Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy weekendy zamkniętej bety Neverwinter

9 postów w tym temacie

Do teraz ciepło wspominam pierwszą część, a właściwie serwery stworzone przez graczy dla graczy. Ileż to wody upłynęło przy odgrywaniu postaci, prowadzeniu przygód czy zabijaniu potworów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To już nie jest Neverwinter.... koniec kropka.

To niby jakas niespodzianka?
Oczywistym bylo od poczatku ze z NW(N) Newerwinter dzieli tylko czesc nazwy.
Moze zagram gdy juz wyjdzie ale nie spodziewam sie ani klimatu ani nawet w miare dobrego wykonania po tym "czyms".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 16:47, Jarden napisał:

<ciach>


Mam wrażenie, że koledze chodziło o to co i mnie boli - to, że zrezygnowano z pierwotnej formuły kooperacyjnego RPGa i przekształcono go w MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 17:00, Tajemnic napisał:

Mam wrażenie, że koledze chodziło o to co i mnie boli - to, że zrezygnowano z pierwotnej
formuły kooperacyjnego RPGa i przekształcono go w MMO.


Mniej/wiecej o to samo Mi chodzilo oraz o ogolne walory produkcyjne Neverwinter ktore na ten moment wygladaja dosc marnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 16:47, Jarden napisał:

Oczywistym bylo od poczatku ze z NW(N) Newerwinter dzieli tylko czesc nazwy.


A raczej setting, czyli cześć Fearun''u znanych inaczej jako Zapomniane Krainy / Forgotten Realms.

Sama gra powiewa mi jak wiosenny wiaterek.
O ile jeszcze w piwerwsze dwie odsłony próbowałem się bawić (nigdy nie udało się w nie dłużej pobawić, bo zawsze gdzieś przynudziły), z czego do pierwszej mam nawet gdzies szczatki własnego modułu, to gra w konwencji MMo oparta na tym settingu, zupełnie mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 18:35, meryphillia napisał:

A raczej setting, czyli cześć Fearun''u znanych inaczej jako Zapomniane Krainy / Forgotten
Realms.


Wiem o tym.

Dnia 29.01.2013 o 18:35, meryphillia napisał:

Sama gra powiewa mi jak wiosenny wiaterek.
O ile jeszcze w piwerwsze dwie odsłony próbowałem się bawić (nigdy nie udało się w nie
dłużej pobawić, bo zawsze gdzieś przynudziły), z czego do pierwszej mam nawet gdzies
szczatki własnego modułu, to gra w konwencji MMo oparta na tym settingu, zupełnie mnie
nie interesuje.


Ja przeszedlem do polowy NWN i wtedy mnie znudzilo, NWN2 przeszedlem cale (jak narazie bez dodatkow) i chetnie bym zagral w NWN3 ale sadzac po tym co teraz robi Bioware to lepiej niech ta seria pozostanie martwa.
Obsidian z drugiej strony moglby NWN3 stworzyc ale raczej watpie by sie na to zdecydowali, jednak zbyt oldschoolowe sa te gry jak na dzisiejsze standardy, z drugiej strony chociaz to sie moze zmienic po Project Eternity.
Co do Neverwinter to moze zagram a moze nie, jestem raczej obojetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować