Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GramTV: Motocyklowe akrobacje, czyli sprawdzamy polską grę Urban Trial Freestyle

6 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Kilka dni temu swoją premierę na PS3 zaliczyła gra polskiego studia Tate Multimedia, Urban Trial Freestyle. Czy warto poświęcić jej czas? Sprawdźcie gameplay z komentarzem naszych motocyklistów.

Przeczytaj cały tekst "GramTV: Motocyklowe akrobacje, czyli sprawdzamy polską grę Urban Trial Freestyle" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I od strony technicznej i od strony gameplayu wygląda bardzo fajnie (znam i oryginalną Elastomanie i Trialsy) i dziwi mnie tak słaba ocena :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 17:43, Fang napisał:

I od strony technicznej i od strony gameplayu wygląda bardzo fajnie (znam i oryginalną
Elastomanie i Trialsy) i dziwi mnie tak słaba ocena :(


może dlatego, że wszyscy oceniają tą grę przez pryzmat traialsów... wiesz, fan boje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 12:23, necner napisał:

może dlatego, że wszyscy oceniają tą grę przez pryzmat traialsów... wiesz, fan boje itp.

Fanboje? Przecież wyraźnie widać, że gra jest "kopią" Trialsów. Nawet, jeśli dobrze wykonaną, to nadal kopią. To logiczne, że wszystkie gry danego typu porównywane są do najlepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz... czytałem różne recenzje o tej grze i widzę dużą rozbieżność w ocenach, 4/10 albo 7-8/10. Tam gdzie UTF''a nie porównują do Traialsów ma 7-8/10 a tam gdzie nie ma nawet jednego zdania bez porównania to od razu walą 4..... dodam też, że na sklepie psn dużo osób oceniło tą gierkę (coś koło 1000) i wychodzi z nich 4/5 gwiazdek....

A tak poza tym to zgodzę się z tobą choć dla mnie trials HD to też kopia tyle tylko, że elastomani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować