Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2009 o 22:50, Marciano napisał:

To chyba idealnie obrazuje że Ichigo nawet Shikai nie opanował w 100 % a co dopiero bankai.
Gdyby Tense Zangetsu wytrenował był by bardzo mocny i dopiero wtedy miał szanse z Aizenem.


kogo obchodzi Ichigo, z Aizenem walczył będzie Urahara albo Shinji, co przecież jest oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 22:56, Azra napisał:

kogo obchodzi Ichigo, z Aizenem walczył będzie Urahara albo Shinji, co przecież jest
oczywiste.


Z 1 strony oczywiste, z drugiej głupie :P Żeby głównego bohatera w walce z main bossem anime musiała inna postać wyręczać, do czego to dojdzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 22:50, Marciano napisał:

/ciach/
Tak coś mnie pchnęło by to napisać _____._____ ''''


Mnie zaś aby coś sprostować ^^.
Zauważyłeś że Ichigo w Shi-Kai pokonał Zarakiego, który swoją droga nie jest cienkim bolkiem. Po prostu truskawa się waha i nigdy nie walczy ze 100% determinacją. Tak jak mówił o nim Urachara, jego miecz przemawia tylko strachem... Strachem, że kogoś skrzywdzi... etc. Sam widzisz jak walczy z Kuchikim. Pojawia się Hollow, którego wygania. Po prostu chciał moralizować Byakuję, a nie go zabić. Ograniczał się, to proste...

Azra:

A kto powiedział, iż to Aizen jest tym głównym złym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 08:10, Tymonius napisał:

> /ciach/
> Tak coś mnie pchnęło by to napisać _____._____ ''''

Mnie zaś aby coś sprostować ^^.
Zauważyłeś że Ichigo w Shi-Kai pokonał Zarakiego, który swoją droga nie jest cienkim
bolkiem. Po prostu truskawa się waha i nigdy nie walczy ze 100% determinacją. Tak jak
mówił o nim Urachara, jego miecz przemawia tylko strachem... Strachem, że kogoś skrzywdzi...
etc. Sam widzisz jak walczy z Kuchikim. Pojawia się Hollow, którego wygania. Po prostu
chciał moralizować Byakuję, a nie go zabić. Ograniczał się, to proste...

Azra:

A kto powiedział, iż to Aizen jest tym głównym złym ?



Napewno masz racje. Ale nwet jeśli ,to przepasc między tymi postaciami jest bardzo duża. Z Ulqiem już walczył z determinacja na 100 % ;] I jeszcze okrzyki Ichigooo - kuun dodawały mu mocy xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest podsumowanie spoilera, ale tak naprawdę nie ma w nim nic nowego, więc odpuszczę sobie pisanie :P Co dziwne, nie ma żadnego obrazeczka, a raw Łan Pisa już jest, co jest już kompletnie weird ;/ Dobra mniejsza o to...

Spoiler

Tytułem to Kubo mnie zabił, ale możemy się domyślać jakie są kształty naszego stworka :D Dziwi jedna rzecz... Po co ten supertłuścioch zajrzał do SS kiedy Aizen uciekał? Gilliany, które było wtedy widać to raczej nie były jego palce, bo było ich bodajże 12 lub 13. Tak więc i teraz nie przyszedł ewakuować herbacianą trójcę. Zobaczymy za tydzień. Bynajmniej przez kilka następnych tygodni nie będzie nudno :)



Hubi... Hubi... Jak będziesz to się odezwij, mam pytanko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 18:47, Marciano napisał:

Napewno masz racje. Ale nwet jeśli ,to przepasc między tymi postaciami jest bardzo duża.
Z Ulqiem już walczył z determinacja na 100 % ;] I jeszcze okrzyki Ichigooo - kuun dodawały
mu mocy xDDD


Niestety nie użył 100%. Otóż on nie panuje nawet w mikroskopijnej części nad Hollow mode. Owszem ruszył do akcji, ale później jak zauważyłeś, nawet nie próbował robić uników przed Cero Ulqa. Uznał to pewnie za beznadziejne... Choć do końca poddać się nie chciał. Nie wiem na co liczył... Na cud ? A może że się czwarty espada znudzi, lub zmęczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 00:04, Tymonius napisał:

> Napewno masz racje. Ale nwet jeśli ,to przepasc między tymi postaciami jest bardzo
duża.
> Z Ulqiem już walczył z determinacja na 100 % ;] I jeszcze okrzyki Ichigooo - kuun
dodawały
> mu mocy xDDD

Niestety nie użył 100%. Otóż on nie panuje nawet w mikroskopijnej części nad Hollow mode.
Owszem ruszył do akcji, ale później jak zauważyłeś, nawet nie próbował robić uników przed
Cero Ulqa. Uznał to pewnie za beznadziejne... Choć do końca poddać się nie chciał. Nie
wiem na co liczył... Na cud ? A może że się czwarty espada znudzi, lub zmęczy ?



No ok. On nie panuje narazie na Hollow, nad bankai pewnie nawet w połowie. Dlatego narazie jest przepasć i jak tego nie wytrenuje to będzie ciężko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 00:11, Marciano napisał:

No ok. On nie panuje narazie na Hollow, nad bankai pewnie nawet w połowie. Dlatego narazie
jest przepasć i jak tego nie wytrenuje to będzie ciężko ;]


Tyle że trenować nie chce. Chyba uważa się za geniusza, lub że mu się wszystko w trakcie walki jakoś pomyślnie ułoży, lub samo załatwi.
Gdyby nie Yoruichi to by nie miał ban-kai, gdyby nie Byakuya to by nie miał Hollow mode (choć tutaj mógł go mieć już wcześniej). Ludzie podają mu wszystko na tacy, jego wewnętrzny pusty też. Ichigo sam od siebie nie robi nic, aby stać się silniejszy... No jęczy że jest słaby, lecz nic po za tym. Żadnej medytacji, treningu... Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Zangetsu powinien go tam ustawić. Wziąć go na ciężki trening do swojego miasta ^^ Bo w sumie zna tylko jedna technikę, a inni kapitanowie na samym Shikai mają już dwie. -.- Kurde w sumie on chyba liczy na dopalacz " Kurrosaki-kuuuuuuuuuun " I to zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 00:30, Marciano napisał:

No tak. Zangetsu powinien go tam ustawić. Wziąć go na ciężki trening do swojego miasta
^^ Bo w sumie zna tylko jedna technikę, a inni kapitanowie na samym Shikai mają już dwie.
-.- Kurde w sumie on chyba liczy na dopalacz " Kurrosaki-kuuuuuuuuuun " I to zawsze działa.


"I cóż znaczy wieczność na przeciw nicości ?" To "zawsze" kiedyś mu się skończy, kiedyś mu tego zabraknie. W zasadzie już brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2009 o 08:10, Tymonius napisał:

A kto powiedział, iż to Aizen jest tym głównym złym ?

no właśnie, kto? ja w swoim poście na pewno nie.

''iż'' to brzydka maniera językowa, unikaj jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 00:40, Azra napisał:

no właśnie, kto? ja w swoim poście na pewno nie.


Fakt. Jednak dla Ciebie main hero jest nieistotny. Wolisz postacie z drugiego planu, które nie są... tak do końca białe.

Dnia 26.06.2009 o 00:40, Azra napisał:

''iż'' to brzydka maniera językowa, unikaj jej.


Taa... mam unikać brzydkiej zasady, a mam wchodzić w n-te powtórki że. Tak, tak. Ładny mi nauczyciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2009 o 00:33, Tymonius napisał:

"I cóż znaczy wieczność na przeciw nicości ?" To "zawsze" kiedyś mu się skończy, kiedyś
mu tego zabraknie. W zasadzie już brakło.


Brakło i gdyby nie power-up Hollow to już by wąchał kwiatki od spodu. Ehh ciekawe kiedy wreszcie zacznie korzystać z daru jakim jest Zangetsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2009 o 00:44, Tymonius napisał:

Fakt. Jednak dla Ciebie main hero jest nieistotny. Wolisz postacie z drugiego planu,
które nie są... tak do końca białe.


nie powiesz mi chyba, że wolisz sztampowego i nudnego do bólu Ichigo od zajebiaszczego, wuluzowanego Urahary (sam nie przepadam za Shinjim). w Bleachu akurat wyszło tak, że niektóre postacie drugoplanowe (Kyouraku, Kenpachi, Gin) są po prostu lepsze i bardziej ''cool'' od nudnych postaci pierwszoplanowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter można już przeczytać. To samo co w spoilerach, więc nie ma co się rozpisywać. Wkurzają mnie tylko słowa Ukitake, co do bankaia Kyoraku. Zawsze jedno i to samo wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 13:06, ibisz napisał:

Chapter można już przeczytać. To samo co w spoilerach, więc nie ma co się rozpisywać.
Wkurzają mnie tylko słowa Ukitake, co do bankaia Kyoraku. Zawsze jedno i to samo wytłumaczenie.

Chap 363

Spoiler

"You shouldn''t use it out here, where anyone could see." Mamy już podpowiedź, że bankai u Kyouraku jest na swój sposób "złe i nieodpowiednie" na oczach innych shinigami, czyli by mógł się spotkać z problemami gdyby je pokazał wszystkim wokół(inni kapitanowie z pewnością by rzucili okiem). : p
Co racja to racja... Ukitake mógłby chociaż go nie powstrzymywać, jednak z przybyciem tego pryszczatego psychola z niewiadomym jak wielkim czymś będzie pewnie doskonała na to okazja. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:52, Sand_Wraith napisał:

Wonderwice ... wiedziałem, że prędzej czy później się pojawi ;]


A co to ten lub to "Wonderwice"? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować