Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 13:59, WIkitory napisał:

ok DALEM FASOLKI I DZIEKI KROWIE MAM MASLO....ale dalej nie wiem gdzie rozbic sloik i gdziec
znalezc uszczeli..POmozcie mi prosze !!!!

Spokojnie, jak ktoś tu zajrzy i bedzie znał odpowiedź na twoje pytnie, to ci jej udzieli...
A póki co, nie uważasz, że spamujesz ? 4 posty pod rząd ? Rozumię determinację, ale reguły na forum i tak obowiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 14:03, paweusz napisał:

> ok DALEM FASOLKI I DZIEKI KROWIE MAM MASLO....ale dalej nie wiem gdzie rozbic sloik i
gdziec
> znalezc uszczeli..POmozcie mi prosze !!!!
Spokojnie, jak ktoś tu zajrzy i bedzie znał odpowiedź na twoje pytnie, to ci jej udzieli...
A póki co, nie uważasz, że spamujesz ? 4 posty pod rząd ? Rozumię determinację, ale reguły
na forum i tak obowiązują.

ok spox i sorki...ale wiesz..moze ...ty wiesz jak znalezc uszczelki i gdzie rozbic sluj ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly prolblem..jestem na jakiejs wyspie i wykrywacz mi pipczy ale jak przelaczam na znak zeby wykopac Szymek nie reaguje .Co robic ??? ( no i jesz cze raz gdzie mam uzyc sloja z dynamitem)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak dlugo pisze ale ja sie z kupmplem zaozylem...oprocz tego sloja mam kolejny problem..mianowicie wykrywacz sam sie wylaczyl i Szymek zauwazyl srebrniki...niby je podniosl ale ich nie mam no i nie ma juz sygnalu wykrywacza!!!!!!HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 14:42, WIkitory napisał:

Sorry ze tak dlugo pisze ale ja sie z kupmplem zaozylem...oprocz tego sloja mam kolejny problem..mianowicie
wykrywacz sam sie wylaczyl i Szymek zauwazyl srebrniki...niby je podniosl ale ich nie mam no
i nie ma juz sygnalu wykrywacza!!!!!!HELP


żeby rozbić słoik musisz wejśc na podest nad rybkami. A uszczelki są w środku Kupy Kamieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 14:52, Marcinagos napisał:

> Sorry ze tak dlugo pisze ale ja sie z kupmplem zaozylem...oprocz tego sloja mam kolejny
problem..mianowicie
> wykrywacz sam sie wylaczyl i Szymek zauwazyl srebrniki...niby je podniosl ale ich nie
mam no
> i nie ma juz sygnalu wykrywacza!!!!!!HELP
> >
żeby rozbić słoik musisz wejśc na podest nad rybkami. A uszczelki są w środku Kupy Kamieni.

jaki podest ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 15:00, WIkitory napisał:

> > Sorry ze tak dlugo pisze ale ja sie z kupmplem zaozylem...oprocz tego sloja mam kolejny

> problem..mianowicie
> > wykrywacz sam sie wylaczyl i Szymek zauwazyl srebrniki...niby je podniosl ale ich
nie
> mam no
> > i nie ma juz sygnalu wykrywacza!!!!!!HELP
> > > > > żeby rozbić słoik musisz wejśc na podest nad rybkami. A uszczelki są w środku Kupy Kamieni.

jaki podest ????

DZIEKI ZA uszczelki ale nie wiem niestety o jaki podest chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 15:14, Marcinagos napisał:

Tam nad rybkami gdzie sie wchodzi po drabince

Zaraz te rybki ta sa niby nad ta rzeka tak? ja rtam drabinki nie widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 15:21, WIkitory napisał:

sORRY ALE MOZES MI ODPOWIEDZIEC i jakos tak mi wytlumaczyc gdzie drabinka zebym ją znalazl????"?

>
lol

Jest takie miejsce na mapce "To Plaża!". Przeteleportuj sie tam budką telefoniczną. Jak wyjdziesz z budki idź w prawo. No i tam są rybki i podest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 15:27, 55klaudiusz napisał:

> Smarujesz krasnoludka masłem, Wkładasz go do tuby i zapalasz ląd soczewką
dzięki

nIE WIEM JAK WAM DZIEKOWAC!!! THANKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 15:52, WIkitory napisał:

CZY PO TEJ LINIE KTORA MI TEN KOLES PRZERZUCIL DA SIE NORMANIE ISC CZY TRZEBA COS ZROBIC ???


A no czeba coś zrobic...Np. jak idziesz po linie a szymek ci sie przechyla w prawo to ty naciskasz strzałke w prawo na klawiaturze(---> :)), jak w lewo to w lewo i tak cały czas aż dojdziesz do konca:). Ja to jakimś cudem zrobiłem ale sie troche wcześniej namęczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 16:01, Marcinagos napisał:

> CZY PO TEJ LINIE KTORA MI TEN KOLES PRZERZUCIL DA SIE NORMANIE ISC CZY TRZEBA COS ZROBIC
???
> >
A no czeba coś zrobic...Np. jak idziesz po linie a szymek ci sie przechyla w prawo to ty naciskasz
strzałke w prawo na klawiaturze(---> :)), jak w lewo to w lewo i tak cały czas aż dojdziesz
do konca:). Ja to jakimś cudem zrobiłem ale sie troche wcześniej namęczyłem...

THANKS ..NO TO PROBUJMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować