Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy: Company of Heroes 2

14 postów w tym temacie

Pre-order a pre-purchuase to dwie różne rzeczy.

A ja chyba zainstaluje sobie od nowa całą serie. Nie wiecie czy grywaja jesio ludzie w multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pre-order a pre-purchuase to dwie różne rzeczy.
>
> A ja chyba zainstaluje sobie od nowa całą serie. Nie wiecie czy grywaja jesio ludzie
> w multiplayer?

nikt nie twierdzil inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 22:57, Ramonek napisał:

A ja chyba zainstaluje sobie od nowa całą serie. Nie wiecie czy grywaja jesio ludzie
w multiplayer?


Ja już od dawna nie gram, ale jestem na 100% pewien, że gra jeszcze dużo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję mody Europe at War, Blitzkrieg albo Eastern Front. Na tych modach obecnie gram z kumplami, nie wiedząc czemu, ludzie wolą podstawkę od tych modów, więc ludzi za dużo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 08:41, Leos8 napisał:

Proponuję mody Europe at War, Blitzkrieg albo Eastern Front. Na tych modach obecnie gram
z kumplami, nie wiedząc czemu, ludzie wolą podstawkę od tych modów, więc ludzi za dużo
nie ma.

Pamiętam, że grałem trochę w eastern front, ale bardzo mało graczy było w tym modzie. Wiem też, że testowałem właśnie chyba blitzkrieg i ten mod tak zmieniał rozgrywkę, że musiałem go usunąć. Zmiany były zbyt drastyczne, jak na mój gust. Tego Europe at War nie sprawdzałem na pewno.
Tak czy siak czekam na drugą część gry. Do jedynki już nie wracam i zostawiam dobre wspomnienia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić oficjalnego przedstawiciela gram.pl o odpowiedź na pytanie:
Czy kupno CoH2 w gram.pl daje dostęp do zamkniętej bety (jak pre-order przez steam)?

Dotychczasowe posty użytkowników portalu, to czyste spekulacje. Ja na ten przykład, nigdzie nie widzę informacji, czy oferta w gram.pl to pre-order, pre-purchase czy inny czort.

Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować