• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
UnRealny122

Pomocy!!!!! Dla Osób , które coś wiedzą o Steamie

Pytanie

Kupiłem wczoraj gre ,, Saints Row The Third '''' i miesiąc temu grę ,, Call of duty MW3'''' mam je na steamie , ale w chwili gdy je uruchamiam to jedynie cały komputer sie zwiesza i wyłącza , po chwili się włącza od nowa. Nie mam pojęcia co zrobić żeby zagrać .Próbowałem wszystkiego co mi znane .. np: pobierałem różne programy które mogły być potrzebne, szukałem w google . niestety to nie przyniosło żadnych skutków . PROSZĘ WAS O POMOC W TEJ SPRAWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

[ciach]

Na razie nie mam czasu, żeby się w to dokładnie wczytać, ale od razu widzę dwie rzeczy:
- WinXP Service Pack 2 - czemu dwójka, a nie trójka? Windowsów nie aktualizujesz? Zrób aktualizację systemu, ściągnij SP3, komputer będzie Ci wdzięczny.
- sterowniki dźwięku też masz dość stare (2011?). Zaktualizuj.

Z tego, co widzę, komputer masz "autorstwa" MSI (bardzo "miła" firma, sam mam ich laptopa i jestem bardzo zadowolony). Wejdź na ich stronę ( http://pl.msi.com/service/download/) i ściągnij sobie Live Update 5. To taki śmieszny programik, który skanuje system i sprawdza, co trzeba zaktualizować.

I takie małe pytanko - czemu korzystasz z rozdzielczości 1280x1024, skoro monitor może działać w 1600x1200? Przecież im więcej, tym przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2013 o 10:49, Ring5 napisał:

[ciach]

Na razie nie mam czasu, żeby się w to dokładnie wczytać, ale od razu widzę dwie rzeczy:
- WinXP Service Pack 2 - czemu dwójka, a nie trójka? Windowsów nie aktualizujesz? Zrób
aktualizację systemu, ściągnij SP3, komputer będzie Ci wdzięczny.
- sterowniki dźwięku też masz dość stare (2011?). Zaktualizuj.

Z tego, co widzę, komputer masz "autorstwa" MSI (bardzo "miła" firma, sam mam ich laptopa
i jestem bardzo zadowolony). Wejdź na ich stronę ( http://pl.msi.com/service/download/)
i ściągnij sobie Live Update 5. To taki śmieszny programik, który skanuje system i sprawdza,
co trzeba zaktualizować.

I takie małe pytanko - czemu korzystasz z rozdzielczości 1280x1024, skoro monitor może
działać w 1600x1200? Przecież im więcej, tym przyjemniej :)

, trochę czuje się jak debil ,ale nie umiem zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.02.2013 o 13:51, UnRealny122 napisał:

, trochę czuje się jak debil ,ale nie umiem zmienić .


Nie pamietam, jak to szlo w xp, ale kliknij prawym przyciskiem myszki na pulpicie, poszukaj "ustawien" albo "rozdzielczosc ekranu" i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2013 o 16:13, Ring5 napisał:


> , trochę czuje się jak debil ,ale nie umiem zmienić .

Nie pamietam, jak to szlo w xp, ale kliknij prawym przyciskiem myszki na pulpicie, poszukaj
"ustawien" albo "rozdzielczosc ekranu" i tyle :)

ta jakosc co mam jest najwyższa z możyliwych . Ale Who Care''s ? i tak wszyscy pomogliscie mi BARDZO DUŻO a szczególne podziekowania dla Ring5 za wyrozumiałość i rozwiązanie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.02.2013 o 17:14, UnRealny122 napisał:

ta jakosc co mam jest najwyższa z możyliwych .


Hmm... ok, ale nie ukrywam, że trochę mnie to dziwi, bo DxDiag wyraźnie twierdzi, że Twój monitor może wyświetlić wyższą rozdzielczość. No nic, nieważne.

Dnia 08.02.2013 o 17:14, UnRealny122 napisał:

szczególne podziekowania dla Ring5 za wyrozumiałość i rozwiązanie problemu


Zawsze do usług. Cieszę się, że wszystko hula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować