Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

z pewnoscia powinienes wziasc do druzyny Edwin''a - jeden z najpelszych magow w grze i jakos dogaduje sie z reszta pozatym Viconia bardzo dobra kalpanka o zlym charakrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

04. 04. 06...te date zapisze chyba w kalendarzu. wreszcie przeszedlem bg2 wraz z ToB. radocha jak nie wiem co. niedlugo zabieram sie za NWN ale poki jeszcze nie mam to postanowilem zagrac od nowa. moja uwage zwrocila pewna rzecz: kiedy atakuje np. Renala to zjawia sie jakis koles ktory od razu zabija glownego hero i trzeba wczytywac. poniewaz jestem uparty jak nie wiem co postanowilem go w koncu zabic( trudna sprawa, gdyz jak trafi to zabije). bylem ciekaw co on uzywa ze tak wymiata. otoz... tego sie nie mozna dowiedziec gdyz jest NIESMIERTELNY! takie rzeczy mnie bardzo denerwuja w tego typu grach, bo po prostu nie mozna sie dowiedziec wszystkich sekretow i tajnikow . wiem ze jest niesmiertelny bo wladowalem pare tysiecy pkt obrazen w niego i ciagle chodzi.
PS. sorry za dluga notatke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:44, Kostek hero napisał:

on uzywa ze tak wymiata. otoz... tego sie nie mozna dowiedziec gdyz jest NIESMIERTELNY!

To ja może odrobinke pooftopuj, genialnie takie sprawy rozwiązali w Morrowindzie, gdzie jeśli zabijesz jakąś kluczową postać to pojawia sie informacja "Wraz z Śmiercia tej postaci Nić przeznaczenia została zerwana możesz pozostać w tym świecie bez nadziei" czy coś w tych klimatach i nie licząc tego że nie możesz kontynuować głównego wątku nic sie nie dzieje dalej możesz łazić po świecie.
Siorki za wielgachnego Oftopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 14:18, Kostek hero napisał:


> Siorki za wielgachnego Oftopa
eee... mozesz mi przyblizyc co to jest "oftop"? , bo troche nie lapie.


Off topic, zejście z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 11:46, Dark Set napisał:

chcialbym zagrac druzynka o raczej zlym charakterku...kim powinienem byc i kogo przylaczyc
(zeby sie miśki nie pozabijaly po drodze),a i oczywiscie coby tez mogli dobrych sprzetow uzywac...nie
tak jak mam obecnie,ze Karsomir lezy zakurzony w plecaku


Najlepiej zrób złodzieja i do tego dobierz Korgana, Vicionię i Edwina. Wszyscy będą źli i będą się dobrze uzupełniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 16:16, Thorongil napisał:

> chcialbym zagrac druzynka o raczej zlym charakterku...kim powinienem byc i kogo przylaczyc

> (zeby sie miśki nie pozabijaly po drodze),a i oczywiscie coby tez mogli dobrych sprzetow
uzywac...nie
> tak jak mam obecnie,ze Karsomir lezy zakurzony w plecaku

Najlepiej zrób złodzieja i do tego dobierz Korgana, Vicionię i Edwina. Wszyscy będą źli i będą
się dobrze uzupełniali


mozna do tego towarzystwa dodac gamoniowatego Minsca?...bo dla mnie bez tego lobuza gra traci klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 17:31, Dark Set napisał:

> > chcialbym zagrac druzynka o raczej zlym charakterku...kim powinienem byc i kogo przylaczyc

> > > > (zeby sie miśki nie pozabijaly po drodze),a i oczywiscie coby tez mogli dobrych sprzetow

> uzywac...nie
> > tak jak mam obecnie,ze Karsomir lezy zakurzony w plecaku
> > > Najlepiej zrób złodzieja i do tego dobierz Korgana, Vicionię i Edwina. Wszyscy będą źli
i będą
> się dobrze uzupełniali

mozna do tego towarzystwa dodac gamoniowatego Minsca?...bo dla mnie bez tego lobuza gra traci
klimat


Będzie się gryzł z Edwinem, ale raczej nic poważniejszego nie powinno wystąpić. Ale skoro chcesz zagrać złą drużyną z pełnymi tego wyboru konsekwencjami, prędzej przyłączenie Minsca da ujmę na klimacie. Przynajmniej tak mi się wydaję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 17:42, Thorongil napisał:

Będzie się gryzł z Edwinem, ale raczej nic poważniejszego nie powinno wystąpić. Ale skoro chcesz
zagrać złą drużyną z pełnymi tego wyboru konsekwencjami, prędzej przyłączenie Minsca da ujmę
na klimacie. Przynajmniej tak mi się wydaję. ;)


U mnie się tak pogryźli że aż się pobili, więc może być kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co to wyjdzie z tym skladem..
obecnie przeszedlem SoA i przewiesilo sie przy wejsciu do dadatku,ale wiem w czym jest problem i raczej nie bede sie nim "chwalil"...
glupia sprawa,ale spodziewalem sie,ze z Irenicusem bedzie trudniej,a tymczasem obeszlo sie bez bolu...
najtrudniejszym z tego co pamietam byl moj pierwszy lisz...smieszna rzecz,ale pokonalem go 3 krotnie i dostalem potrojnie jego sprzet (przydal sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2006 o 20:45, Dark Set napisał:

najtrudniejszym z tego co pamietam byl moj pierwszy lisz...smieszna rzecz,ale pokonalem go
3 krotnie i dostalem potrojnie jego sprzet (przydal sie)

Pierwszy lisz... a który to? Ja najpierw rozwaliłem tego z bram (z dzienną gwiazdą).. i nie dało go się pare razy:D he he.. tak trzy dzienne gwaiazdy z item upgrade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 23:18, Sidal napisał:


> najtrudniejszym z tego co pamietam byl moj pierwszy lisz...smieszna rzecz,ale pokonalem
go
> 3 krotnie i dostalem potrojnie jego sprzet (przydal sie)
Pierwszy lisz... a który to? Ja najpierw rozwaliłem tego z bram (z dzienną gwiazdą).. i nie
dało go się pare razy:D he he.. tak trzy dzienne gwaiazdy z item upgrade:D

Jeśli sie myle to mnie poprawcie, ale czy czasaem dzienna gwiazda nie znajduje sie w skrzyni strzeżonej przez lisza, jesli to prawda to mozna go pokonac i 10 razy i nic to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2006 o 23:25, boogie85 napisał:

> dało go się pare razy:D he he.. tak trzy dzienne gwaiazdy z item upgrade:D
Jeśli sie myle to mnie poprawcie, ale czy czasaem dzienna gwiazda nie znajduje sie w skrzyni
strzeżonej przez lisza, jesli to prawda to mozna go pokonac i 10 razy i nic to nie da.


Mozliwe. Nie pamietam. Po prostu zdziwilo mnie jak dorwal trzyrazy tego samego lisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 23:35, Sidal napisał:


Dnia 06.04.2006 o 23:35, Sidal napisał:

Mozliwe. Nie pamietam. Po prostu zdziwilo mnie jak dorwal trzyrazy tego samego lisza.

Jest to mozliwe jeśli wielokrotnie bedziesz wychodził i wchodził do pomieszczenia z jakimś wrogiem, wtedy może nastapic błąd i np. lisz "sklonuje" się i bedzie w obu pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przyłączyłem do drużyny Headrisa, ale nie wiem czy pozostali członkowie drużyny go zaakceptują: Korgarn, Edwin, Viconia. Dogadają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.03.2006 o 14:11, qrzy napisał:

no włas\śnie w kanałach pod dzielnicą swiątyń sa nogi i ręce, a potrzebuję jeszcze tułowia
! gdzie on jest ? i o cho chodzi z tymi liszami od kaminia łotrzyków ??



Tułów masz w dzielnicy mostów - w drugim domku od południa bodajże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2006 o 14:11, qrzy napisał:

no włas\śnie w kanałach pod dzielnicą swiątyń sa nogi i ręce, a potrzebuję jeszcze tułowia
! gdzie on jest ? i o cho chodzi z tymi liszami od kaminia łotrzyków ??


Tułów kaganaxxa znajdziesz w dzielnicy mostów - drugi dom od dołu z dwoma drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 11:46, Dark Set napisał:

chcialbym zagrac druzynka o raczej zlym charakterku...kim powinienem byc i kogo przylaczyc
(zeby sie miśki nie pozabijaly po drodze),a i oczywiscie coby tez mogli dobrych sprzetow uzywac...nie
tak jak mam obecnie,ze Karsomir lezy zakurzony w plecaku


Daj sobie Cernda, Korgana, Edwina, Viki, Jana. Ten zespol jest bardzo dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 23:18, Sidal napisał:


> najtrudniejszym z tego co pamietam byl moj pierwszy lisz...smieszna rzecz,ale pokonalem
go
> 3 krotnie i dostalem potrojnie jego sprzet (przydal sie)
Pierwszy lisz... a który to? Ja najpierw rozwaliłem tego z bram (z dzienną gwiazdą).. i nie
dało go się pare razy:D he he.. tak trzy dzienne gwaiazdy z item upgrade:D


to byl lisz z Dokow majacy w ekwipunku 5 rozdzek...a zrobilem to w ten sposon,ze wyciagnalem go z jego pomieszczenia,do srodka budynku i pozniej na zewnatrz...tu pokonalem go w blasku slonca...wchodze do domku,a ten gadzina zyje,no to zaliczyl zgona drugi raz..oczywistym sie stalo,ze bedzie jeszcze siedzial w swojej krypcie...3 razy Exp i 3 razy zestaw rozdzek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 01:33, saa napisał:

Witam! Przyłączyłem do drużyny Headrisa, ale nie wiem czy pozostali członkowie drużyny go zaakceptują:
Korgarn, Edwin, Viconia. Dogadają się?

Nie będzie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować