Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 10:29, Tanaathos napisał:

I nic do Ciebie nie powiedział?to to musi być już bug..on zawsze coś od nas chciał ;) chyba
że mwa u o pokju gdzie są dwa golemy..one się po prostu ępo patrzą przed siebie xD


Nic nie powiedział ;( Tam jest jeden golem a na środku taki stół czy coś podobnego jak otworzyłem tam drzwi to zaatakował mnie jakiś stworek, którego oczywiście utłukłem ;) Może jakiś przedmiot jest potrzebny by on przemówił?? Zresztą zaraz sprawdzę jeszcze raz czy przemówi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 10:34, wdowiakm napisał:

> I nic do Ciebie nie powiedział?to to musi być już bug..on zawsze coś od nas chciał ;)
chyba
> że mwa u o pokju gdzie są dwa golemy..one się po prostu ępo patrzą przed siebie xD

Nic nie powiedział ;( Tam jest jeden golem a na środku taki stół czy coś podobnego jak otworzyłem
tam drzwi to zaatakował mnie jakiś stworek, którego oczywiście utłukłem ;) Może jakiś przedmiot
jest potrzebny by on przemówił?? Zresztą zaraz sprawdzę jeszcze raz czy przemówi ;))

On od nas chce przedmiot..ale on mówi i bez niego ;) to musi być bug...ja też tak mialem ale w innej sytuacji...są chyba trzy sposoby żeby przemówił:
1. Wgrać najnowszego patcha który powineien usunąć ten bug.
2. Sprawdzić czy po zloadowaniu to samo.
3. Jeżeli masz save''a wcześniej to walnij golema a potem zloaduj grę..ruska metoda zazwyczaj działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 10:36, Tanaathos napisał:

On od nas chce przedmiot..ale on mówi i bez niego ;) to musi być bug...ja też tak mialem ale
w innej sytuacji...są chyba trzy sposoby żeby przemówił:
1. Wgrać najnowszego patcha który powineien usunąć ten bug.
2. Sprawdzić czy po zloadowaniu to samo.
3. Jeżeli masz save''a wcześniej to walnij golema a potem zloaduj grę..ruska metoda zazwyczaj
działa ;)


Masz tutaj screena może pomoże ale patcha ściągnę ;))

20070213104319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 10:56, Tanaathos napisał:

To mi wygląda na buga...MI w podobnej sytuacji pomógł patch..


Dzięki za pomoc zainstalowałem patcha i pomogło golem przemówił ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu mam problem, w dzielnicy swiatyn w strzezonym budynku jes Ketta i Sion(parter) i moj problem pojawia sie wlasnie, tutaj, dlaczego Ci pajace sa niesmiertelni ? (na skraju smierci, zadalem im w sumie zdecydowanie ponad tysiac obrazen, a Ci dalej na skraju smierci i nie chce isc do krainy wiecznych lowow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem w baldurs gate I wejscie do twierdzy gnolii nie moge znalezc za zadne skarby , juz cala mape przeczesalem i nic moglby mi ktos wskazac dokladna lokacje bylbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W Baldurs Gate 2 Tron Bhaala nie moge wskrzesic druidką ojca Tazita. NIe moge też otworzyc koszar żołnierzy Gromnira w których znajduje się klucz do kanałów. Jak te rzeczy trzeba zrobic?? Prosze o jak najszybszą pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 12:03, marco123122 napisał:

mam problem w baldurs gate I wejscie do twierdzy gnolii nie moge znalezc za zadne skarby ,
juz cala mape przeczesalem i nic moglby mi ktos wskazac dokladna lokacje bylbym wdzieczny.


miejsce gdzie znjaduje się twierdza gnolli zaznacza Ci na mapie Minsc albo Edwin którzy Ci zlecają pewne zadanie (są w Naskheel)
kiedy z nimi zagadasz na twojej mapie głównej zobaczysz dokładnie gdzie są (lewy dolny róg mapy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 11:48, Carmon napisał:

a ja znowu mam problem, w dzielnicy swiatyn w strzezonym budynku jes Ketta i Sion(parter) i
moj problem pojawia sie wlasnie, tutaj, dlaczego Ci pajace sa niesmiertelni ? (na skraju smierci,
zadalem im w sumie zdecydowanie ponad tysiac obrazen, a Ci dalej na skraju smierci i nie chce
isc do krainy wiecznych lowow)


Nie masz ich zabijać teraz. Pozwól im się zteleportować. Czekają na górze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 12:03, marco123122 napisał:

mam problem w baldurs gate I wejscie do twierdzy gnolii nie moge znalezc za zadne skarby ,
juz cala mape przeczesalem i nic moglby mi ktos wskazac dokladna lokacje bylbym wdzieczny.


To jest temat o BG2, proponuję zajrzeć do tematu o BG1. Tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=188&u=1256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 12:17, lukaszenka napisał:

Mam problem. W Baldurs Gate 2 Tron Bhaala nie moge wskrzesic druidką ojca Tazita. NIe moge
też otworzyc koszar żołnierzy Gromnira w których znajduje się klucz do kanałów. Jak te rzeczy
trzeba zrobic?? Prosze o jak najszybszą pomoc:)


Niestety, tylko Kapłan ma ową opcję. Zew Harfiarzy, czy Grupowe wskrzeszenie nie będą opcją. Musisz mieć do tego kapłana. Koszary otwiera się umiejętnością złodziejską : Otwieranie zamków, lub forsuje się je (atakując). Można też użyć 2-go poziomowego czaru maga "Otwarcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 12:17, lukaszenka napisał:

Mam problem. W Baldurs Gate 2 Tron Bhaala nie moge wskrzesic druidką ojca Tazita. NIe moge
też otworzyc koszar żołnierzy Gromnira w których znajduje się klucz do kanałów. Jak te rzeczy
trzeba zrobic?? Prosze o jak najszybszą pomoc:)


Spróbuj berło zmartwychwstania (powinno byc w świątyni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 13:41, Icestalker napisał:

> a ja znowu mam problem, w dzielnicy swiatyn w strzezonym budynku jes Ketta i Sion(parter)
i
> moj problem pojawia sie wlasnie, tutaj, dlaczego Ci pajace sa niesmiertelni ? (na skraju
smierci,
> zadalem im w sumie zdecydowanie ponad tysiac obrazen, a Ci dalej na skraju smierci i nie
chce
> isc do krainy wiecznych lowow)
>

Nie masz ich zabijać teraz. Pozwól im się zteleportować. Czekają na górze ;)

Kiedy wchodze do budynku, Ketta mnie atakuje sam/sama z siebie ... wczesniej tam bylem i przeprosilem za najscie, a teleportowac sie nie chca...reinstalowalem gre..bez skutku, jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 15:01, Tanaathos napisał:

Mam kiepską pamięć...znalazłem dwie głownie cepa bojowego wieków..gdzie trzecia? mam jedną
od gostka z ukrytego pokoju, drugą z pomieszczenia zaraz za kuźnią.

3 jest w wielkiej sali z golemami. Masz tam 2 Kamienne, 2 Gliniane, Golem z ciała i żelazny. Jeśli ruszysz głownię cepa żaden nie zaatakuje. Atakują jęsli weżmiesz inne przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldurs Gate 2 wymiata:D:D:!!!:D:D:D!! wescie sobie zobaczcie co jest w dzielnicy doków w budynkach na wschodze:D:D jest tam 1 lisz(ojjj bój sie bój) i pełno jakis demownów i jakis potworów co zabic nie mogłem a miałęm naprawde zaajebiste postacie:d te stwory znadjudją sie w jednym normalnym domku...niby normalny dom:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczytałem poprzedni stan gry gdzie był wybór postaci i wziąłem Kapłana. Podchodzę w Saradush do tego chłopca z czarem Wskrzeszenie i kapłan nie umie rzucic tego czaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc czy muszę robic to zadanie z ojcem chłopca?? Czy ono ma jakieś znaczenie w grze?? Czy tylko dostaję doświadczenie?? I tych drzwi nie da się sforsowac a nie mam czaru Otwarcie więc jak je mam otworzyc?? Proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować