Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W The Elder Scrolls Online nie ujrzycie modelu rąk postaci ani broni z perspektywy pierwszej osoby

22 postów w tym temacie

Jedna z najistotniejszych cech (FPP) , która zdecydowanie wyróżniała serie TES od pozostałych RPG porzucona?? IMHO porażka na starcie. Z owocującego tytułu szykują nam kolejnego odgrzewanego kotleta których już nadto na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bogowie co wy piszecie...
> Zagrajcie w WoWa, SWTORa czy inne MMO z raidami. Jak chcielibyście ogarnąć cały obszar
> walki z bossem z kamerą FPP? Walka z taką kamerą byłaby mega niewygodna, ograniczałaby
> widoczność, co w MMO zarówno w PvP jaki PvE, w którym model walki jest swobodny jest
> niedopuszczalne.
> FFP okej dla widoczków sobie można włączyć, ale regularna gra z taką kamerą byłaby, nawet
> gdyby twórcy dodali te nieszczęsne ręce i broń ograniczona. Widoczność całej walki w
> MMO to podstawa.
Sorry, ale piszesz bzdury do kwadratu.
NO I CO Z TEGO:
-że w wowie jest tpp
-że w gw jest tpp
-że w cholera wie co jeszcze jest tpp
Zaraz mi powiesz, że wszystko co ma wow to podstawa. Jest to tak niesamowicie płytkie myślenie z klapkami na oczach, że mnie to przeraża. Nie mogę nawet z czymś takim argumentować, bo zaklinowałeś się gdzieś na podstawowym rozumowaniu, ale spróbuję.
Gra (może) nie będzie klonem wowa co znaczy, że te twoje raidy będą inaczej skonstruowane. A już na pewno inaczej by było gdyby FPP był głównym trybem widoku. Wbij to sobie do głowy, że w wowie nie będzie fpp bo tpp jest promowane i content, który jest tworzony jest robiony specjalnie pod ten widok. Dlatego takie twoje pierdzielenie, że to musi być widok tpp w TES''ie jest bez sensu, bo z góry zakładasz, że gra MUSI kopiować te nudne raidy z wowa. Oczywiście twórcy powiedzieli, że przeciwnicy będą latać ze wszystkich stron itp. więc można już przypuszczać, że tpp będzie wygodniejsze itd. itp., ale to tylko pokazuje jak bardzo zaraźliwe jest twoje myślenie "bo tak musi być, a nie inaczej". ZERO ORYGINALOŚCI(jak myślisz czemu star warsy, conany, lotry itd. padły tak szybko). Dziękuję, dobranoc.
PS. No i przy pvp tak samo. Jakoś nigdy nie słyszałem narzekań graczy FPS, że nie mają widoku na całą walkę. To chyba o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować