Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

Nene zacznij od anime, zacznij od anime :-)

Może :)

Dnia 27.06.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

No z Negimą to możesz bez obaw anime olać (co najwyżej obejrzyj sobie trzyczęściową OVA
Ala Alba któa jest BARDZO zgodna z mangą :-) A lenistwo zabija, sam to dobrze wiem bo
większego lenia ode mnie nie znajdziesz, zawsze to lepiej się szybko zabrać za serię
i ją skończyć niż potem przekładać w nieskończoność. A co do efektowności Negimy. Oto
małe przykłady tego czego używają bohaterowie
http://media.onemanga.com/mangas/00000020/000159592/14.jpg
http://media.onemanga.com/mangas/00000020/00000200/06.jpg

Mogę się z tobą założyć, że to ja jest większym leniem :D Napisałem że Negima jest bardzo efektowna, co ja mam stworzyć nowy przymiotnik określający jej efektowność? Uberefektowna?

Dnia 27.06.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

No to się przyłącz XD Dobra, ale może z tym do Mangi się przeniesiemy ^^;

Malutki offtop nam wyszedł, no co :D

@Tymonius
Ja nadal jestem żółtodziobem w świecie mangi, więc nawet nie pytaj czy czytałem, bo odpowiedź zawsze będzie taka sama - nie czytałem :P No to dorzucamy też Rosario + Vampire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi sie wydaje, ze Wonderweiss zapowiada sie na potezna postac?
Bo warunki ma idealne. Stosunkowo malo o nim bylo mowione, bardzo zabawny i lubiany przez czytelnikow/ogladajacych. No i przede wszystkim bardzo ciekawa postac, po ktorej nie mozna sie niczego spodziewac. Pod tym wzgledem ma przewage : Kubo moze go wykorzystac na wszelki wypadek gdyby nie mialo pomyslow ;). Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:22, KooK napisał:

Czy tylko mi sie wydaje, ze Wonderweiss zapowiada sie na potezna postac?
Bo warunki ma idealne. Stosunkowo malo o nim bylo mowione, bardzo zabawny i lubiany przez
czytelnikow/ogladajacych. No i przede wszystkim bardzo ciekawa postac, po ktorej nie
mozna sie niczego spodziewac. Pod tym wzgledem ma przewage : Kubo moze go wykorzystac
na wszelki wypadek gdyby nie mialo pomyslow ;). Co o tym myslicie?


Ja myśle że może nam coś ciekawego pokazać i licze na to i mam taką nadzieje, że jego ress będzie "ołnił" wszystko co sie rusza. Pora pokazać jaką siłą dysponują arrancarzy! ;D (tak będe kibicować siłom zła w tej walce ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:22, KooK napisał:

Czy tylko mi sie wydaje, ze Wonderweiss zapowiada sie na potezna postac?
Bo warunki ma idealne. Stosunkowo malo o nim bylo mowione, bardzo zabawny


W którym miejscu ? Bo z tego co wiem to on jest troszkę nie ten tego...

Dnia 27.06.2009 o 20:22, KooK napisał:

Pod tym wzgledem ma przewage : Kubo moze go wykorzystac
na wszelki wypadek gdyby nie mialo pomyslow ;). Co o tym myslicie?


Może. Zwłaszcza że pan Wonderwacek nie ma (jeszcze) jawnego numerka. A jest powiedziane, że numery Espady idą od 1 do 10.

ibisz:

Wciągnij jeszcze na listę Aflame Inferno. Bardzo podobne do Bleacha. Niestety jest wydawane bardzo nieregularnie i trzeba sporo czekać na kolejne chapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wonder(mieszkam-z-Halibel-i-nie-wiem-gdzie-się-podział-mój)wacek na pewno jest potężny. Taki typ postaci sprawdza się w mangach od lat. Pamiętacie Slayers? Xelos wydawał się być zabawnym gościem, czasem trochę niezdarnym. Pamiętacie jego moc?
Wonderweiss na pewno ma wielka moc, choć i tak wydaje mi się, że dość szybko go pokonają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 09:57, Rick napisał:

Wonderweiss na pewno ma wielka moc, choć i tak wydaje mi się, że dość szybko go pokonają
;P


No, nie wiem. Był dość zaskakujący dla Urahary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2009 o 10:24, Tymonius napisał:

No, nie wiem. Był dość zaskakujący dla Urahary.

Wiem, ale moim zdaniem rzucą się na niego dosłownie wszyscy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała bitwa już mnie zaczyna irytować. Co chwile doskakują inne postacie, kapitanowie nie chcą walczyć używając full-power... Niech wreszcie pojawią się Vizardzi. No po prostu nie mogę się doczekać by zobaczyć jaki jest ich prawdziwy cel, czy staną po stronie SS czy Aizena, albo może staną się trzecią stroną konfliktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 12:16, KrisK91 napisał:

Ta cała bitwa już mnie zaczyna irytować. Co chwile doskakują inne postacie, kapitanowie
nie chcą walczyć używając full-power... Niech wreszcie pojawią się Vizardzi. No po prostu
nie mogę się doczekać by zobaczyć jaki jest ich prawdziwy cel, czy staną po stronie SS
czy Aizena, albo może staną się trzecią stroną konfliktu.


Po stronie Aizena raczej nie staną. Mogą za to wybrać tę "trzecia" stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Aizenem to oni mają rachunki do wyrównania, jednak nie sądzę, żeby stanęli po stronie SS. Rozwalą co mają rozwalić, będzie wśród Gotei: "Oni żyją? Niemożliwe! Uaaa..." i Vaizardzi sobie pójdą. Jeszcze zapewne będą ścigani za posiadanie w sobie pustego i takie tam inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 13:46, Rick napisał:

Z Aizenem to oni mają rachunki do wyrównania, jednak nie sądzę, żeby stanęli po stronie
SS. Rozwalą co mają rozwalić, będzie wśród Gotei: "Oni żyją? Niemożliwe! Uaaa..." i Vaizardzi
sobie pójdą. Jeszcze zapewne będą ścigani za posiadanie w sobie pustego i takie tam inne
rzeczy.


Vizardzi są ścigani, mówił o tym chyba Isshin - rozmowa z Uraharą nt. Ichigo - było coś w stylu "znaleźli go". Potem mówił coś, że vizardzi są poszukiwani, ale bez skutków - widać bariera nałożona przez byłego vice korpusu Kidou jest dobra. :P
A Urahara udaje że nic nie wie na ten temat. ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie truskawa będzie miał przerąbane jeżeli SS dowie się o Hollow inside him. Rada wydała wtedy (gdy powstali pierwsi vizardzi) rozkaz by ich zabić, potraktować jak zwykłe Hollowy. Wątpię, że przez ten czas coś się zmieniło.
Dobrze, że Ichigo ma mocne plecy które bez problemu mogły by walczyć z obecną śmietanką SS :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:53, KrisK91 napisał:

Ogólnie truskawa będzie miał przerąbane jeżeli SS dowie się o Hollow inside him. Rada
wydała wtedy (gdy powstali pierwsi vizardzi) rozkaz by ich zabić, potraktować jak zwykłe
Hollowy. Wątpię, że przez ten czas coś się zmieniło.
Dobrze, że Ichigo ma mocne plecy które bez problemu mogły by walczyć z obecną śmietanką
SS :]


Rady już nie ma :). Z resztą, byakuya widział ichigo hollowized i jakoś jeszcze go nie zamknęli ;P. Myślę że mu dadzą ulgę czy cuś ;p. Z resztą chyba każdy tam już wie o hollow inside, przez reiatsu. Przecież wszyscy się tak tym podniecają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nawet wobec rozkazu Yama-ji dotyczącego zabicia Vaizardów nie wszyscy kapitanowie ruszą do walki. Taki Kyoraku i Ukitake - kapitanowie, którzy znali osobiście starą gwardię i w dodatku już nie raz udowodnili, że mają swój rozum i potrafią przeciwstawić się bezrozumnym rozkazom. Inni po prostu będą za słabi. Pomijając fakt, że Vaizardzi maja Hollowa to są po prostu starsi. Są zapewne na poziomie wspomnianych przeze mnie kapitanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:02, KooK napisał:

Z resztą chyba każdy tam już wie o hollow
inside, przez reiatsu. Przecież wszyscy się tak tym podniecają ^^


Raczej nie. Byakuja sam nie byłe pewien co widział. Po za tym Ichigo jest "żywy" i nie należy ani do SS, ani do HM. Jego wybór po której stronie się opowie i na razie nic nie mogą mu zrobić... Oczywiście dopóki sprawa z Aizenem jest nie rozstrzygnięta.
Rukia podczas rozmowy z truskawą też nie określiła tego jednoznacznie. Nie powiedziała mu: Teraz zmieniasz się w pustego, tylko że może się zmienić. Co oznacza np: gdy umrze swoją śmiercią... To jest poplątane z powodu tych fillerów... Oraz troszkę z powodu wszechwiedzy ekipy SS.

Zauważ że Inułe jest najlepsza w wykrywaniu Reiatsu w ekipie Ichigo, a sama nie doszła do tego, iż posiada on maskę. Dopiero jej to pokazał. Więc prócz Inułe i brata Rukii (oraz niestety panny Kity;])nikt z ekipy SS nie ma prawa wiedzieć o masce.
Vaizardzi to inna sprawa... Oni wiedzą czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na to, że to nie Gotei 13 chciało zniszczyć Vizardów, a Rada 46. Rady już nie ma, więc Yama-jii raczej nie będzie chciał atakować Vizardów. Yama mimo kilku bezrozumnych rozkazów ma mózg, tak samo było z Ichigo - był ryoka, więc dziadek chciał go zgładzić za wszelką cenę, ale kiedy zrozumiał, że Ichigo jest potężny, stwierdził, że jego siła się bardzo przyda. Co w konsekwencji oznaczało np. zakaz pójścia do HM. Z Vizardami może być podobnie. No ale Vizardzi nienawidzą shinigami :P

@Tymonius
Szczęście, że są wakacje, bo ja bym nie nadążył z tymi tytułami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak najbardziej chcę zobaczyć minę członków Gotei jak zobaczą Vaizardów.
Kyoraku - Lisa-chan, moja 1st biatch...
Hisagi - my sensei! ^^ (wiem, nie był jego mistrzem)
Aizen - Shinji taicho
Soifon(jeśli Urahara się pokaże) - Uu, my love! Patrz jak wyrosłam! Miziu-miziu, cziki-cziki.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 14:38, Rick napisał:

Soifon(jeśli Urahara się pokaże) - Uu, my love! Patrz jak wyrosłam! Miziu-miziu, cziki-cziki.


To sobie odpuść, fakt, że anime tak było nie oznacza, że to będzie w mandze ;] W anime TBtP to imo porażka, odpuściłem sobie po dwóch odcinkach. ^^
Ja tam bardziej ciekaw jestem jej reakcji na Yoruichi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 14:59, Adjatha napisał:

To sobie odpuść, fakt, że anime tak było nie oznacza, że to będzie w mandze ;] W anime
TBtP to imo porażka, odpuściłem sobie po dwóch odcinkach. ^^
Ja tam bardziej ciekaw jestem jej reakcji na Yoruichi :P

Mangę zacząłem czytać później więc nie wiem czy ten wątek był poruszany. A reakcja Soifon i Byakuyi jest już znana. Widzieliśmy ją jak Yoruichi pomagał Ichigo w SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować