Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Musisz iść jak najbliżej trzciny po lewej stronie - aż dojdziesz do płotu, potem trzymając sie lewej strony w dalszym ciągu - znajdziesz jaskinię. Następne rośliny są 1) w jaskini za wodospadem, 2) w skale u księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 19:33, bikuna napisał:

jestem w czwartym rożdziale i ktoś musi mnie poprowadzidżić za ączeke od początku do końca
może ty yami i nie śmiejcie sie stego że mam takie imie jak Seweryn kUBINA

Wejdz na stronę 93 tam są moje wszystkie poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 11:25, krik900 napisał:

nie mogę włożyć do słoika dynamitu , a ten słoik służy do łapania motyli

A czy złapałeś juz mieniaka tęczowca??? Radze go najpierw złapać, a potem "łowić" rybke. Jak już złapiesz mieniaka to obejdz entymologa i wez atlas. Poczytaj a dopiero potem sprzedaj go za 250 srebrnikow!!! Przy lowieniu rybki najpiew trzeba zapalic dynamit soczewką a pozniej wsadzic go do słoika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 15:25, michu0001 napisał:

> nie mogę włożyć do słoika dynamitu , a ten słoik służy do łapania motyli
A czy złapałeś juz mieniaka tęczowca??? Radze go najpierw złapać, a potem "łowić" rybke. Jak
już złapiesz mieniaka to obejdz entymologa i wez atlas. Poczytaj a dopiero potem sprzedaj go
za 250 srebrnikow!!! Przy lowieniu rybki najpiew trzeba zapalic dynamit soczewką a pozniej
wsadzic go do słoika

Aha albo najpierw przeczytaj atlas bo w nim jest rysunek tego motyla o ile sprzedajesz kazdego jakiego napotkasz, bo gruby kolo najpierw powie ze to "MIEbezpieczny motyl morderca" :> :> :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobrywieczór!

Mam litlle problem, i mam nadzieje, że starzy wyjadacze mi pomogą... Jestem w drugim rozdziale, chcę zdobyć krasnoluda. Potrzebuje uszczelki, która rzekomo jest w skrzyni... Gdzie jest ta skrzynia? Jak ją zdobyć? Proszę o pomoc!

Pozdrowienia i niech kisiel orzechowy będzie z Wami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 11:09, Kazik-chan napisał:

Dzieńdobrywieczór!

Mam litlle problem, i mam nadzieje, że starzy wyjadacze mi pomogą... Jestem w drugim rozdziale,
chcę zdobyć krasnoluda. Potrzebuje uszczelki, która rzekomo jest w skrzyni... Gdzie jest ta
skrzynia? Jak ją zdobyć? Proszę o pomoc!

Pozdrowienia i niech kisiel orzechowy będzie z Wami ^^


w pobliyu kamieni cos w rodyaju stonehenge jest dyiura jest w niej gosc y wzkrzwacyem metalu zabierz wykrywacz jojem potem chodz pomiedzy kamieniami ay syzmek zobaczy trawe wzbierz ynak ostrzegajacy przed kornikami wykop dziure wziemi ynajdyiesy uszczelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*bije przed alexbs pokłony* Dzięki Ci, dzięki! T T Niech żyje! ^___^

Co do poduszki, raczej Ci nie pomogę... Ale jak szukałam coś o uszczelkach, to wcześniej było napisane o tej poduszce... Tylko tyle mogę powiedzieć :(

Ech, przeklęte skrzaty -_-" (i siostra, co to zamiast sama pomyśleć, każe mi się tu zapytać...)... Jak ZDOBYĆ skrzata? Wiem, że trzeba go wywabić błyszczącą uszczelką (mam) i mu przywalić czymś ciężkim (nie wiem czym). Jak to zrobić? /nie trzeba AŻ tak szybko odpowiadać, nie spieszy mi się.../

Pozdrowienia i niech kisiel malinowy będzie z Wami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz się w fortecy, musisz zneutralizować ognie i dobiec do laboratorium.Neutralizujesz je, zmieniając kolor szat (na taki kolor jak ognie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tamto już nieaktualne... ^^"

Teraz mam nowy problem - jestem w trzecim rozdziale. Wiem już, że Bagienny siedzi na bagnach, jednak brama tam jest zamknięta i nie wiem co robić dalej... Niech mi ktoś pomoże!... *_*

Pozdrowienia i niech kisiel makaronowy będzie z Wami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 16:24, Kazik-chan napisał:

Dobra, tamto już nieaktualne... ^^"

Teraz mam nowy problem - jestem w trzecim rozdziale. Wiem już, że Bagienny siedzi na bagnach,
jednak brama tam jest zamknięta i nie wiem co robić dalej... Niech mi ktoś pomoże!... *_*

Pozdrowienia i niech kisiel makaronowy będzie z Wami ^^

Wejdz ze na strone 93 tam są moje poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem w 5 rozdziale. Po fajerwerkach Gandalf mowil ze turniej rozpocznie sie rano. Przychodze w nmocy i nikogo tam nie ma a jak przyjde w dzien to drzwi sa zamkniete. Prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować