Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Sensible Soccer 2006-temat główny

44 postów w tym temacie

Sciągnąłem dzisiaj demo Sensible Soccer''a i mówię Wam, że wsiąkłem. Niby tylko jeden mecz Anglia vs. Argentyna, ale zabawy przy tym...! Co z tego, że grafika niedzisiejsza(zrobiona w cel-shadingu), że dźwięk taki trochę badziewiasty?! Tu chodzi o grywalność! A tej jest multum! Można kombinować i wprowadzać takie zagrywki, że włosy stają! Śmiało można też grać na klawiaturze. Szkoda, że (przynajmniej w demie) nie ma komentarza i interwencje brakarza są "dziwne"(?). Mam tylko pytanie: Czy i kiedy i przez kogo zostanie ta gra wydana w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to podobnie jak ja:) Generalnie nie lubię gier sportowych, ostatnia Fifa w jaką grałem to była chyba 2001, ale Sensible Soccer wciąąąąga;] Jak narazie mój najlepszy wynik to 5:5 Anglią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 19:59, Woko11 napisał:

Nowy rekord! 6:0 grałem Anglią!


Argh! Zmotywowałeś mnie:) Ale czy gra w demo ktoś poza nami? Co prawda widziałem jeszcze 2 podobne tematy, ale jakoś nikt się już nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem jeden meczyk i muszę powiedzieć, żę chętnie bym ją zakupił. Grając Anglią, wygrałem 2-0.
Świetnie pomyślana gierka. Ah, te podkręcane strzały z daleka...
Jedyne co mi się nie podobało to dźwięk podczas meczu, po jakimś czasie zaczyna wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dźwięk trochę kiepski, alezawsze można wyłączyć głośniki... :) Ciekawe czy wydadzą ją w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ściągam.
Pamietam te niezapomniane czasy jeszcze kiedy miałem Amige. Te ligi z kumplami, turnieje. To jak kumpel kupił mecz od drugiego za flaszke... Mam nadzieje, że ta wersja bedzie trzymać poziom tamtej. Tylko czy to jeszcze możliwe? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waaahooo!!! właśnie przeczytałem na GOLu, że dydstrybutorem Sensibla zostanie CDP!!!! WAAAAHOOOO!!!! :D

Destro --> jeśli to czytasz, to bardzo Cię proszę, zgłaszam się na ochotnika jako fan Amigi do testowania polskiej wersji językowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensible nie działa na karcie gforce 2 titanum? Zainstalowałem najnowsze sterowniki tzn najnowsze które obsługują moją kartę, bo kiedy ściągam najnowszą wersje ze strony Nvidii okazuje sie, że instalator nie może znaleźć sterownika do mojej karty. Wiec wrzuciłem w koncu bodajże 66.77, ale gra sie dalej nie startuje z komunikatem, który tłumacze sobie że nie obsługuje tej karty. Chyba nie ma tam aż takiej grafiki zeby były takie wymagania?
Fuck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto co mówi oficjalny plik readme:

-------------------------
Supported Graphics Cards:
-------------------------
- ATi Radeon 8500, 9000, 9100, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800, X700, X800, X850, X1300, X1600, X1800.
- nVidia GeForce 3, GeForce 4 (not MX), GeForce FX 5200, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950, 6800, 7800, 7900.

Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc. Laptops)


Nie widzę niestety GeForce''a 2 :( Ja mam Radeona 8500 i śmiga bezproblemowo. Oczywiście o takich bajerkach jak antialiasing mogę zapomnieć, jeśli chcę mieć "ramkę" FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 10:32, michu98 napisał:

Grał już ktoś w pełną? Jak wrażenia?
Pytanie do CDP: Kiedy możemy spodziewać się gry na gram.pl ;]


Z tego co wiem to pelnej wersji jeszcze u nas nie ma. Chyba, ze masz dobrego brata/kuzyna zagranica... Choc z checia pogralbym i zobaczyl czy wszestkie bledy zostaly poprawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a co myslisz że w demo nie grałem :) wiem że jest rylko w UK dostępna, ale chociaz orientacyjnie chciałem sie dowiedzieć, cóż poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 11:06, michu98 napisał:

No a co myslisz że w demo nie grałem :)

No dobra, dobra. ;)

Dnia 11.06.2006 o 11:06, michu98 napisał:

wiem że jest rylko w UK dostępna, ale chociaz orientacyjnie
chciałem sie dowiedzieć, cóż poczekamy zobaczymy.

Na Allegro widziałem jeden import na PS2 za 140 zł. Czyli prawdopodobnie jeszcze zaśpiewałby człowiek koszta wysyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować