Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls Plus Plus, czyli jak wygląda wzorowo zrobiony NG+?

24 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2013 o 14:47, Mysurek napisał:

Da się zagrać, ale jest to dość niewygodne. Kolega próbował na początku na klawiaturze,
to doszedł do 2 bossa i pobiegł do sklepu po pada :P Choć są ludzie, którym to nie przeszkadza.


Ja najpierw próbowałem padem ale nie mogłęm zmapowac przycisków więc zacząłem grać klawiaturą. Początkowo trudne, ale po kilku godzinach nawet bardzo przyjemne. Trzeba mieć do tego zacięcie. Jak do wszystkiego w tej grze bo jest ona dla ludzi cierpliwych i upartych. Ktoś kto ją rzuci na początku przez problemy ze sterowaniem, czy wysokim poziomem trudności straci masę świetnej zabawy. Prawdziwy erpeg w mrocznym świecie fantasy. Coś pieknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 17:29, SpecShadow napisał:

Dark Souls jest od niedawna dostępny za jakieś 50zł, jest powód by kupić.
Z drugiej strony karta graficzna do kitu :/


Z tego co wiem, to ta gra wykorzystuje mocno procesor, a karty graficznej to niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Da się zagrać, ale jest to dość niewygodne. Kolega próbował na początku na klawiaturze,
>
> > to doszedł do 2 bossa i pobiegł do sklepu po pada :P Choć są ludzie, którym to
> nie przeszkadza.
>
> Ja najpierw próbowałem padem ale nie mogłęm zmapowac przycisków więc zacząłem grać klawiaturą.
> Początkowo trudne, ale po kilku godzinach nawet bardzo przyjemne. Trzeba mieć do tego
> zacięcie. Jak do wszystkiego w tej grze bo jest ona dla ludzi cierpliwych i upartych.
> Ktoś kto ją rzuci na początku przez problemy ze sterowaniem, czy wysokim poziomem trudności
> straci masę świetnej zabawy. Prawdziwy erpeg w mrocznym świecie fantasy. Coś pieknego!

Podpisuję się pod postem majkela obiema rękami! Grę kupiłem tydzień po premierze, i już słyszałem głosy, że na PC bez pada nie da się grać i większość ludzi była wręcz oburzona, że tylko zmarnowała pieniądze... wg mnie wystarczyła chwila cierpliwości. Faktycznie na początku wyglądało to katastrofalnie, nie wiadomo było co nacisnąć, ale wystarczyło zmienić sterowanie, wgrać jakiś patch, który usuwał kursor z ekranu i po 2-3 godzinach gry złe wrażenie zniknęło i można było się delektować wspaniałą grą... czekamy na DS II!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 18:08, majkel666 napisał:

Ja najpierw próbowałem padem ale nie mogłęm zmapowac przycisków więc zacząłem grać klawiaturą.
Początkowo trudne, ale po kilku godzinach nawet bardzo przyjemne. Trzeba mieć do tego
zacięcie. Jak do wszystkiego w tej grze bo jest ona dla ludzi cierpliwych i upartych.
Ktoś kto ją rzuci na początku przez problemy ze sterowaniem, czy wysokim poziomem trudności
straci masę świetnej zabawy. Prawdziwy erpeg w mrocznym świecie fantasy. Coś pieknego!


To tak jak Gothic... Ech, gdyby nie to, że marny port, już bym czyhał na promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować