Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 14:43, krik900 napisał:

A GDZIE JEST STAJNIA

stajnia jest kolo swiatynii zycia wsrod tych domkow gdzie spotkales judasza szerokie drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GDZIE JEST NAMIOT KRÓLEWNY? Wchodzę przez wejście od strony Gandulfa wieczorem, przechodzę całą drogę, wchodzę na pagórek i nigdzie nie mogę znaleść namiotu królewny, przecierz lokacja jest niewielka. Czy to jakiś bug, czy tzreba coś zrobić, tak jak w przypadku chatki czarownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wszystko moje na górze nie aktualne teraz próbuje wźąć udział w tych konkurencjach po fajerwerkach ale nie wiem gdzie to jest wchodzę tam widzę namiot z księżniczką i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo elo ponownie!! jestem na bagnach królewna oddała mi chomika i okrążyłem skałę na lewo i wiem że mam tam wejść tylko nie mogę.............. w okienku "oka" nic nie widzę i nie mam jak wejść na tą skałe.........help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest namiot królewny? Wchodzę przez drzwi od Gandulfa i nic nie widzę oprócz małej drogi, kilku odgrodzonych namiotów i wzgórza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:20, Razus napisał:

elo elo ponownie!! jestem na bagnach królewna oddała mi chomika i okrążyłem skałę na lewo i
wiem że mam tam wejść tylko nie mogę.............. w okienku "oka" nic nie widzę i nie mam
jak wejść na tą skałe.........help!!!

na skałę musisz wejść trzymając lewy lub prawy shift nie pametam ktory i wchodzisz i interpretujesz tego kwitka zielnikiem schodzisz ze skaly i od strony ksiezniczki jest taki maly tunel musisz tam puscic chomika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:55, Kajit napisał:

Gdzie jest namiot królewny? Wchodzę przez drzwi od Gandulfa i nic nie widzę oprócz małej drogi,
kilku odgrodzonych namiotów i wzgórza.

musisz tam noca wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 20:12, Kajit napisał:

wchodzę nocą, bo w dzień się nie da

musisz dobrze poszukac nie wiem moze kolo plotu jakos lub jakiegosa ogrodzenia przejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 20:57, tomborek napisał:

> wchodzę nocą, bo w dzień się nie da
>
musisz dobrze poszukac nie wiem moze kolo plotu jakos lub jakiegosa ogrodzenia przejsc...



On chyba powinien być na wzgórzu, prawda? Bo tam jakaś ścieszka prowadzi. Chyba jakiś bug mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 07:50, Kajit napisał:

> > wchodzę nocą, bo w dzień się nie da
> >
> musisz dobrze poszukac nie wiem moze kolo plotu jakos lub jakiegosa ogrodzenia przejsc...



On chyba powinien być na wzgórzu, prawda? Bo tam jakaś ścieszka prowadzi. Chyba jakiś bug mam.

to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na bagnach. Strąciłem gniazdo pszczół na drwala wziąłem siekiere i wessałem pszoły do odkurzacza i nie wiem co dalej:/ szedłem za jakims stworkiem na rocomych piaskach tą ścięzką przeszłem całą scieżke na drugą o strone i nic! prosze pomoooocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować