Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Czy jest mozliwe ,ze ten "Dirt" "gryzie sie" z jakims programem jak "Colin 2005" z Nero w pewnych wersjach ? (!)
Bo tam jak nie zaktualizowalo sie Nero do pewnej wersji to byl CZANY EKRAN -tak samo jak w tym demie "Dirta". Niestety moje Nero w wersji 6... (dokladnie nie wiem jaka) nie chce sie zaktualizowac do bodajze 6.6.1.5 . Ale i tak nie ma pewnosci by to cos dalo.. (mozna co prawda zaktualizowac platnie do wersji 7 ale w sumie nie potrzebuje) . Jestem ciekaw czy ma ktos z Was Nero w wer. 6... (dokladnie jakie?) i byc moze mial podobny problem z demem CZARNEGO EKRANU i ...jakos go rozwiazal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki tym ktrzy probowali mi pomoc i tym ktorzy zastanawiali sie co mozr byc przyczyna CZARNEGO EKRANU ...
Doprawdy przedziwne,ale przed "chwila" znowu kliknalem na ikonke "Dirta" i ...uruchomil sie !!! :)
Nie wiem co pomoglo... ,przeciez nic nie zrobilem ,no poza wylaczeniem kompa na ok 24 h ... -czyzby to ;)
Czyli OK !
Teraz o demie : grafika faktycznie jak zapowiadali - ULTRAREALISTYCZNA ! To moze sie podobac ;)
Takze sam wyglad paneli Menu "ala Vista" ;) : niezly ,urzekajacy pomysl ;)
Szkoda tylko ,ze nie mozna w tym demie aktywowac kierownicy tylko aktywna klawiatura mimo ,ze w ustawieniach kontrolera mozna przypisac inne "przyciski" zamiast klawiszy to jednak nie "przyjelo" (?) :(
Takze model jazdy -jakis arcadowy nie tak jak ostatnio przyzwyczailem sie do calkiem realistycznego w GTR2 ,Race WTCC i GT Legends a nawet w Toce3 ,... hmm moze to wina dostepnego w demie tylko trybu "Amator"(i cos ponizej) i w grze na wyzzych poziomach bedzie REALISTYCZNIE ? (!)
Ale nie ma co - grafika mnie "powalila" ;)) i ...warto bedzie kupic tego "Dirta" ... miodzio ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 20:54, Chris119 napisał:

Takze model jazdy -jakis arcadowy nie tak jak ostatnio przyzwyczailem sie do calkiem realistycznego
w GTR2 ,Race WTCC i GT Legends a nawet w Toce3 ,... hmm moze to wina dostepnego w demie tylko
trybu "Amator"(i cos ponizej) i w grze na wyzzych poziomach bedzie REALISTYCZNIE ? (!)
Ale nie ma co - grafika mnie "powalila" ;)) i ...warto bedzie kupic tego "Dirta" ... miodzio
;))


W pełnej wersji jest tak samo jeśli chodzi o fizykę jazdy, ciężko się prowadzi auta bez kierownicy ale ina klawiaturze czułość jest ustawiona bardzo dobrze tzn. lekkie "klik" i reakcja, coś jak w TDU.
Same odcinki są teraz trochę dłuższe niż w poprzedniej wersji z 2005 roku, dziś zobaczę nowego patcha 1.1 może coś poprawili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktoś pomóc , chodzi mi o sterowniki do 8800gtx , dokładnie o rodzaj bo mi dirt tnie bez względu na ustawienia , z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..............

Hehe, wy tu jesteście pod wrażeniem recenzji z jakiegos magazynu a ja od jakiegoś czasu pocinam sobie w pełną wersje DiRTa i żadna recenzja mnie nie zdziwi. Gierka fajna tylko kurcze save mi się raz skopał. Dodam, że mam ang. wersję bo z tego co wiem to w Polsce jeszcze tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:59, Łukasz007 napisał:


> Takze model jazdy -jakis arcadowy nie tak jak ostatnio przyzwyczailem sie do calkiem realistycznego

> w GTR2 ,Race WTCC i GT Legends a nawet w Toce3 ,... hmm moze to wina dostepnego w demie
tylko
> trybu "Amator"(i cos ponizej) i w grze na wyzzych poziomach bedzie REALISTYCZNIE ? (!)

> Ale nie ma co - grafika mnie "powalila" ;)) i ...warto bedzie kupic tego "Dirta" ...
miodzio
> ;))

W pełnej wersji jest tak samo jeśli chodzi o fizykę jazdy, ciężko się prowadzi auta bez kierownicy
ale ina klawiaturze czułość jest ustawiona bardzo dobrze tzn. lekkie "klik" i reakcja, coś
jak w TDU.
Same odcinki są teraz trochę dłuższe niż w poprzedniej wersji z 2005 roku, dziś zobaczę nowego
patcha 1.1 może coś poprawili ;)

szkoda ze tak bedzie bo auta plywaja jak motorowki nie kupie jej nawet za 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wiedziec jak obliczyc flopsy w grze np.colin dirt czy innej skanowalem komputer anty virem i jednoczesnie gralem w demo colina dirt na high i bylo bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:23, X3330 napisał:

chcialbym wiedziec jak obliczyc flopsy w grze np.colin dirt czy innej skanowalem komputer anty
virem i jednoczesnie gralem w demo colina dirt na high i bylo bardzo dobrze.



Program nazywa się FRAPS. Włączasz go i w lewym górnym rogu pokazuje ci aktualną liczbę FPSów. Ja na Dircie w 1024x768 i high mam około 25-30 czyli akurat. Fajna gra ale nie wciąga tak jak TOCA 2 czy 3. Ta grafa niby taka super a taka jakby zadymiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:24, awesome napisał:

> chcialbym wiedziec jak obliczyc flopsy w grze np.colin dirt czy innej skanowalem komputer
anty
> virem i jednoczesnie gralem w demo colina dirt na high i bylo bardzo dobrze.


Program nazywa się FRAPS. Włączasz go i w lewym górnym rogu pokazuje ci aktualną liczbę FPSów.
Ja na Dircie w 1024x768 i high mam około 25-30 czyli akurat. Fajna gra ale nie wciąga tak jak
TOCA 2 czy 3. Ta grafa niby taka super a taka jakby zadymiona.

dziekuje bardzo mam toce tne przez internet tak jak tobie toca 3 jest lepsza w colinie wkurza mnie te sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:24, awesome napisał:

> chcialbym wiedziec jak obliczyc flopsy w grze np.colin dirt czy innej skanowalem komputer
anty
> virem i jednoczesnie gralem w demo colina dirt na high i bylo bardzo dobrze.


Program nazywa się FRAPS. Włączasz go i w lewym górnym rogu pokazuje ci aktualną liczbę FPSów.
Ja na Dircie w 1024x768 i high mam około 25-30 czyli akurat. Fajna gra ale nie wciąga tak jak
TOCA 2 czy 3. Ta grafa niby taka super a taka jakby zadymiona.

moj wynnik najwiecej 40 fps srednio 35-36 fps najmniej 32 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 15:17, X3330 napisał:

szkoda ze tak bedzie bo auta plywaja jak motorowki nie kupie jej nawet za 20 zl.


Widziałem ProStreet i bardziej mi się podoba niż ten Colin co prawda to nie ta klasa wyścigowa, mam nadzieje tylko by SEGA Rally była na poziomie to będzie się pogrywało w prawdziwe rajdy bo nowy Colin to już nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 16:51, Łukasz007 napisał:


> szkoda ze tak bedzie bo auta plywaja jak motorowki nie kupie jej nawet za 20 zl.

Widziałem ProStreet i bardziej mi się podoba niż ten Colin co prawda to nie ta klasa wyścigowa,
mam nadzieje tylko by SEGA Rally była na poziomie to będzie się pogrywało w prawdziwe rajdy
bo nowy Colin to już nie to...


Czyli jednak : model jazdy arcadowy ,czy jak wg X3330 - "auta plywaja jak motorowki" ;) .. :( - nie wiadoma czy sie smiac czy plakac ,bo mial byc taki chicior ,ktory myslalem ,ze odsunie w "zapomnienie" dotychczasowe "samochodowki" ,a tu widac ze NIE ! -sama grafika nie wystarczy by gra "wciagnela" -potrzeba jeszcze wrazen "ala real" jazdy jak w ostatnio moich ulubionych : GTR ,Race WTCC i GT Legends ,czy chociazby juz starsza ,ale jakze REALISTYCZNA - Richard Burns Rally !
Ach szkoda ... :( No gdyby jeszcze cena byla w granicach 70-80 zeta to mozna by sie pokusic ,ze jak szybko przestanie byc "grywalna" to jakos sie to "przelknie" ,ale ma byc w CENIE 140 ZETA (!!!) a to dosc pokaznie ... :(( i ...trzeba to bedzie ROZSADNIE PRZEMYSLEC czy nie okaze sie ,ze zapowiadany "SEGA Rally" nie "przebije" "Dirta" realnoscia jazdy i .. CENA !!
ps. czyli nie ma co sie spieszyc z zakupem "Dirta" , ...a noz jeszcze okaze sie ,ze jest pelen bugow jak ostatnio bywa z wydawanymi gierkami , hmm na ktore czeka sie ,ze producent naprawi patch-ami a to moze potrwac ... :( No a jak juz z gra bedze OK (po patchach) i wiadomo minie "szal" premiery to i cena na pewno spadnie do "przyzwoitszego" poziomu 70-80 zeta ... a moze i nizej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

minie

Dnia 12.07.2007 o 19:19, Chris119 napisał:

"szal" premiery to i cena na pewno spadnie do "przyzwoitszego" poziomu 70-80 zeta ... a moze
i nizej ;))



Ale gry nie wydaje CDP ani Cenega więc cena może pozostać na długo w zakresie 120zł
Spolszczenie tej grze nie jest potrzebne choć gadania tam jest sporo, więcej niż w poprzednich odsłonach.
Czekam na SEGA Rally może coś lepszego pokaże do czasu

nowego NFS
http://pcarena.pl/page/79939/NFS-Pro-Street-ujawniono-film-z-gry/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem niedawno w demko DiRTa i muszę powiedzieć że ta gra mnie urzekła. Jest jeden problem. Otóż bym chciał odpalić grę w rozdziałce 1280x1024, na medium. Niestety, w demku mam na tych ustawieniach 25-30 fps, co nie jest satysfakcjonującą wartością. Czy w pełnej wersji działa lepiej? Jest już jakiś patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w pełnej wersji działa

Dnia 12.07.2007 o 21:12, KAROLMACIEJ napisał:

lepiej? Jest już jakiś patch?



Nie działa lepiej , patch jest ale u mnie nic nie polepsza, baaa nawet pogarsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 16:06, MLODY2K6 napisał:

> Mam problem ze stanem zapisu gry,przy następnym uruchomieniu gry trzeba tworzyc nowy profil

> bo poprzedni diabli wzieli , czy moze ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał.

Tak. Pewnie jak instalowales gre to sam zalozyles inny folder do trzymania savow. Musisz przeinstalowac
gre i i jak instalator zapyta sie gdzie stworzyc folder to ty sie zgodzisz tam gdzie on chce,
czyli c:\documents settings\...itd. I wtedy beda CI dzialac savy innego sposobu nie ma. Sam
mialem taki probelm i teraz dziala OK


Próbowałem tak jak mówisz i sam wskazywałem miejsce do zapisu . Dalej jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 08:50, kajek napisał:

> > Mam problem ze stanem zapisu gry,przy następnym uruchomieniu gry trzeba tworzyc nowy
profil
>
> > bo poprzedni diabli wzieli , czy moze ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał.

>
> Tak. Pewnie jak instalowales gre to sam zalozyles inny folder do trzymania savow. Musisz
przeinstalowac
> gre i i jak instalator zapyta sie gdzie stworzyc folder to ty sie zgodzisz tam gdzie on
chce,
> czyli c:\documents settings\...itd. I wtedy beda CI dzialac savy innego sposobu nie ma.
Sam
> mialem taki probelm i teraz dziala OK

Próbowałem tak jak mówisz i sam wskazywałem miejsce do zapisu . Dalej jest tak samo.


Sluchaj ja ta zrobilem jka ci powiedzialem. Czyli jka gra sobie chciala umiescioc savy w documets settings to tam sie zgodzilem ja sam nic innego nie wybieralem. zobacz jeszcze raz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:23, MLODY2K6 napisał:

> > > Mam problem ze stanem zapisu gry,przy następnym uruchomieniu gry trzeba tworzyc
nowy
> profil
> >
> > > bo poprzedni diabli wzieli , czy moze ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał.

>
> >
> > Tak. Pewnie jak instalowales gre to sam zalozyles inny folder do trzymania savow.
Musisz
> przeinstalowac
> > gre i i jak instalator zapyta sie gdzie stworzyc folder to ty sie zgodzisz tam gdzie
on
> chce,
> > czyli c:\documents settings\...itd. I wtedy beda CI dzialac savy innego sposobu nie
ma.
> Sam
> > mialem taki probelm i teraz dziala OK
Sluchaj ja ta zrobilem jka ci powiedzialem. Czyli jka gra sobie chciala umiescioc savy w documets
settings to tam sie zgodzilem ja sam nic innego nie wybieralem. zobacz jeszcze raz :))

OK. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować