Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poskładaj pociętą twarz Geralta z Rivii

29 postów w tym temacie

Myślę że Pan Sapkowski ma teraz podejście do tego jak Pan od Star Wars, zarabia na swoim dziele w ogóle stworzył to na czym teraz zarabia czuje się spełniony i już raczej go nie obchodzi co się z tym dziełem dzieje. Może nie jest na pewno tak z Panem Sapkowskim, ale z Panem Lucasem jest tak jak napisałem i jestem tego pewien, na pewno po tym jak sprzedał całą marke a Pan Andrzej też licencje na Wiedźmina sprzedał CD Projekt chyba ?? Właśnie kończę Panią Jeziora i to co widze w grze jest bardzo bardzo różne od tego co czytałem, więc nie mówcie że w grze jest saga bo z książek w grze są tylko postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogia husycka była niezła, warto poczytać, jak ktoś da radę przetrzymać multum makaronizmów. ;) Co do rzekomych przypuszczeń, że Sapkowski tworzy nowego wiedźmina - mi się wydaje, że on po prostu powiedział dziennikarzom to, co chcę usłyszeć, bo go takimi pytaniami męczą od zapowiedzi pierwszego wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Puzzle z Wiedzminem, nigga please. Taka sama wiocha jak te plastikowe miecze swietlne
> czy inne kaski Vadera.
Wiocha? Ja tam od święta lubię zasiąść nad dobrymi puzzlami, a w dodatku jak to będzie wiedźmin, albo triss to jeszcze dodatkowy smaczek :)
Wiesz, nikt Ci nie każe kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właściwie nie rozumiem o co ten cały szum. Kupisz puzzle, ułożysz je, oprawisz w ramę i masz wspaniały obrazek ułożony własnymi ręcoma (celowy błąd). To tak jakby kupić plakat tyle że nie ma przyjemności z własnej pracy. A wystrój pokoju tylko na tym zyskuje i własny zachwyt rośnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 14:52, Zajanski napisał:

Ciekawe co na to pan Sapkowski (ktoś jeszcze w ogóle o nim pamięta?)?


Sapkowski podpisał stosowny papier i otrzymał stosowną kasę, toteż i narzekać nie będzie, zwłaszcza że artystom CDPR trudno odmówić kunsztu. Jestem ciekaw, jaka będzie sprzedaż, bo puzzle to mocno niszowa sprawa. Ja raczej kupiłbym planszówkę albo karciankę niekolekcjonerską. A o majtki nie musisz się martwić, bo Lucasa nikt w tej materii nie pobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować