Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 10:29, kkusio1991 napisał:

a działało by na : athlon 62 X2 300 , !GB ramu i GF6100 256 ?

Nie, karta graficzna krótko ujmując słaba. Zmień kartę na lepszą (od 7600GT wzwyż). W wymaganiach minimalnych jest mowa o: * Karta graficzna: GeForce 6800 / Radeon X1300 lub lepsza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 10:26, speedraid napisał:

> Ej moze mi ktos powiedziec dlaczego nagle mi się w grze skasowały wszystkie savy?
W TDU się psuły to w Colinie sie od razu usuwają :P Tak na serio to pojęcia nie mam. Można
angielską wersję ??



Jaką angielską wersję??
Ja już widziałem gdzies w necie savy 100% ale po co mi, wole czerpac radosc z przechodzenia gry samemu w dodatku gdy grafa jest tak piekna ze nie mam słów. Nawet TDU przy niej wysiada z deka chociaz tam całkiem inaczej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:29, awesome napisał:

Jaką angielską wersję??

Przejęzyczyłem sie :P Chodziło o to, czy masz angielską wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:08, speedraid napisał:

> Jaką angielską wersję??
Przejęzyczyłem sie :P Chodziło o to, czy masz angielską wersję ;)




Naturalnie bo w Polsce z tego co wiem nie ma jeszcze Colina DiRTa. Ja mam anglika (troszke mnie to kosztowało) no i savy juz raz uległy uszkodzeniu. widziałem że już patch wyszedł do tej gry ale jeszcze nie zasysałem, może on pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 17:37, awesome napisał:

Naturalnie bo w Polsce z tego co wiem nie ma jeszcze Colina DiRTa. Ja mam anglika (troszke
mnie to kosztowało) no i savy juz raz uległy uszkodzeniu. widziałem że już patch wyszedł do
tej gry ale jeszcze nie zasysałem, może on pomoże?



eee to wypas :D powiedz czy są typowe rajdy samochodowych mistrzostw świata WRC ? ile jest rajdów i po ile odcinków ? czy jest kariera w rajdach ? i czy można wybrać wtedy swój samochód czy trzeba jechać wozem Colina jak było to w CMR3 ? wszystkie pytania tyczą się tylko rajdów , żadne baggy i inne mnie nie ciekawią ;) no może poza rajdem Dakar jest coś takiego lub podobnego w nowym CMR ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 00:22, Łukasz007 napisał:

no może poza rajdem Dakar jest coś takiego lub podobnego w nowym CMR ?

Tak, są podobno odcinki rajdu Dakar ;)

Dnia 05.07.2007 o 00:22, Łukasz007 napisał:

czy są typowe rajdy samochodowych mistrzostw świata WRC ?

Czytałem, że są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...............

Grałem w ta grę narazie moze ze 2h. Ale wybór samochodów w karierze jest zawsze. Wszsytko zalezy od tego czy ma sie tyle kasy zeby go kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 09:13, awesome napisał:

>>>...............

Grałem w ta grę narazie moze ze 2h. Ale wybór samochodów w karierze jest zawsze. Wszsytko zalezy
od tego czy ma sie tyle kasy zeby go kupic.


A więc jest nowość czyli można kupować samochody w karierze mi się to podoba, szkoda tylko, że trzeba jeszcze czekać na polskiego wydawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sa wymagania colinaWindows xp /Vista directx9.oc intel core 2 duo 2.66 2gb ram karta graf. geforce8800/radeonX1950 12,5giga miejsca na dysku procesor obslugujacy SSE2, karta shader model 3.0, najgorsze jest to ze game pady ktore zostaly zakupione kilka lat temu gra ich nie obsluguje.Modele kierownic Logitech g 25 ,Logitech MOMO , Logitech driving force pro ,Microsoft x 360 Controler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie czy gra pójdzie bez przycinek na :
Athlonie 3000
Radeonie x550
512 ramu, ale kupuje jeszcze 512
może byc nawet na minimalnych byle bez przycinek
i co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:36, Sebo7 napisał:

jak myślicie czy gra pójdzie bez przycinek na :
Athlonie 3000
Radeonie x550
512 ramu, ale kupuje jeszcze 512
może byc nawet na minimalnych byle bez przycinek
i co myślicie ?


Mam pełną wersje ang. i powiem Ci, że chodzi troszkę gorzej od demo, jednak ta gra ma spore wymagania
wszystko na low i powinno jakoś dać radę. Dodatkowo widok ze zderzaka da kilka fps więcej jutro sprawdzę czy nowy patch rzeczywiście poprawia płynność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stanem zapisu gry,przy następnym uruchomieniu gry trzeba tworzyc nowy profil bo poprzedni diabli wzieli , czy moze ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:39, kajek napisał:

Mam problem ze stanem zapisu gry,przy następnym uruchomieniu gry trzeba tworzyc nowy profil
bo poprzedni diabli wzieli , czy moze ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał.


Tak. Pewnie jak instalowales gre to sam zalozyles inny folder do trzymania savow. Musisz przeinstalowac gre i i jak instalator zapyta sie gdzie stworzyc folder to ty sie zgodzisz tam gdzie on chce, czyli c:\documents settings\...itd. I wtedy beda CI dzialac savy innego sposobu nie ma. Sam mialem taki probelm i teraz dziala OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie, dziś w kioskach pojawił sie nowy numer CD-Action, a w nim ''świerza'' recenzja DiRT''a!
Jakiś czas temu w Clicku gra dostała 5-/6. Teraz recenzja w CDA.
Gdy kupiłem pismo, bez zastanowienia otworzyłem na receznji nowego Colin''a. Oczywiśćie spojrzałem na ocenę i ... to wszystko aż do teraz. Po przeczytaniu, zdam Wam może relacje z przebiegu recenzji. Pisał ją Gem. Jak narazie to podam Wam oceny.

Ocena : 8+

Grywalność : 8
Video : 10
Audio : 8

Podsumowanie
+fotorealistyczny Neon
+bardzo dobra fizyka obiektów
+nadzwyczajne audio (ale nie muzyka)
+ponad 40 samochodów różnych klas i wag
+cztery sposoby realizacji rajdowych ambicji

-online bez multiplayera
-sporo braków i uproszczeń
-ogromne wymagania sprzętowe

Narazie wygląda apetycznie. Zobaczymy co "w śroku". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Odpalilem" demo i ... NIC -CZARNY EKRAN ! :( , a tak chcialem sobie "zasmakowac" przed premiera ,ktora jakoby w wersji PL ma byc 30-tego lipca...
Pamietam ,ze przy poprzednim "Colinie 2005" tez bylo cos podobnego ,ale tam wystarczylo w wlasciwosciach w nazwie na koncu dopisac NOVIDEO i gra dzialala (choc bez filmikow) , a tu nie :((
Czy spotkal sie Ktos z Was z tym CZARNYM EKRANEM i wie co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Spełniasz minimalne wymagania gry?
2. Jeśli tak to po włączeniu gry poczekaj 10 sekund, po tym jak pojawi się czarny ekran i zacznij wciskać różne klawisze. Ja też z tym się spotkałem i to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:14, Michał Raven napisał:

1. Spełniasz minimalne wymagania gry?
2. Jeśli tak to po włączeniu gry poczekaj 10 sekund, po tym jak pojawi się czarny ekran i zacznij
wciskać różne klawisze. Ja też z tym się spotkałem i to pomogło.


Tak wymagania gry spelniam... ,a z tymi klawiszami to tak robilem... ,az juz nie widzac reakcji potraktowalem "Ctrl,Alt,Delete" i ...o dziwo pojawil sie na ok 2sek ekraz "loading" i znowu CZARNY EKRAN ,ale teraz w "okienku" i doszedl dzwiek (muzyka+glosy) i nic wiecej .. :((
Pamietam ,ze w "Colinie 2005" bylo cos podobnego co pomoglo dopisanie NOVIDEO w kliknietej ikonie gry>wlasciwosci>nazwa ,ale tu ten sposob nie pomogl .. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 17:40, kuko7 napisał:

Ocena : 8+

Grywalność : 8
Video : 10
Audio : 8



Co do oceny to zgadzam się na 8 , grywalność to też takie 7 może 8.
pojazdów jest 49 dokładnie plus masa wyścigów.
Karierę przemilczę bo to jest to samo co w CMR2005 osobiście spodziewałem się czegoś innego,
jak ktoś tu powiedział "będzie dużo rajdów jak w toce i dużo nuuuudy", wymagania to już w ogóle są nad wyraz duże.
Przynajmniej pojeździć można Kamazem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować