozdawać bany wg. własnego widzimisię.
2. Doskonale pamiętam jak origin zaczynał. I nie najlepiej zaczął jako spyware. Po tym mam niesmak do originu i ea,
3. Nie robią zbyt dobrych gier.
4. Nie marzy mi się instalowanie kolejnej platformy do grania od każdego wydawcy. Co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheeh te promocje na gram.pl. Ostatnio wyskoczyla mi na waszej stronie promocja na Black Ops 2 - 129.00 zł wersja PC. W premiere dałem 99 zł. Kogo wy chcecie nabrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam za Originem nie przepadam (tysiac razy bardziej wole/lubie Steam) ale zapewne cos w tej promocji kupie, ceny sa bardzo dobre, to samo tyczy sie wyprzedazy na samym Originie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 17:35, Jarden napisał:

Sam za Originem nie przepadam (tysiac razy bardziej wole/lubie Steam) ale zapewne
cos w tej promocji kupie, ceny sa bardzo dobre, to samo tyczy sie wyprzedazy na samym Originie.

Bierz "Syndicate" i "Amalura", Jarden. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 17:37, Janek_Izdebski napisał:

Bierz "Syndicate" i "Amalura", Jarden. :)


Akurat te obie gry mam od jakiegos czasu (Syndicate kupione za 20zl a Amalur od premiery) ale do tej pory nie przeszedlem zadnej z nich chociaz w tego drugiego przegralem kolo 20h.
Obie gierki sa na mojej liscie "to do" ale kiedy sie za nie wezme to nie wiem, szczegolnie ze duzo ciekawych tytulow wychodzi ostatnio i bedzie pewnie wychodzic przynajmniej do maja i to nie tylko na PC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 23:47, Jarden napisał:

Akurat te obie gry mam od jakiegos czasu (Syndicate kupione za 20zl a Amalur od
premiery) ale do tej pory nie przeszedlem zadnej z nich chociaz w tego drugiego przegralem
kolo 20h.
Obie gierki sa na mojej liscie "to do" ale kiedy sie za nie wezme to nie wiem, szczegolnie
ze duzo ciekawych tytulow wychodzi ostatnio i bedzie pewnie wychodzic przynajmniej do
maja i to nie tylko na PC:)

Ok, wtakim razie miłego grania życzę. A jeśli chodzi o "Syndicate", to może kiedyś zagrasz wspólnie w coopie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Origina od mniej więcej roku, albo nawet trochę dłużej i w tej chwili cenię go sobie bardziej niż Steama. Działa zauważalnie szybciej, jest znacznie prostszy i mniej obciąża mój komputer :) Poza tym bardzo rzadko są z nim problemy, więc EA znacząco poprawiła stabilność działania.
Owszem, brak w nim tych wszystkich osiągnięć i społeczności jak w Steamie, ale jak ktoś chce sobie pograć w gierki to moim zdaniem jest lepszy niż Steam, który niesamowicie się rozrósł, co mi osobiście przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tymi platformami? W porywach 3, naprawdę aż tak dużo? Na Originie mam BF3, czyli odpalam Origin raz na kilka dni. Głównie to Steam. uPlay baaaaardzo rzadko.

Nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 13:05, Janek_Izdebski napisał:

Ok, wtakim razie miłego grania życzę. A jeśli chodzi o "Syndicate", to może kiedyś zagrasz
wspólnie w coopie? :)


Chetnie w ktorys dzien zagram w coopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 16:32, Karanthir666 napisał:

1. To jest ea, a oni są znani z podejścia do klienta. Czyli wyciągnąć jak najwięcej kasy
i rozdawać bany wg. własnego widzimisię.

Jak dla mnie jest jasno podane za co...

Dnia 25.01.2013 o 16:32, Karanthir666 napisał:

2. Doskonale pamiętam jak origin zaczynał. I nie najlepiej zaczął jako spyware. Po tym
mam niesmak do originu i ea,

Steama też nie powinienes używać, bo był bardzo niedopracowany i problematyczny?

Dnia 25.01.2013 o 16:32, Karanthir666 napisał:

3. Nie robią zbyt dobrych gier.

To po co ten temat?

Dnia 25.01.2013 o 16:32, Karanthir666 napisał:

4. Nie marzy mi się instalowanie kolejnej platformy do grania od każdego wydawcy. Co
za dużo to nie zdrowo.

Tiaa, bo steam taki fajny i w ogole lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 08:45, Zgreed66 napisał:

Jak dla mnie jest jasno podane za co...

Ban na wszystko za np. za zacytowanie wulgaryzmu to chyba mocne przegięcie. I z tego co kojarzę, to bany na forum leciały gęsto za krytykę TOR po premierze. W najlepszym wypadku dany wątek był kasowany/zamykany.

Dnia 27.01.2013 o 08:45, Zgreed66 napisał:

Steama też nie powinienes używać, bo był bardzo niedopracowany i problematyczny?

Niedopracowanie a spyware to 2 zupełnie różne rzeczy. Nie myl ich ze sobą.

Dnia 27.01.2013 o 08:45, Zgreed66 napisał:

To po co ten temat?

To nie mogę pisać, bo nie lubię ea, ich polityki i gier? Nie może być ani słowa krytyki?

Dnia 27.01.2013 o 08:45, Zgreed66 napisał:

Tiaa, bo steam taki fajny i w ogole lol

W tej chwili jest 5 różnych platform (lub o 5 wiem). Naprawdę chcesz instalować wszystko co ci wydawca podsunie? Ja nie. I co do Steama, to żebyś wiedział. Póki co nie odbiła im palma i nie banują ludzi na chybił trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 09:19, Karanthir666 napisał:

Ban na wszystko za np. za zacytowanie wulgaryzmu to chyba mocne przegięcie.

Dlaczego? Spróbuj tutaj ;)

Dnia 27.01.2013 o 09:19, Karanthir666 napisał:

I z tego co kojarzę, to bany na forum leciały gęsto za krytykę TOR po premierze.

Stawiam na flame.

Dnia 27.01.2013 o 09:19, Karanthir666 napisał:

Niedopracowanie a spyware to 2 zupełnie różne rzeczy. Nie myl ich ze sobą.

Nie mylę, obie można wyeliminować. Podobno obie "śmierdzą"

Dnia 27.01.2013 o 09:19, Karanthir666 napisał:

To nie mogę pisać, bo nie lubię ea, ich polityki i gier? Nie może być ani słowa krytyki?

"Kupiłby Burnouta, ale niestety na origin."

Dnia 27.01.2013 o 09:19, Karanthir666 napisał:

I co do Steama, to żebyś wiedział. Póki co nie odbiła
im palma i nie banują ludzi na chybił trafił.

A ja myślałem, że zmienili regulamin ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 09:56, Zgreed66 napisał:

Dlaczego? Spróbuj tutaj ;)

Za cytat? Wolne żarty.

Dnia 27.01.2013 o 09:56, Zgreed66 napisał:

Stawiam na flame.

Jednak na krytykę. Gra w założeniu miała być perfekcyjna i przyciagać ludzi, ale co wyszło każdy widzi. Niewiele jest osób, którym się TOR podoba.

Dnia 27.01.2013 o 09:56, Zgreed66 napisał:

Nie mylę, obie można wyeliminować. Podobno obie "śmierdzą"

Niemniej wolę naet i 100 niedoróbek niż 1 spyware.

Dnia 27.01.2013 o 09:56, Zgreed66 napisał:

"Kupiłby Burnouta, ale niestety na origin."

Patrz zdanie wyżej.

Dnia 27.01.2013 o 09:56, Zgreed66 napisał:

A ja myślałem, że zmienili regulamin ;p

Zmienili regulamin i już stali się lubiani i szanowani? Co chwila się słyszy o banach od nich. Chociażby beta testy Simcity. Wlepianie bana na konto za niezgłoszenie błędu. I nie wciskaj mi kitu, że sprawę "wyjaśnili", bo co może być ogólnikowego w sprawie tego bana? Naprawdę sądzisz, że tak postępuje wydawca, który dba o klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:30, Karanthir666 napisał:

Za cytat? Wolne żarty.

Niet. Co to za pomysł cytować coś gdzie są bluzgi?

Dnia 27.01.2013 o 10:30, Karanthir666 napisał:

Jednak na krytykę. Gra w założeniu miała być perfekcyjna i przyciagać ludzi, ale co wyszło
każdy widzi. Niewiele jest osób, którym się TOR podoba.

Raczej za krytykę która zamieniła się we flame. Jakbyś nigdy na forum nie siedział.

Dnia 27.01.2013 o 10:30, Karanthir666 napisał:

Niemniej wolę naet i 100 niedoróbek niż 1 spyware.

Ty wolisz niedoróbki?? What? Jaja sobie robisz? Czepiasz sie w koncu, że smród został.

Dnia 27.01.2013 o 10:30, Karanthir666 napisał:

Patrz zdanie wyżej.

No i co to zmienia?

Dnia 27.01.2013 o 10:30, Karanthir666 napisał:

Zmienili regulamin i już stali się lubiani i szanowani?

Pisałem, że steam zmienił regulamin?

Dnia 27.01.2013 o 10:30, Karanthir666 napisał:

Co chwila się słyszy o banach od nich.

Ja tam słysze o groźbach, a jak słyszałem o banach to dostali najwięksi dywersanci.

Dnia 27.01.2013 o 10:30, Karanthir666 napisał:

Chociażby beta testy Simcity. Wlepianie bana na konto za niezgłoszenie błędu.

Czytałeś całego newsa? Chyba nie.

Dnia 27.01.2013 o 10:30, Karanthir666 napisał:

I nie wciskaj mi kitu, że sprawę "wyjaśnili", bo co może być ogólnikowego w sprawie tego
bana?

Co mieli wyjaśniać niby?

Dnia 27.01.2013 o 10:30, Karanthir666 napisał:

Naprawdę sądzisz, że tak postępuje wydawca, który dba o klienta?

A jak postepuje wydawca który dba o klienta?
Albo jak postepuje klient który szuka sobie wydawcy którego bedzie lubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować