Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DualShock 4 - szczegółowy rzut oka na pada do PlayStation 4

42 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2013 o 16:48, Smooqu napisał:

Ciekawi mnie ten ekran na środku pada. Ciekawe jaki pomysł ma Sony na wykorzystanie tego?


Jaki ekran? Chyba panel dotykowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 16:33, Henrar napisał:

> Ja mówie o wyglądzie a nie o funkcjach -.- i to ty piszesz głupoty... Powiedz mi
różni
> się wyglądem bo dla mnie nie...
Oczywiście, że te pady wyglądają tak samo. Mają przyciski znane z PSa (trójkąt, kółko,
kwadrat, krzyżyk), przyciski R/L 1/2 oraz dwa analogi i krzyżaka. Oba zostały przygotowane
z myślą o ludziach posiadających dwie ręce.

Tak, wyglądają tak samo.

A, zapomniałbym, oba są czarne.

Wciąż boli, c''nie? xD



Co ma mnie chłopie boleć? Napisałem opinię wy odpisujecie więc dyskutuję z wami... Nie zostawiam dyskusji w środku jej trwania proste, nic mnie nie boli powiedz mi co mają takiego gry na konsole czego nie mają te na PC? Nie mówię tu o exach bo mnie nie interesują one, gry na PC są identyczne fabularnie, klimatem i długoscią rozgrywki z tymi na konsolach, bd chciał pograć na padzie to podłącze sobie mojego do PC''ta i bd grał na lajcie. No to tyle i przestań mi wciskać jakiś ból tyłka czy zazdrość, bo nawet nie została podana data kiedy wyjdzie ani nie została ona pokazana. Anyway daruj sobie więc proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Ja mówie o wyglądzie a nie o funkcjach -.- i to ty piszesz głupoty... Powiedz
> mi
> > różni
> > > się wyglądem bo dla mnie nie...
> > Oczywiście, że te pady wyglądają tak samo. Mają przyciski znane z PSa (trójkąt,
> kółko,
> > kwadrat, krzyżyk), przyciski R/L 1/2 oraz dwa analogi i krzyżaka. Oba zostały przygotowane
>
> > z myślą o ludziach posiadających dwie ręce.
> >
> > Tak, wyglądają tak samo.
> >
> > A, zapomniałbym, oba są czarne.
> >
> > Wciąż boli, c''nie? xD
>
>
> Co ma mnie chłopie boleć? Napisałem opinię wy odpisujecie więc dyskutuję z wami... Nie
> zostawiam dyskusji w środku jej trwania proste, nic mnie nie boli powiedz mi co mają
> takiego gry na konsole czego nie mają te na PC? Nie mówię tu o exach bo mnie nie interesują
> one, gry na PC są identyczne fabularnie, klimatem i długoscią rozgrywki z tymi na konsolach,
> bd chciał pograć na padzie to podłącze sobie mojego do PC''ta i bd grał na lajcie. No
> to tyle i przestań mi wciskać jakiś ból tyłka czy zazdrość, bo nawet nie została podana
> data kiedy wyjdzie ani nie została ona pokazana. Anyway daruj sobie więc proszę.

Co innego własne preferencje odnośnie konkretnej platformy (chociaż zamknięcie się w małym światku jednej platformy też uważam najlepsze nie jest, ale okej), a co innego nie zauważanie zalet innej platformy. A tekst o tym, że "nie interesują mnie exy", jest dziwny, bo to zazwyczaj motor napędowy jest dla bardziej ogarniętych kupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/tnij posty


Ale mnie exy z konsol nie interesują, nie gustuje w takich grach jakie były na PS3 wypuszczane, i nie interesują mnie póki co te które zostały zaprezentowane prócz WD a on wychodzi na PC''ty :), nie bd wydawał 300 funtów na coś czego nie bd używał albo na gry konsolowe 250 zł które mogę mieć na PC''cie za 130-150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 17:35, Fimbulvinter napisał:

>co mają takiego gry na konsole czego nie mają te na PC?

Nie mają wymagań i wyglądają przy tym dobrze.

<Kapitan Oczywisty odlatuje>



No te z PS 3 to na pewno wyglądają dobrze (hahahaha) nie ma co... Ciekawe czemu np po 2 latach gry na konsoli miały obniżaną grafikę a jeszcze później i średnią liczbę klatek? A po za tym ja się pytałem co mają gry na konsole czego nie mają PC'towe, a nie na odwrót a to jest różnica :). Tak swoją drogą konsola mająca architekturę PC'tową to i nie zdziwię się jak wyskoczą z wymaganiami na konsolę hahaha to już by był absurd ale cóż. Przynajmniej może twórcy którzy tworzą multiplatformowe tytułu nie bd pyszczyć że nie wydadzą na PC bo to dodatkowa robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 16:53, pawbuk napisał:

Jaki ekran? Chyba panel dotykowy :)


Może być i panel :P Ważne, żeby jakoś go wykorzystać sensownie to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:06, Eternal101 napisał:

Tak swoją drogą konsola mająca architekturę PC''tową to i nie zdziwię
się jak wyskoczą z wymaganiami na konsolę hahaha to już by był absurd ale cóż.

Yhy, jasne. Xbox jakoś miał bebechy brane z PCta (z drobnymi modyfikacjami) i jakoś wymagań nie było.

Dnia 21.02.2013 o 18:06, Eternal101 napisał:

Przynajmniej może twórcy którzy tworzą multiplatformowe tytułu nie bd pyszczyć że nie wydadzą na PC
bo to dodatkowa robota.

Poraża mnie twoja niewiedza. Hardware to tylko część roboty. Jest jeszcze API, OS i cała reszta zabawek.
+ oczywiście dochodzi fakt, że na razie nie ma na PC tak szybkiej pamięci jak GDDR5 używanej dla normalnych zadań a nie tylko do grafiki. Do DDR4 jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:06, Eternal101 napisał:

A po za tym ja się pytałem co mają gry na konsole czego nie mają PC''towe, a nie na odwrót
a to jest różnica


Niema różnicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:27, Fimbulvinter napisał:

> A po za tym ja się pytałem co mają gry na konsole czego nie mają PC''towe, a nie
na odwrót
> a to jest różnica

Niema różnicy .



No tak przecież gry na PC''cie wyglądają identycznie i na PC i na konsoli co nie? Identyczna grafika? No bez jaj człowieku...

Henrar Jezu człowieku, ale na pewno nie bd musieli poświęcać tyle czasu i środków na port co teraz, i zarobek bd mieli z PC''tów taki że i odrobią i zarobią na tym, przecież cała społeczność Pc''towców nie piraci... Po za tym piszesz o pamięciach, i co z tego, jak komputery mają w całości większą moc obliczeniową niż konsole, nawet te PS 4, po za tym jeszcze w kompie można zawsze miec więcej pamięci ram niż 8 GB więc to nie jest przeszkoda i mam nadzieję że gry multiplatformowe bd wydawane na wszystkie platformy doliczając do tego Pc''ty a exy na konsole bo to zrozumiały, w końcu tłumaczenie konsolowców brzmi "kupuje konsole tylko dla exclusive''ów" :). Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A po za tym ja się pytałem co mają gry na konsole czego nie mają PC''towe, a nie na odwrót a to jest różnica :).

Mój błąd, myślałem, że chodzi ci o gameplay itp.


>w końcu tłumaczenie konsolowców brzmi "kupuje konsole tylko dla exclusive'ów" :). Pozdrawiam ;]

'Kupuję PC, żeby mieć Crysisa bez przyjemności strzelania ale z grafiką z kosmosu'. Skończ proszę bo to już nudne jest. Powtarzam po raz kolejny: tak, kupuję konsolę dla exów i braku wymagań przy bardzo dobrej grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 20:36, Fimbulvinter napisał:

>A po za tym ja się pytałem co mają gry na konsole czego nie mają PC''towe, a nie
na odwrót a to jest różnica :).

Mój błąd, myślałem, że chodzi ci o gameplay itp.


>w końcu tłumaczenie konsolowców brzmi "kupuje konsole tylko dla exclusive''ów" :).
Pozdrawiam ;]

''Kupuję PC, żeby mieć Crysisa bez przyjemności strzelania ale z grafiką z kosmosu''. Skończ
proszę bo to już nudne jest. Powtarzam po raz kolejny: tak, kupuję konsolę dla exów i
braku wymagań przy bardzo dobrej grafice.


Wolę miec wymagania i dalej bardzo dobrą grafikę a nie brak wymagania i po 2 latach "ups, 30 klateczek i gorsza grafikę niż na pc". Nie ja kupuję PC po to by mieć dobrą grafikę cały czas mojego użytkowania ;]. Mnie exy nigdy nie interesowały, gdyby tak było dawno bym już miał PS 3. Grałem na xboxie tylko w jedna grę RDR bo była naprawdę dobrą grą i fajną odskocznią od współczesnych realiów z GTA. Po za tym Crysis bez przyjemności celowania? Co ty chłopie pleciesz, na PC w FPS''y się gra najlepiej ze wszystkich platform, i żaden xbox, Wii, PS Vita, PS 3,4,5,6,7,8.... tego nie zmieni gdy bd się w nie grało na padzie, FPS''y żyją dopiero gdy się w nie gra na mysz+klawiatura, co z tego że bd możliwość podłączenia do PS 4 myszy i klawy, zapewne bd tak jak z xboxem że bd trzeba specjalne dedykowane peryferia kupić które są 5-cio krotnie droższe od tych na PC. Dziękuje, dobranoc i skończmy tą dyskusję bo się spam robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem, że to wolisz, ale dlaczego nie potrafisz zrozumieć, że tak jak plusem PC jest otawrta architektura i najlepsza grafik tak plusem konsoli jest brak wymagań i, mimo to, bardzo ładna grafika. Boli cię tyłek o to, że ktoś lub coś innego a sam cięgle mówisz, że PC jest lepszy BO TY TAK WOLISZ. I znowu wywołujesz wojenkę KM vs pad. Znowu: kwestia przyzwyczajenia. Ty nie potrafisz grać w FPSy na padzie ktoś nie potrafi na myszce. Jak na osobę, którą konsole nie obchodzą za bardz się nimi przejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 21:15, Fimbulvinter napisał:

Dobrze wiem, że to wolisz, ale dlaczego nie potrafisz zrozumieć, że tak jak plusem PC
jest otawrta architektura i najlepsza grafik tak plusem konsoli jest brak wymagań i,
mimo to, bardzo ładna grafika. Boli cię tyłek o to, że ktoś lub coś innego a sam cięgle
mówisz, że PC jest lepszy BO TY TAK WOLISZ. I znowu wywołujesz wojenkę KM vs pad. Znowu:
kwestia przyzwyczajenia. Ty nie potrafisz grać w FPSy na padzie ktoś nie potrafi na myszce.
Jak na osobę, którą konsole nie obchodzą za bardz się nimi przejmujesz.



Ej sorry za obrazę ale by nie potrafić grać mysza lepiej niż padem trzeba chyba mieć chip w głowie zaprogramowany na pada. Dobra w sumie w końcu gry powinny łączyć nie dzielić, po za tym nie napisałem że nie potrafię grać na padzie w FPS''y ale gra się cholernie nie wygodnie, powiedz mi czy możesz ustawić czułość pada tak bardzo jak czułość myszy? Dobra niech ci bd zakończmy tą dyskusje każdy woli co woli, mi bardziej leżą PC''ty i tyle w temacie, tylko nikt mi nie wmówi że są pod względem komfortu sterowania w grze FPS konsole dorównują PC'tom. I na tym kończę mój wywód :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tylko nikt mi nie wmówi że są pod względem komfortu sterowania w grze FPS konsole dorównują PC''tom.

Znowu: kwestja osobistych preferencji. Mnie ani to ani to nie boli. Ale cieszę się, że wkońcu doszliśmy do porozumienia - kwestia gustu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie i w ogóle cacy, ale martwi mnie jedno, ile bateria wytrzyma? Zastanawia mnie jaka będzie intensywność tego LB, bo nie chce żeby mi w nocy robiła za latarkę podczas grania i mam nadzieje, że bedzie to można wyłączyć w ogóle. Wejście słuchawkowe na +, ale głośniczek to po co? Mógłby mi ktoś wyjaśnić jakie to by miało mieć zastosowanie, bo ja nie mam żadnego pomysłu. Generalnie pad mi się naprawdę podoba i ciekawe czy DS3 będzie kompatybilny z 4ką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całkiem niezły chociaż ja nie bardzo lubię pady od PS-ów, bo mają w okół przycisków takie wystające elementy, które wbijają się w kciuki, dlatego pady od xboxa zawsze będą dla mnie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 04:01, Sniper222 napisał:

Wszystko ładnie pięknie i w ogóle cacy, ale martwi mnie jedno, ile bateria wytrzyma?
Zastanawia mnie jaka będzie intensywność tego LB, bo nie chce żeby mi w nocy robiła za
latarkę podczas grania i mam nadzieje, że bedzie to można wyłączyć w ogóle. Wejście słuchawkowe
na +, ale głośniczek to po co? Mógłby mi ktoś wyjaśnić jakie to by miało mieć zastosowanie,
bo ja nie mam żadnego pomysłu. Generalnie pad mi się naprawdę podoba i ciekawe czy DS3
będzie kompatybilny z 4ką


DudalShock 3 nie będzie kompatybilny z PlayStation 4. DualShock 4 ma mieć baterię o pojemności 1000mAh a mój DS3 ma akumulator o pojemności 300mAh, tak w formie porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować