Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Mam już pełną wersję i powiem krótko: wgniata w fotel. Demo to nic, teraz jest już lepiej. Zainstalowałem również patcha, który poprawia kilka błędów. Gra miodzio, myślę, że spędzę z nią miłe wieczory. Nawet fajnie się lata. ;)
Jednak SEGA Rally może poważnie zagrozić DIRTowi, ale znowu ma się ukazać DIRT 2, który ma być jeszcze lepszy. No cóż, pożyjemy, zobaczymy. ;)

20070713211700

20070713211723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:24, WorldWar3PL napisał:

Opłacało się? Bo mam wielką ochotę kupić DIRT na X360... no i zwlekam i zwlekam...

Tak, i to bardzo. Graficznie wygląda dobrze, dźwięki też są dobre. Już na samym początku można poznać tryby gry,a co za tym idzie oswoić z grą. Cieszy również fakt, że jest dużo rodzai wyścigów, więc gra się tak prędko nie nudzi. Szczerze polecam, demo tak mi się średnio podobało, ale widać było potencjał gry i teraz się ukazał w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz, tak ogółem to mam wybór - Forza Motorsport 2 czy Colin McRae: Dirt. Póki co szala zwycięstwa jest po stronie tej drugiej produkcji...
Będę informował na bieżąco w sprawie kupna gry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz DiRT''a w polskiej wersji językowej, czy obcojęzycznej? Bo już chyba lada dzień dojdzie mój pre-order. Nie mogę się doczekać. ;)
Aha i jeszcze jedno pytanko... Jak znalazłeś czas na Test Drive Unlimited? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:51, WorldWar3PL napisał:

Bo wiesz, tak ogółem to mam wybór - Forza Motorsport 2 czy Colin McRae: Dirt. Póki co szala
zwycięstwa jest po stronie tej drugiej produkcji...
Będę informował na bieżąco w sprawie kupna gry :-)


To i TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale to całkowicie zmienia sytuację... Jeśli masz do wyboru te dwie gry to jednak polecam Forze Motorsport 2. Sam nie miałem okazji pograć, bo nie mam konsoli, ale zdania na jej temat są zdecydowanie lepsze od nowego Colin''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:52, kuko7 napisał:

Masz DiRT''a w polskiej wersji językowej, czy obcojęzycznej? Bo już chyba lada dzień dojdzie
mój pre-order. Nie mogę się doczekać. ;)

Wersja angielska. Tak, tak znowu. :P

Dnia 13.07.2007 o 21:52, kuko7 napisał:

Aha i jeszcze jedno pytanko... Jak znalazłeś czas na Test Drive Unlimited? :D

Cóż, zawsze się jakoś da. ;)

WorldWar3PL
Tutaj bym się spierał, najlepiej zagrać w miarę możliwości w obydwie gry. Nie grałem w Forze więc nie mam o niej bladego pojęcia, a screeny to nie wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - lubiłem Gran Turismo (dobrze to to napisałem? :P), ale gdy trzeba dużo grzebać przy samochodzie to ja dziękuję. W dodatku Forza Motorsport 2 jak na grę next-gen ma ohydną grafikę, ale jest sporo wozów, tras, możliwość ''lekkiego tuningu'' który zrozumiem nawet ja. Colin McRae - prędkość, piękno i emocje. Tak pomyślałem, pomyślałem i chyba wybiorę to drugie, czyli Colin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:27, Michał Raven napisał:

demo tak mi się średnio podobało, ale widać było potencjał gry i teraz się ukazał w 100%.

Przyznam szczerze ze demo to mnie dosłownie odrzuciło , ale jak tak zachwalasz i mówisz że poprawiono zwłaszcza dźwięk to chyba jednak się skuszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt tu nie grał w FM2 to powiem ci, że jazda w tej grze jest...nudna. Grafika paskudna jak wspomniałeś, grałeś w GT, wiec ilość samochodów cię nie zachwyci. Ja bym ci jednak doradził CMD, to coś nowego. Aha model uszkodzeń w FM2 też nie zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha model uszkodzeń w FM2 też nie zachwyca.
Przekonałem się o tym, kiedy uderzyłem przy 200 m/h w beton.
Co do modelu zniszczeń i fizyki w CMD - jest genialny w demie. W demku na X360 kiedy jest ten samochód z miękkim zawieszeniem, raz tak wpadłem na wystającą oponę. Że wyleciałem 3 metry w powietrze - niewiele? Ale zrobiłem z 10 obrotów w powietrzu a później jeszcze przekoziołkowałem - w połączeniu z pracą kamery.. po prostu genialne - czasem włączam te demo tylko po to, żeby ponownie zaliczyć taką kraksę, co jest dosyć trudne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:19, Michał Raven napisał:

Mam już pełną wersję i powiem krótko: wgniata w fotel.



Z nowego Colina zrobili toce i taka jest prawda, można było pozostać przy rajdach WRC i rozwinąć ten tryb bardziej. a tak jest jak jest :/ jeśli SEGA niczego nie pokaże to powiem, że w tym roku nic sensownego nie wyszło na PC poza TDU które dla mnie nadal jest najlepszą ściganką PC...
no może nowy NFS ale to tak dla rozweselenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:08, Łukasz007 napisał:

Z nowego Colina zrobili toce i taka jest prawda, można było pozostać przy rajdach WRC i rozwinąć
ten tryb bardziej.

Taka jest prawda, że gracze mieliby po jakimś czasie dość, a gry od Codemasters spotkałby ten sam los co te od EA, czyli wyzywanie od ''''odgrzewanych kotletów''''. no, brakowało czegos serii, lecz nie widzę nic złego w tym co zaprezentowali Mistrzowie Kodu. Co do Toca to owszem, w 3 części niepotrzebne były wyścigi off-road, WRC, kosiarki, quady itp. 2 była bardzo dobra i mogli przy tym zostać... Zaś z Dirt''em utrzymali siew granicach, nei dali wyścigów DTM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 10:26, Pitexix napisał:

jak znależć kody do Colina 4


Wpisz na przykład w google : Kody Do Colin mcrae rally 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaś z Dirt''em utrzymali siew granicach, nei dali wyścigów DTM :D

No tego tylko brakowało i wszędobylskiego tuningu :D Colin to ma być Colin WRC, N-grupa, Classic, ostatecznie tylko
cross, no ale teraz już tylko mogę grymasić bo już tak nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:19, Michał Raven napisał:

Mam już pełną wersję i powiem krótko: wgniata w fotel. Demo to nic, teraz jest już lepiej.
Zainstalowałem również patcha, który poprawia kilka błędów. Gra miodzio, myślę, że spędzę z
nią miłe wieczory. Nawet fajnie się lata. ;)
Jednak SEGA Rally może poważnie zagrozić DIRTowi, ale znowu ma się ukazać DIRT 2, który ma
być jeszcze lepszy. No cóż, pożyjemy, zobaczymy. ;)

Wow ,juz pelna wersja ! :) Ciekawi mnie co oznacza ,ze w pelnej wersji "jest juz lepiej" - co jest lepiej? , a takze jakie bledy poprawil patch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 12:10, Chris119 napisał:

Wow ,juz pelna wersja ! :) Ciekawi mnie co oznacza ,ze w pelnej wersji "jest juz lepiej" -
co jest lepiej? , a takze jakie bledy poprawil patch ...

Cóż, lepiej się prowadzi rajdówkę, wiadomo jest więcej wyścigów, samochodów, poza tym gra szybciej się uruchamia etc. A co do patcha to m.in poprawił błąd z Alt+Tab, który nie umożliwiał powrotu do gry, pojawiał się czarny ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować